3. světová válka již probíhá !! VIDEO

12:54

V České republice jsme zdánlivě „za vodou“. Myslíme si, že se nás to netýká?

Média opět mlčí. Proč? Nedostala totiž pokyn na rozpoutání celo-kontinentální občanské války.

Války mezi původními obyvateli Evropy a odvezenou invazní armádou pod označením „uprchlíci“ a projektu Multikulturalismu.

Již na začátku roku o tom debatovali v Maďarsku, viz doktor László Bogár:

Otevřený a politicky nekorektní rozhovor.

Doktor László Bogár se vyjádřil v přítomnosti Zsolda Bayera na adresu demokratických lobbistů a aktivistů hájících globalismus a současný trend multikulturalismu a to poněkud, bez té tradiční uhlazené politické korektnosti. Elitní maďarský ekonom v pořadu televize Echo TV zmínil poslední trendy v evropské politice a opravdu, nešetřil kritikou k událostem souvisejících s vrcholící současnou evropskou migrační krizí. Na kterou je třeba dnes hledět soudně z obou stran a především bez nebezpečné pokrytecké asymetrie a nesmyslné sociální demagogie. Je nejvyšší čas si sundat růžové brýle a přiznat si že realita je zcela jiná, než byla ta naivní idea na počátku.

Zde další útoky nezačleněných a nepřizpůsobivých bojovníků, kteří útočí na policisty.

Situace je v Londýně čím dál tím hustější a čeká se jen, až přeskočí jiskra a zažehne se tak boj, skutečná válka.

 

 

Miriam Shaded (syrské křesťanské kořeny) demaskuje „náboženství míru“

 

 

Foggio, Itálie – zatím poklidný protest „migráčků“

 

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 4

 1. jirik napsal:

  Do operací v Sýrii byla nasazena unikátní ruská zbraň s extrémní palebnou silou a více než výmluvným názvem: Terminator 2.
  http://www.eurasia24.cz/vojenstvi/item/2502-terminator-je-v-syrskych-ulicich-jde-z-nej-strach-foto
  A čím je Terminator 2 tak mimořádný? Především ohromující palebnou silou, kterou je schopný v jednom okamžiku vypálit na cíl.

  Ačkoliv je BMPT postaven na tankovém podvozku, postrádá klasickou věž s hlavním kanonem, střílejícím ve zhruba desetisekundových intervalech. Namísto toho je vybaven modulem s dvojicí 30mm rychlopalných kanonů 2A42 s kadencí přes 500 ran/minutu. Pro spolehlivé zničení chráněných cílů, obrněných vozidel, ale i vrtulníků je připravena k okamžitému odpalu čtveřice řízených střel 9M120 ATAKA s dostřelem 6000 metrů. A aby toho nebylo málo, proti rozličným cílům lze použít ještě dva automatické 30mm granátomety AG-17D.
  —-
  Americký myslitel a ekonom se zkušenostmi nejen z Reaganovy administrativy ale i médií hlavního a disentního proudu Paul Craig Roberts zjistil, že demokracie na západě je mrtvá, Spojené státy propadly monetárnímu a válečnému šílenství, přičemž ten, kdo by je mohl zastavit – Ruská federace, čelí nejen vnějším tlakům, ale především vnitřní „páté koloně“ ekonomů školených v neoliberální ideologii místo vědě.
  http://tydenikobcanskepravo.parlamentnilisty.cz/2017/07/odbornici-ruskou-vladu-vcas-varovali.html

 2. jirik napsal:

  Je masová migrační vlna objektivní skutečností nebo je uměle vyvolaná skupinou zločinců, kteří usilují o světovládu a zničení národních států? Jde o spiknutí?

  Je nutné schválit v roce 2018 celosvětový zákon „Globální kompakt o migraci“ (Global Compact for Migration), který tuto migraci zlegalizuje a bude ji celosvětově povzbuzovat nebo je třeba odhalit nadnárodní spiknutí, které za celou záležitostí stojí, a přísně odsoudit všechny, kdo se na něm podílejí včetně národních politických loutek, které se zločinci kolaborují?
  http://zvedavec.org/komentare/2017/07/7310-jak-se-stal-pro-bandu-zlocincu-sen-o-migraci-skutecnosti.htm

 3. pépé napsal:

  Děkuji tome,váš pépé

 4. jirik napsal:

  Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku je to asi o 14 procent více. Jen za poslední dva dny připlulo do Itálie kolem 12 000 migrantů, převážně z Nigeru, Súdánu, Tuniska či Etiopie.
  http://www.rukojmi.cz/clanky/4187-italum-praskly-nervy-a-papalasum-eu-nevydareneho-klonu-rvhp-uz-z-toho-cvaka-z-prdelky-ze-chteli-dovolit-aby-udrzovane-zahradky-evropy-mely-znicit-hordy-chranenych-divocaku
  PS: Moderátorka Světlana Witowská v pondělním Interview ČT24 přivítala místopředsedu komunistů pro ideologii Josefa Skálu. Pár slov padlo i k uprchlické krizi. Velmi tvrdých slov. „My sami jsme kolonií těchto západních zemí, takže nevidím důvod, proč bychom měli asistovat tomu šílenému nápadu a otevírat dveře migrantům. Od nás odchází asi patnáctkrát víc peněz do zahraničí, než k nám přichází z evropských fondů,“ řekl kategoricky Skála a Witowská i se svým režisérským poradcem ve sluchátku se raději víc neptala.

  A mohla třeba položit otázku, co říká na Libyi, jako nástupiště pro pašeráky běženců po zlynčování Kaddáfího… Witowská se ale zeptala, zda komunisté mohou za smrt Milady Horákové, na které byla spáchána justiční vražda tehdy vládnoucím komunistickým režimem. Skála chtěl položit protiotázku na zločiny, za které jsou zodpovědné Spojené státy. „Tady se ptám já,“ zarazila dle příkazu ze sluchátka Skálu moderátorka. „Dobře, ale já můžu klást protiotázky? Nebo snad nesmím?“ ptal se Skála. „Můžete,“ odvětila Witowská.

  A Skála toho ihned využil. „Nezdá se vám, že za posledních patnáct až dvacet pět let se prohnaly světem válečné zločiny, i podle Norimberských zákonů, kterým jisté síly v této zemi přizvukovaly. Budete je také hnát k zodpovědnosti?“ ptal se místopředseda KSČM pro ideologii. Odpovědi se mu nedostalo…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *