Afghánec zabil v německém azylovém domě pětiletého chlapce

Afghánec zabil v německém azylovém domě pětiletého chlapce

…..jenom blbci, tupci, omezenci a sluníčkáři si mohou myslet, že něco podobného v budoucnu nepřijde i k nám. Lidé prostě nechtějí vědět, ani vidět, ani slyšet….

08:54

Ano, chovají se přesně jako bájné tři opice, i když tam byl smysl úplně jiný. Přeneseno na dnešní společnost je to naprostá a asi neodvratitelná katastrofa…..

Afghánec zabil v německém azylovém domě pětiletého chlapce

Jedenačtyřicetiletý Afghánec zabil v sobotu v azylovém domě nedaleko jihoněmeckého města Řezno pětiletého ruského chlapce. Vážně zranil i jeho matku. Německá policie jej na místě zastřelila.

Němečtí policisté

 Němečtí policisté

FOTO: Hannibal Hanschke, Reuters

Dnes 5:21 – Berlín

Motiv útoku zatím není znám, napsala agentura Reuters.

Podle internetového vydání německého listu Focus Online je šestiletý bratr zavražděného, který utrpěl šok, v péči lékařů.

Německá kancléřka Angela Merkelová, která se v zářijových volbách bude ucházet o čtvrtý mandát, čelí kritice, že do země vpustila v uplynulých dvou letech více než milión uprchlíků.

Zdroj (1)

A k tomu ještě další případ z Bavorska a máme pro dnešní víkend vymalováno…..

VIDEO Drama v Bavorsku: Policie si přijela do školy pro afghánského uprchlíka, ale tam na ni čekali…

Německé úřady postupují při posuzování udílení azylu velmi obezřetně a systematicky. Pokud se už rozhodnou migranta vyhostit, většinou to má své opodstatnění. Středeční pokus o deportaci afghánského mladíka však skončil fiaskem.

VIDEO Drama v Bavorsku: Policie si přijela do školy pro afghánského uprchlíka, ale tam na ni čekali...
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Čekající na oběd

 

Ve středu ráno byla policie vyslána do jedné ze středních škol v bavorské metropoli, aby tam „vyzvedla“ afghánského studenta, který měl být dle všeho v nejbližší době deportován. Místo odpovědného přístupu a spolupráce však ochránce zákona čekaly stovky rozezlených studentů.

Studenti svolali na protest proti zatčení svého afghánského kolegy masovou demonstraci, která se z původně poklidného shromáždění změnila v násilnou akci. Přibližně dvě až tři stovky účastníků se rozhodly policii zabránit v provádění zatýkání dvacetiletého Afghánce za každou cenu. Studenti zastoupili policistům cestu a odmítli je za afghánským migrantem vpustit. Na výzvy k rozpuštění demonstrace nereagovali a naopak přešli do útoku.

Od slovních potyček a urážek strážců zákona brzy došlo na pěstní souboje a další násilné akty. Studenti také na policisty házeli lahve. Na místo muselo být povoláno hned několik policejních vozů a policisté museli proti rozdováděným studentům použít donucovací prostředky. Konkrétně šlo o pepřový sprej a obušky a také psy. Až po několika hodinách tuhého odporu se policistům podařilo zrealizovat záměr, se kterým do školy přijeli, a afghánského migranta naložit do svého vozu.

Jak hlásí německá média, v průběhu zásahu došlo ke zranění tří policistů a zatčení několika účastníků demonstrace. Není doposud jasné, jestli byl afghánský mladík součástí skupiny dalších migrantů, kteří měli být deportováni z Berlína do Kábulu v tentýž den večer. Ministr vnitra Thomas de Maizière totiž vzhledem k teroristickým útokům v hlavním městě Afghánistánu tuto várku deportací jen o několik hodin dříve zrušil.

Zdroj (1)

2 komentáře

  1. Už jsem se lekl že anděla utrpěla šok ze smíchu nad voliči.

    Odpovědět

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento článek se svými přáteli!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli!