V Iráku zahynul proslulý odstřelovač, který zabil přes 300 teroristů Islámského státu

Šíitské milice v Iráku Hashd al-Sha’abi (Lidový mobilizační výbor) v sobotu oznámily, že zahynul jejich hlavní odstřelovač Abú Tahsín al-Salhi, přezdívaný jako Lovec ISIL.

Podle údajů milicí Abú Tahsín byl smrtelně zraněn v pátek během bojů za jednu z posledních bašt Islámského státu v Iráku — město Hawija na severu země.

​Uživatelé sociálních sítí v Iráku zveřejnili video, na kterém proslulý odstřelovač na otázku svého spolubojovníka o tom, kolik příslušníků IS se mu podařilo zlikvidovat, odpovídá 321.

​Nejznámějšími přezdívkami padlého odstřelovače, jak uvádějí členové Lidových mobilizačních výborů, byly Šejk odstřelovačů, Sokolí oko a Lovec ISIL.

Na pohřeb Abú Tahsína do jeho rodné Basry na jihu Iráku dorazili velitelé milicí a rovněž zástupce duchovního vůdce iráckých šíitů ajatolláha Ali al-Sistaniho.

​Uvádí se, že Abú Tahsín dříve sloužil v irácké armádě a zúčastnil se všech válek, které vedl Bagdád od roku 1973.

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. Jara napsal:

  Oproti tomu ve státě tvůrců IS ihned potom řádil jiný odstřelovač v Las Vegas.. Co se to vůbec děje a co se skrývá za ,,terorismem“ ? Stačí se ohlédnout po Pravdě. Už více jak 100 let pomáhají Zlo na Zemi vytvářet kruhy Svobodných Zednářů a Bankéřů z USA a Německa. Vždyť Bolševiky i Fašisty vytvářeli jedni a ti samí lidé… Jako byl např. president německé Reichsbank , Hjalmar Horace Greeley SCHACHT–nacistický ministr ekonomiky, spolu s americkou korporací MORGANA. Prostřednictvím Union Bank New York a němec.průmyslníky Thyssenem a Harrimanem,jež financovali jak Sověty, tak nacisty přes banku Brown Brothers Harriman….se kterou spolupracoval taky i Prescot Bush (otec George Bushe) Dále to byl klan Rockefellerů přes Standard Oil a další klany,zejména rodiny Allena Dullese,jež spolupracovali s orgány SS,Himlerem a Svobod.Zednáři. A tito podporovatelé nacismu, A. Dulles se po válce v r.1947 stal ředitelem CIA !! ( Dullesovi pak zakládali i OSN i NATO..) Taky aktivně pomáhal i VATIKAN,který pod záštitou katolíků převážel důstojníky SS do Švýcarska,Argentiny,Paraguae i USA. Tito zločinci pak pokračovali ve službách ,,Uřadu pro strategické služby USA „–pozdější CIA a NATO ! A ti samí pak rozvraceli arabský a islámský svět, Indonésii,severní Afriku,Blízký východ. Nyní Ukrajinu,Sýrii a další země. Přes ideologii ,,Duhových světů demo-kracie“ Bolševiky i Fašisty podporovali západní Bankéři řízení Svobod.Zenáři i Vatikánem,pomocí kruhů a spolků ( Výbor 300,řád Lebky a kosti, ilumináty…aj) Nezapomínejme,že jedním z učitelů a přípravářů A Hitlera byl např.K.Haushofer–černý mág,řízený nejhorší skupinou na Zemi, řádem Zeleného draka a skutečnými Drakers-Nelidmi. Vše přes Banky a Ideology Temných řádů v pozadí. Největší zločinci po II.svět válce byli kryti financemi Rockefellerů. A to samé Zlo je dnes rozlezlé po světě,opět. Hanbou pro nás je,že tomuto zlu opět slouží i naši politici a pol.strany tvořící vládu ČR.

 2. Maroš napsal:

  TOTO V PLNOM KONTEXTE – aj keď záver je stále ešte otvorený /bez toho kajania sa/
  Kto prevzal Židovskú vieru a prečo
  http://www.nwoo.org/2017/10/02/kto-prebral-zidom-vieru-a-preco/
  https://www.youtube.com/watch?v=Z7SyR5oCW38
  Zabudnutá Chazarská ríša
  https://www.youtube.com/watch?v=pYYFg8j6rW8
  Skryté riadenie Globálneho prediktora – Iránsky Európsky Kalifát –
  Pripravuje sa finálny holokaust Izraela

 3. Maroš napsal:

  „Očitá svědkyně masové střelby ze včerejší noci v Las Vegas řekla místní zpravodajské stanici, že ona i jiní byli varováni neznámou ženou, že tam proběhne útok pod falešnou vlajkou a oni „všichni umřou“.
  „Eskortovali ji pryč, aby jí zabránili se tak navážet do dalších lidí, ale nikdo z nás netušil, že to tak bude opravdu.“
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11186-svedkyne-vypoved-strelba-las-vegas-teroristicky-utok-falesna-vlajka
  https://www.aktuality.sk/clanok/526240/strelec-z-las-vegas-bol-multimilionar-a-utracal-velke-sumy-v-kasinach/?utm_source=azet.sk&utm_medium=box-magaziny-aktuality&utm_content=clanok3&utm_campaign=HP-new2

  Po brutálním zásahu španělských policistů se stalo něco nečekaného, na ochranu lidí se postavili hasiči
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11187-zasah-spanelska-policie-ochrana-lidi-hasici

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *