19:54

 

Aktuální drby ze 17. ledna 2018

V posledních dnech znovu přicházejí zvěsti a úvahy čtenářů těch zvěstí o tom, že Polsko jako samostatný stát už brzy zanikne. Mělo by prý být rozděleno na tři části, v souvislosti s obnovením carského Ruska a císařské Velkoněmecké říše. Na málo zřetelných mapách nové Velkoněmecké říše, které jsem zatím tu a tam viděl, zůstává nynější území České republiky mimo tuto Velkoněmeckou říši (a mimo carské Rusko). Pokud jde o území ležící východně od této nové Velkoněmecké říše, mluví se o císařské říši předběžně nazývané „Ost-Reich“, tedy „říše ležící východně od Velkoněmecké říše“. Přičemž zatím není jasné, odkud až kam. Samovládce této „Východní říše“ by měl být také z rakouského rodu Habsburků a jejím centrem by mělo být Maďarsko, Uhry. Přičemž Slovensko by se asi opět stalo částí tohoto „Velkomaďarska“ jako jeho nejsevernější provincie Horní Uhry. V Čechách by asi mělo být obnoveno Království České s habsburským panovníkem (český král Jiří Zvonimír Habsburský), na Moravě pak asi jemu volněji podřízené Markrabství Moravské a malá část Slezska s česky mluvícími obyvateli by asi připadla zpět ke Slezsku a tím k Velkoněmecké říši. Druhou možností by možná bylo zachovat zatím ČR (asi bez její moravskoslezské části) jako pseudo-republiku, řízenou/vlastněnou nějakým „osvíceným“ doživotním diktátorem (do jeho smrti).

Přicházejí nové, akutní zprávy, viz Ponocný (Nachtwächter), Zmatená (výbušná) situace 17. ledna 2018: http://n8waechter.info/2018/01/gemengelage-am-17-januar-2018/. Zde aspoň Závěrečné shrnutí: „Uznávám, že tato zmatená a výbušná situace je vysloveně nepřehledná a výše uvedené zprávy, jako vždy, si nenárokují úplnost. Přesto se ukazuje, že je zde mimořádně hodně pohybu a dál se zrychlil. Takže čekáme nejprve trpělivě na vyhlášení „prestižních“ cen pro nejprolhanější hromadné sdělovací prostředky „Fake-News-Awards“ a budeme si pamatovat, že zítra, 18. ledna 2018, budou pro Čínu a Rusko údajně zavedeny měny kryté zlatem. O tom, zda navíc 19. ledna zkolabuje vláda USA, lze pochybovat. Jedině, že by se to využilo jako příležitost úplně zlikvidovat světový systém peněžnictví založený na americkém dolaru a vojska tak obšťastnit novými zúčtovacími jednotkami.“

Dnes večer ve 23.00 hodin SEČ by měl prezident USA D. Trump pronést nějaký svůj důležitý veřejný proslov. Bude prý možné jej shlédnout a vyslechnout živě přes internetový kanál Youtube pod tímto odkazem: https://www.youtube.com/watch?feature=share&v=GuxMTmGybxo&app=desktop. Od tohoto proslovu a ještě víc snad od chystaného veřejného proslovu prezidenta Trumpa na setkání celebrit světa koncem ledna ve švýcarském letovisku Davos se očekávají závažná zveřejnění neuvěřitelných skandálů. „Skandál“ je příliš slabé slovo, výstižnější jsou slova: „otřesná zvěrstva“.

Jeden dost senzační, a proto možná ne úplně spolehlivý zahraniční internetový zpravodajský server dnes odpoledne tvrdí, že nedávný útok střelami s jadernými hlavicemi na americké Havajské ostrovy skutečně proběhl a že tyto střely odpálila ponorka Státu Izrael. Z tohoto útoku měla být následně obviněna Severní Korea a mělo to být použito jako roznětka pro 3. světovou válku. Tato izraelská ponorka byla vyrobena v Německu a Německo tyto ponorky Izraeli v podstatě darovalo. Izraelci prý použili křižující střely Cruise Missiles vyrobené v USA, vyzbrojené jadernými hlavicemi z jejich vlastní, izraelské výroby.

Šušká se, že tento týden se má stát něco významného, a pokud se to stane, pak nejspíš dnes. Stále se hovoří o útoku nějakou jadernou náloží na ostrov Manhattan v americkém New Yorku, vedle jaderné miny přinesené tam na palubě uneseného civilního letadla linky MH370 se nově objevila úvaha o tom, že by to mohla být jako v případě ostrova Haiti a japonského města Fukušima jaderná mina, která by vybuchla u mořského pobřeží New Yorku pod hladinou moře a zvedla by ničivou přílivovou vlnu cunami.

Cena trojské unce zlata v noci na dnešek dosáhla až na 1344 amerických dolarů, nyní 1337 USD.

Kocour Mourek, 17. ledna 2018, 19.54 hodin