21.000 Kč sociálních dávek v ČR pro migranty … zakázaný projev poslance Parlamentu ČR , PhDr. Zdeňka Soukupa

Je to hotové, vetřelci budou v ČR dostávat 21.000 Kč měsíčně. Tyto „sociální dávky“ se jim budou doplácet z našich daní. Není to zákon, ale dohoda Ministerstva financí, pro místní rozvoj a vnitra! Kolik máte za celoživotní práci Vy?
A je na pováženou, že to můžeme slyšet jen z undergroundu ve slovenštině …

Zdroj: 1

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

16 komentářů

 1. jirik napsal:

  US výsadkáři si zacvičí u nás
  Čeští výsadkáři z brigády rychlého nasazení mají už dnes začít na území ČR osmnáctidenní cvičení, kterého se následně zúčastní i tři stovky Američanů. Vláda, která o přijetí příslušníků cizích armád rozhoduje, přitom o společném cvičení bude rozhodovat na poslední chvíli.
  vyšlo v Právu 19 dubna 2017

 2. . napsal:

  Bohu co je boží, císařovi co je císařovo a co by jste chtěli plánovaní kafíři privilegovaných.

  To by je asi museli fan cluby vašíků co dětem udělali důchod v 72+ leda políbit blaničtí rytíři. http://www.dortydorticky.cz/img/smilies/47.gif
  http://pravyprostor.cz/sobotka-lze-tajne-k-nam-lifruje-uprchliky/ Pomalu vám zhášejí životy a peníze bude to poslední v rozvojové zemi a exekutistanu za mrzké mzdy co vás může rozhodit zombíci. . Nevolit žádné spolčence stávajících parlamentních firem stran na vlastní zisk z kterých je výsledek světového čerstvého ocenění rozvojové země za mrzké mzdy v zadluženém exekutistanu. Kdokoliv jiný by patrně nenapáchal takové škody za doživotní válení abolicovaných šperků. Žeňte je od koryt. . http://www.svobodny-vysilac.cz/wp-content/uploads/2017/04/2017-04-12-Tapin-radio-PhDr-Vladimira-Vitova-Ing-Jaroslav-Tichy.mp3

 3. dit napsal:

  Zdravím,
  to není jenom těch několik tisíc , to je zdravotní péče, bydlení, vzdělání, ústupky, privilégia na školách, možnost se zapojit do politického dění u nás, přes různá uskupení a spolky a tak dále a taky v buduucnu i jejich důchodyi starobní i invalidní v případě potřeby, přípsěvky na jejich potomky a že jich buou mít hojně… co teprve jejich neověřitelná identita posléze i potvrzená neověřená identita posvěcená tím čipem v dokladech v budoucnu.

 4. dit napsal:

  …mám tam překlepy, ale snad to přelouskáte a pochopíte na co poukazuji.

 5. dit napsal:

  Je to přesídlování se vším všudy i se slučováním rodin. Plebs bude sloužit plebsu odjinud a ustupovat.

 6. Maroš napsal:

  To bude hlavne aj zábava!

  „95 z těchto obětí byly děti, které po tomto výbuchu zčásti uhořely zaživa. Sebevražedný bombový útočník se v sobotu ráno probudil, aby se rozhodl, že si zabije pár šíitských dětí.“
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10204-cnn-nazyva-95-zmasakrovanych-syrskych-deti-asadovymi-priznivci

 7. Mikessska napsal:

  Tak to je něco. Tak proč jim rovnou nezajistí práci v Continentále? 12 hodinové směny – tam furt někoho shánějí. Peníz by byl sice menší – 18.000,- kč – ale to zase není o tolik a budou vytvářet hodnoty.
  Je neuvěřitelné, že to poslancům projde. Možná, že ne. Třeba v budoucnu budou souzeni za vlastizradu.
  Já ty lidi zde nechci. Je mi líto, NECHCI. Ať sluníčkáři odplachtí za migrantama do jejich zemí a tam je naučí, jak hospodařit a tvrdě na tom makat.
  Kdyby to alespoň byly lidé rozumní, ale migranti mají povětšinou IQ tykve a o selským rozumu si mohou jenom nechat zdát. Jsou sfanatizovaní a člověk si není nikdy jistý, když je potká – zda-li nebude za chvíli mu trčet v zádech kudla.
  Proto Né děkuji.

 8. Mikessska napsal:

  A píšu v zádech, protože oni jsou ještě tak podlí, že s Vámi nebojují tváří v tvář. Ale povětšinou v přesile – hezky 5 na 1. A když je migrant sám (což se fakt nestává) tak na Vás nebude útočit ze předu…počká si, až se k němu otočíte zády. Takže ani žádná hrdost, chrabrost – tyto vlastnosti oni vůbec nemají. Jsou to podlí, zákeřní lidé.

 9. Jana B napsal:

  Originální text na:
  http://www.czechfreepress.cz/vase-free-zona/projev-poslance-zdenka-soukupa-ktery-v-poslanecke-snemovne-nemohl-zaznit.html

  Přidávám podstatné z diskusí u tohoto článku:

  Olga Vránová ·
  Střední zdravotnická škola
  6.9.2016 http://www.psp.cz/…/stenprot/049schuz/s049007.htm… 13.9.2016 257.
  Informace předsedy vlády o skutečném postoji k migraci
  a k dohodě Evropské unie s Tureckem
  Navrhovatelem tohoto budu je poslanec Zdeněk Soukup, k podání informace byl vyzván předseda vlády Bohuslav Sobotka. Prosím, aby se navrhovatel a předseda vlády dohodli, kdo vystoupí s úvodním slovem. (Premiér přistoupil k mikrofonu.) Pane premiére, já bych vás poprosila, jestli se můžete dohodnout, protože je navrhovatel a vy jste byl vyzván také. Jestli na dohodě… Dobrá, tak s přednostním právem premiér. Prosím, pane premiére, máte slovo.
  http://www.psp.cz/…/stenprot/049schuz/s049177.htm… Toto jsou odkazy na stenoprotokoly z jednání – stojí to za přečtení, A panu poslanci nebylo vůbec umožněno promluvit, nemá přednostní právo. A způsob jak se Sobotka doslava a do písmene vetřel k úvodnímu slovu je ostudné! Má strach si vyslechnout pravdu!

  Bob Kozák
  Děkuji za odkazy. Vyhledávání na stránkách PS je dost tragédie a navíc v dnešní době je normálnímu člověku nepochopitelné, jak je možné, že nejsou schůze PS ve videopodobě volně dostupné občanům, přesto že jsou zaznamenávány profesionálními kamerami ČT. Vlastně to chápu tak, že se „zákonodárci“ snaží co nejvíce ztížit občanům možnost sledování jejich prasáren. Dokládá to i přímý přenos zasedání parlamentu přes internet ze stránky PS v uměle zhoršované kvalitě, že je pomalu problém vidět na světelnou tabuli a kdo za pultem vůbec stojí. Dělají z nás za naše prachy debily, ale jak vidno, lidem to asi nevadí, protože jsem za roky v debatách na webových stránkách nenašel moc kritiky ve věci veřejně dostupného videoarchivu zasedání PS. Třeba takové frašce jako byly Církevní „restituce“ bych klidně znovu těch 12 hodin věnoval. Právě proto, že jsem celé to zasedání sledoval asi do dvou hodin v noci (jestli si dobře vzpomínám), tak vím, že hlasování byl skutečně podvod i ve světle později zjištěných informací. Taky by bylo pěkně vidět, že většina těch největších sviní tam sedí pořád a smějí se nám přímo do očí, když říkají jedno a dělají něco úplně jiného.

 10. jentak napsal:

  o Velikonocích jich to Itálie zase přivezli 10 000 kousků, třeba jedna loď 1600 migrantů, z toho 80 nezletilých a 80 žen…… /no prostě samé ženy a děti jak nás přesvědčují média../
  http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=599841

 11. jirik napsal:

  Jidáš řekl, že je u nás jen 12, slovy dvanáct imigrantů. Jiný údaj říká, že je u nás kolem sto tisíc těchto cizinců. EU nám letos přikazuje přijmout tři tisíce cizáků. Je-li jich tady jen dvanáct, co konkrétně dělá těch 1500 ziskovek, které jsou velmi dobře placeny? Zač tyto peníze dostávají? Co dělá takový Rozumek a zač je placen z našich daní? Kdo tedy jsou ti imigranti v Praze, Brně, budoucím muslimském sídlišti blízko Teplic, a v Karvinné, kde dostali zadarmo byt a dávky, které jsou dvakrát vyšší než české důchody. Bohušu a Andreji, proč ty peníze nedáte našim penzistům, ale rozdáváte je cizákům? Jste ještě naše vláda, hájící český národ?
  http://www.rukojmi.cz/clanky/3775-neco-tady-nehraje
  Naši aktivisté žádají zákaz Alexandrovců u nás. Dle slovníku anexe znamená násilné obsazení cizího státu. Je veřejně známo, že tam není jediný ruský voják. Dle ukrajinské ústavy Krym patří Rusku. Chruščov dal Krym Ukrajině k 600. výročí jen k spravování, nic víc, nic mín. Kdo neuznává demokratické referendum, ve kterém si přálo 97% lidí připojení k Rusku, ten neuznává demokracii a tudíž souhlasí s totalitou. Nevšiml jsem si, že by tito umělci na svých koncertech stříleli do lidí. Naopak, jde o největší a nejstarší armádní umělecký soubor, bezkonkurenční a oblíbený v celém světě. Je mi líto lžinenávistníků, kteří nenávidí tyto krásné ruské melodie, zpívané srdcem.

  Tito aktivisté do dnešního dne nepochopili, že revoluce byl podraz a že osmašedesátý byla záchrana před tím, co udělal Západ u nás za posledního čtvrtstoletí. Tato pravda však nesmí přijít najevo. Nebyla náhodná dubčekova havarie, při níž se „ztratily“ nějaké dokumenty. Nelze vyloučit, že právě v těchto dokumentech byly důkazy, že Západ chtěl už tehdy realizovat to, co udělal u nás po revoluci.

 12. jirik napsal:

  Vláda zasedla a ke šťastným zítřkům je opět o kousek blíž! Náš statečný premier a jeho hvězdný tým totiž právě schválili Strategii udržitelného rozvoje do roku 2030.
  Jó, takových aktivistických keců už tu kolikrát bylo.. O nic nejde, stejně už ta parta bere za kliku a jejich nástupci si s tím materiálem… no řekněme hlavu dělat nebudou, mávne poučený čtenář otráveně rukou a článek přeskočí po přečtení nadpisu. To ovšem přijde o zásadní informaci: Ministři totiž, podle premiéra Bohuslava Sobotky, dostali za úkol sladit plány svých resortů s koncepcí nevládních organizací.

  Ano, slyšíte dobře.
  http://www.rukojmi.cz/clanky/3781-vladni-strategie-udrzitelneho-rozvoje-do-roku-2030-jen-dalsi-aktivisticke-kecy

 13. jirik napsal:

  Podívejte se na obrázky a plačte. Plačte nad tím, jak lehce, ochotně a zbaběle jsme se vzdali toho nejcennějšího, co naší předkové budovali, pro co bojovali a za co umírali skoro dvě tisíciletí. To, co uvidíte, není dočasné. To je na furt. A bude to horší, mnohem horší. Je jen otázka krátkého (velmi krátkého) času, kdy se něco podobného objeví u nás. Podobné týpky potkávám v Praze denně. Ještě izolovaně a v malých skupinkách, ale již jsou zde. A přicházejí denně v nejasných počtech a s nejasným statusem za třeskutého mlčení našich papalášů a zřejmě s jejich tichým souhlasem.
  http://zvedavec.org/prispevky/2017/04/7240-viden-o-vikenduna-brehu-krasneho-modreho-dunaje.htm

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.