V posledních dnech přichází – i pro jejich velmi otrlého čtenáře – opět obrovský příval stále přitvrzujících zpráv, které jedna druhou přebíjejí.

22:22

Naneštěstí k tomu navíc autoři těchto sdělení bohužel stále víc anonymizují svoji totožnost ve snaze vyhnout se svému stíhání a patrně také ve strachu z brizantního obsahu svých sdělení. Sdělují proto čím dál, tím víc šifrovaně, resp. otevřeně a varovně přiznávají, že pro svoji soukromou potřebu mají víc informací, které zatím nemohou zveřejnit. Chvílemi nyní i krajně ostřílení a osvědčení zpravodajové přiznávají, že informacím o situaci, které dostávají, nerozumějí, a že nevědí, co se vlastně děje. Některé jejich drby, které sice znějí fantasticky, ale jsou aspoň trochu určité, stručně uvádíme.

Nynější Svatý otec papež údajně na konci února 2018 odstoupí. Zpráva o tom se údajně nachází na Ksichtoknize-Facebooku (Fratzenbuch). Obličejokniha sama prý zanikne do tří dnů po začátku hospodářského zhroucení/restartu světa (Global Currency Reset, GCR).
Za Velkou louží (jenseits des Großen Teiches) v USA zítra, 8. února 2018, opět hrozí zhroucení vládních financí (goverment shutdown), které ostatně před dvěma týdny už poněkolikáté nastalo (http://www.washingtonexaminer.com/a-real-government-shutdown/article/2648335). Znovu se upozorňuje na to, že v době „sešoupnutí vlády“ ztrácejí poslanci Kongresu USA svoji poslaneckou imunitu a lze tedy například některé z nich zatknout a posadit je za katr.
Přízeň voličů vůči prezidentovi USA Donaldu Trumpovi významně vzrostla poté, co 30. ledna 2018 pronesl svoji první Zprávu o stavu národa: na 49 procent, což je nejvíc od června 2017 a víc, než kolik činila oblíbenost předchozího prezidenta Baracka Obamy ve srovnatelném časovém období (http://www.epochtimes.de/politik/welt/us-umfrage-trump-so-beliebt-wie-seit-juni-nicht-mehr-a2341743.html).
Prohnilost, úplatkářství, sebeobohacování, katastrofální hospodaření, vyvlastňování, degenerace, zpátečnictví: Afrika vězí v potížích, které si dělá sama: https://eu0.proxysite.com/process.php?d=uH0hVKB99G6fIioV8GqQPaffNrAek2PwZBhJwQiIK52RD%2FtBKzcoQR4Kj54atPiLZNonJWaMsh4tJjlE6h3YNidi39u9LjDTNjNqcIOjjqnMHswbe9lp1TA%3D&b=1&f=norefer).
Několik členů rodiny ruského cara prý nebylo, na nátlak tehdejšího německého císaře a pruského krále Viléma II., zavražděno, naopak, tito Romanovovi byli zachráněni. Předpokládá se, že po obnovení carského zřízení v Rusku se jeden z nich stane ruským mocnářem. Spekuluje se o tom, že to je někdejší prezident a nynější předseda vlády Ruské federace, Dmitrij Anatoljevič Medvěděv (https://cs.wikipedia.org/wiki/Dmitrij_Medved%C4%9Bv).
Přicházejí nové, aktuální zprávy, viz Ponocný (Nachtwächter): Zmatená (výbušná) situace 6. února 2018: http://n8waechter.info/2018/02/gemengelage-am-6-februar-2018/.
Téma letadla malajsijské civilní letecké společnosti letu MH370 s posádkou a cestujícími, které už před čtyřmi roky kdesi záhadně zmizelo, je hromadnými sdělovacími prostředky hlavního proudu z jakýchsi důvodů stále přihříváno, nejnověji fantastickou zvěstí o tom, že nyní údajně kdesi nevysvětlitelně zmizela i speciální loď, která ten letoun stále ještě hledala.
Znovu se šušká o tom, že Polsko jako samostatný stát zanikne a území a lid nynějšího Polska budou rozděleny mezi carskou Ruskou a císařskou Velkoněmeckou říši.
Takzvaná Spolková republika Německo, sousedící s Českou republikou, je patrně obětí zrádcovské a vlastizrádcovské politiky Evropské unie a svých vlastních domácích politických, hospodářských a dalších představitelů. Protože je ale SRN umělý samosprávní konstrukt pod správou Vítězných a okupačních mocností, rozhodly se tyto patrně, že v Německu zjednají pořádek silou svých spojeneckých armád. Přemístění, resp. posílení vojenských jednotek USA a Ruska v Německu je prý patrně dokončeno, barva jejich stejnokrojů a bojové techniky je údajně bílá. Jejich společná velká bojová operace k vyčištění Německa má podle nejnovější zprávy začít ve Východním Německu (zprávy zde výslovně používají slovo „Ostdeutschland“), tento týden v sobotu.
Je snad dobré zde připomenout, že to je uprostřed Karnevalu, což je v Německu společensky významné období roku, a silně to připomíná někdejší Masopust na konci 2. světové války, kdy vlivem časného 1. úplňku tehdy připadlo Masopustní úterý na téměř stejné datum jako letos a sešlo se tehdy se svátkem svatého Valentýna. V noci z tehdejšího Masopustního úterý na Popeleční středu bylo zahájeno obrovské třídenní letecké bombardování Drážďan, jehož lidské a materiální ztráty si stále varovně připomínáme. Letošní Masopustní úterý je 13. únor a Popelec je 14. únor, svátek sv. Valentýna. Vzbuzuje to důtklivé vzpomínky na onen cynický a hrubě nelidský drážďanský masakr.

Kocour Mourek, 7. únor 2018, 19.54 hodin