Američané v šoku. Rusové použili tajnou, asi skalární zbraň, která jakoukoliv orientaci i boj znemožňuje

…..bylo by načase zcela odstavit kompletní americký systém navigace také nad Evropou. Tím by jim bylo znemožněno chemtrailování Evropy, honosně nazýváno GEOINŽENÝRSTVÍ . Je sice pravda, že dopravní letadla by měla také velký, dnes asi neřešitelný, problém….

11:54

Problém je, že s mapou a buzolou se „VÁLEČNÍ ODBORNÍCI“ v dnešní době neumějí orientovat a navigace z vyslaných raket nejde odstranit.

Pentagon strnul: tajná ruská zbraň „mrskla americké lodě“ na souš

Taisija Proninová 

Západ je šokován zprávou, že Rusko vyzkoušelo nejnovější kybernetickou zbraň nad americkými loděmi. Jak najednou oznámily britské a americké listy, v Černém moři se přihodila zvláštní událost: 22. června hned několik desítek amerických lodí zaznamenalo, že jejich systémy GPS oznamují chybné údaje o poloze lodí. 

Jedna z lodí amerického námořnictva se podle systému GPS ocitla 32 kilometrů od moře, ve městě Gelendžik, na souši. Stejné zvláštnosti zpozorovalo dalších 30 amerických lodí, které se nacházely nedaleko od ruských břehů. Velmi zajímavá je skutečnost, že v té době nedaleko, v zóně odpovědnosti zemí NATO, se objevila skupina lodí námořnictva Ruské federace. Vzápětí byla americkému vojenskému rezortu odeslána zpráva o záhadném chování elektronických systémů.

Objevila se verze, že Rusko vyzkoušelo neznámou kybernetickou zbraň, která neumožňuje nepříteli sledovat kurz lodi, mást navigátory a poskytovat nesprávné informace o lodích, jež jsou nablízku.

Nyní musí být tedy piloti NATO velmi opatrní při letu, protože jejich GPS je mohou přivést k plnění bojových nebo výcvikových úkolů na docela jiné místo. Je také nutná pozornost při startech raket, protože při navádění se tyto systémy také používají.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

Zdroj (1)  (2) a (3)

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

8 komentářů

 1. jirik napsal:

  „Moskva nikdy nenaléhala na stažení amerických vojáků z Afghánistánu. Ale poněvadž americká armáda nedokázala udělat tam nic kloudného, měla by odejít. Americká kampaň v Afghánistánu zkrachovala. Z Afghánistánu se může stát světový inkubátor mezinárodního terorismu. Vlastně se to již částečně stalo,“ zdůraznil Kabulov.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201708145796794-ruske-mzv-stazeni-vojaci-afghanistan/

 2. julius napsal:

  Co neridi clovek nejakou salpakou ale pocitacem je zrale do srotu pri novodobe valce. To co nam ukazuji je jen scifi. Je to pekne na pocitaci a lide si to mohou hrat jako hru. Ale ve skutecnosti ? Prosim vas vsechno elektronicke jde nejen rusit ale proste znicit. A je jedno zda pouzivate nejake stineni ci nikoliv. A cim jsou zbrane elektronicky vice vybavene tim jsou zranitelnejsi. Vzdycky se rikalo cim predchozi valka skoncila nova zacne. Ale nikdo netvrdi a uz nerika, ze treti svetova zacne atomovkou a skonci klacky. Nastane restart sveta. Ono se nam to uz opakuje. Jenze jsem nepoucitelni. Take se rikalo jen idiot udela stejnou chybu dvakrat. Nuz jsme zrejme idioti kdyz to delame stale dokola. Ale ja se ptam. Komu ku prospechu? Par sedych eminenci? Nebo ET? Duchove? proc opakujeme stejny scenar dokola? naserasa zde uz byla a ne jednou. Dukazu je tu tolik ze neni treba nad tim uz ani uvazovat. Ale sakra proc nas nekdo na te nasi petrsiho misce pokazde nekdo znici??? Nase blbost? Neci experiment? Nebo jen dusledek nam neznamych fyzikalnich zakonu??

  • .lak napsal:

   To je samozřejmost že vytáhnou takové nové generace zbraní že protivník promuslimské vojsko osn povalečů a úžerů volstrýt se svým dluhovým otroctvím pindos ani chápat nemůže. Nikdy nic netvořili ani to neumí, jen zdokonalují stále s kumpány otročení okolí a v politice co by zhuštěné ekonomii tomu nasadili v usa korunu detroitem a cca 46% podobně předlužených měst což drží lichvou celku a zahraničí výboji a naslednou pomocí po jejich devastech a v eu je je výkladní skříň eu ukr kam tedy zřetelně směřuje celek kromě tedy výměny obyvatel co by genocidy kalegri. https://www.youtube.com/watch?v=-FsPoGh8K2w A ten zápřah je v podstatě od úsvitu falšovaných dějin našeho letopočtu temnáři.
   https://www.youtube.com/watch?v=wxogkCO6haA

  • df napsal:

   No je to proto, že vždycky moc nad ostatními přebrali degeneráti když se podívaš do dějin několik tisíciletí nazpět. A to je i teď. Je potřeba tady tyto Šudry úplně eliminovat a mít to vše do budoucna napaměti a už nikdy jim nedat možnost.

 3. Arya napsal:

  Za akým účelom nakupuje americká armáda biologické vzorky RNA občanov Ruska bielej ras

  Niektorí experti sa vyjadrili, že Pentagon chce získať vzorky tkanív na údajne vedecké účely. Povedal to aj profesor Konstantin Severinov zo Skolkovo Institute of Science and Technology a Rutgers University v USA. Iní odborníci pochybujú o využití biologických vzoriek Rusov americkou armádou na mierové účely.

  http://www.biosferaklub.info/za-akym-ucelom-nakupuje-americka-armada-biologicke-vzorky-rna-obcanov-ruska-bielej-rasy/

  • olga napsal:

   asi maj v USA málo Rusákú. tak si chtějí nějaké naklonovat no.
   Rus do každé rodiny.

  • jirik napsal:

   Zadáno pjakinu k analýze, z nějakého důvodu musí dotaz projít schvalovacím procesem pro zveřejnění.. no uvidíme nebo uslyšíme později…..

 4. dyk napsal:

  Takto by Rusko mohlo obrátiť všetky naňho vystrelené rakety smerom k sša a bolo by po vojne.
  Kiež by sa im to podarilo 🙂