18:54

Aktuální drby z 16. ledna 2018

Na úvod pro jednoduchost opakuji to nejpodstatnější ze zvěstí, které jsem přinesl 14. ledna večer:

„Zprávy a drby přicházející v posledních dnech jsou krajně znepokojivé, silně se množí, mění a rozplývají se pod rukama. Pokud bych měl zachytit to nejpodstatnější z nich v tuto chvíli, máme prý očekávat velmi pohnutý týden plný závažných událostí. Mezitím, co toto píšu, byl zveřejněn nový obsáhlý článek, který jsem si zatím stačil jen zběžně přečíst a který zní bohužel opět velmi varovně. Je v němčině a já doufám, že jeho autor snad už úplně nezešílel, když uvažuje a zpravuje nás o takových „eventualitách“. Další zprávy, úvahy a spekulace, v tuto chvíli se jevící jako „méně závažné“ a příliš děsivé, se pokusím shrnout a přinést v následujících dnech.“

Bohužel příval zpráv od té doby dál narůstá, není snadné je shrnout, proto snad aspoň některé hlavní drasťáky… Přitom ale ty zde jednotlivě neuvedené „četné podrobnosti“ mimořádnost situace potvrzují. Pohnutou situaci v České republice přitom raději nechávám stranou, ale případné důsledky těch zahraničních zvěstí do ČR si dovodíte sami.

Do Německa v posledních týdnech prý patrně proudí vojáci USA, kteří doplňují těch 35.000 amerických vojáků, kteří jsou v Německu rozmístěni od konce 2. světové války, a rozvíjejí jejich počet do bojového stavu. Vojenská technika armády USA, armády Ruska a Spolkobrany (Bundeswehru) je prý odkonzervována (ausgemottet), vojáci jsou okamžitě připraveni k boji. Stále se opakují zvěsti o tom, že vojáci v Německu provedou vojenský převrat, svrhnou „demokraticky zvolenou“ vládu a moc předají šlechtě. Spolkovou kancléřku Angelu Merkelovou údajně zastupuje její dvojnice, politická jednání o velké koalici v Německu jsou proto prý jen velké zastírací divadlo. Podle těchto zvěstí je spolková kancléřka už někde uvězněna a po jejím veřejném doznání je prý snad už – jako trest za její vlastizradu – naplánován dokonce trest smrti včetně způsobu provedení (zardoušením nebo garotou – nevím, jestli je v tom nějaký rozdíl).

Zítra, ve středu 17. ledna 2018, prý přichází jeden z několika dnů v tomto roce, který lze numerologicky vyložit jako 11/9 – tedy den příhodný pro významné události. Očekává se – prý obsahově velmi významný – veřejný projev prezidenta USA Donalda Trumpa. Poté, co se prý nepodařilo zabránit pronesení tohoto Trumpova projevu údajným útokem balistickými střelami na území USA (na Havajské ostrovy) odpálenými z jakési superrychlé a supertiché (stealth) ponorky, která prý pak byla vojenským útokem zlikvidována, se prý zdá, že do zítřka včetně je z hlediska nepřátel mírumilovného lidstva nezbytné provést nějaký jiný závažný teroristický čin pod falešnou vlajkou. Straší se tím, že by to snad opět měl být úder na ostrov Manhattan, tentokrát ale mnohem ničivější: úder jadernou náloží.

Proto odpolední zprávy doporučují: 15.50 hod: „Jděte si ještě rychle dokoupit zásoby a dotankujte vozidla“. 12.20 hod.: Systém peněžnictví je tedy zcela v koncích.“ 17.00 hodin: „Soudíme, že se to asi stane zítra. Pouhých několik hodin po velkém teroristickém útoku může být bankovní systém mrtvý.“ Zpráva ze včerejška: „Včera (tedy v neděli) byl patrně vydán nezvratný povel Vpřed (Go).“

Od čtvrtka, 18. ledna, začínají Rusko, Čína, Indie a snad také Indonézie, Malajsko a Jihoafrická republika svoje mezinárodní obchody provádět pomocí zlata, nebude prý tedy až nutné s nimi obchodovat pomocí amerického dolaru.

Cena trojské unce zlata v posledních dnech překročila hranici 1340 amerických dolarů, dnes se pohybuje mezi 1340 a 1335 USD. Krátce byla až na 1344, přičemž se tvrdí, že pokud dosáhne rozmezí 1345 až 1350, znamená to prý za nynějšího celkového stavu věcí konec.

Kocour Mourek, 16. ledna 2018, 18.54 hodin