Pod antarktickým ledem se nachází něco skutečně obrovského, tvrdí výzkum

Vědci věří, že našli důkazy o ohromném UFO číhajícím pod antarktickým ledem v oblasti zvané Wikesova země. Pod zamrzlou oblastí táhnoucí se napříč 151 mílemi (242 km) a je hluboká přes 2700 stop (823 m), číhá záhadná anomálie.

Nypost.com referuje: Někteří výzkumníci věří, že jsou to pozůstatky opravdu ohromného asteroidu, který je dvakrát tak veliký jako kosmický kámen z Chicxulub, který vyhubil dinosaury.

Je-li toto vysvětlení správné, tak by to mohlo znamenat, že tento smrtonosný asteroid způsobil permo-triaské vymírání, při němž vyhynulo 96 procent pozemských mořských tvorů a až 70 procent obratlovců žijících na souši.

Avšak otevřené mysli na internetu přišly se svými vlastními teoriemi, kdy určití konspirační teoretikové tvrdí, že by to mohla být ohromná základna UFO nebo portál do záhadného podsvětí.

Tato „gravitační anomálie Wikesovy země“ byla poprvé objevena v roce 2006, kdy satelity NASA zaměřili gravitační změny poukazující na přítomnost obrovského objektu sedícího uprostřed 300 mil (481 km) širokého dopadového kráteru.

Teď je internet zavalení diskusemi o těchto záhadných pozorováních, neboť parta lovců UFO Secure Team 10 o této anomálii vystavila na YouTube video.

„Vědci až do dnešních dnů nemají ani ponětí, jak přesně přijít na to, co je tam hluboko pod ledovým příkrovem pohřbeno,“ říká vypravěč videa.

„Tento kontinent byl opředen svým vlastními záhadami už řadu let.“

Secure Team 10 naznačoval, že v Antarktidě za II. světové války vybudovali tajné základny nacisté, a ty byly konstruovány k využití létajícími talíři.

Lovci UFO k tomu dodali: „Existují určité důkazy, které o tom vyplouvají na povrch v posledních letech, kdy obrázky údajně zobrazují různé vstupy do úbočí hor ve tvaru talíře a umístěné s hodně vysokou nadmořskou výškou.“

„To vyvolává otázky: jak byste se mohli do těchto vstupů dostat bez něčeho, co by mohlo létat a co by bylo stejného tvaru, jako ty díry samotné?“

Secure Team rovněž poukazoval, že Americké námořnictvo vedlo misi k prošetření tohoto záhadného kontinentu.

Tato operace se jmenovala Operace vysoký skok, o čemž konspirační teoretici věří, že byl pokus najít vstup do tajného světa skrytého pod povrchem Země.

Avšak vědec, který si této anomálie první povšiml, věří, že to je skutečný důkaz o ohromném dopadovém kráteru.

„Tento dopadový kráter ve Wilkesově zemi je daleko větší než dopad, co vyhubil dinosaury a nejspíš tedy ve své době také způsobil katastrofické škody,“ řekl, když tento „kráter smrtonosného asteroidu“ v roce 2006 objevil, Ralph von Frese, který je na Ohio State University profesorem geologických věd.

„Všechny ty změny prostředí, ke kterým by tento dopad vedl, by nejspíš vytvořily velice zkázonosné prostředí, které bylo opravdu těžké přežít. Takže dává hodně smysl, že by v té době mělo vyhynout hodně života.“

 

zdroj: 1

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. zdeněk540 napsal:

  Sys, vezmeš si tuto fotografii
  https://c1.staticflickr.com/8/7127/6928094754_d97a971b2d_b.jpg
  Foceno v Calais, Francie v přístavu směrem na Bílé útesy Doverské.
  Na Google Mapách si změříš vzdálenost. Fotka vyfocena na souřadnicích přibližně 50°58’11.3″N 1°50’26.9″E
  Potom se znalostmi matematiky ze základní školy vezmeme vzorec odtud
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Obzor
  Známe vzdálenost obzoru (d) změřeno na mapách, zajímá nás potřebná výška nad mořem (h)
  takže h= d*d/13
  A přijdeš na to, že ta fotografie není pořízena 100 metrů nad mořem, možná ani ne 10 metrů.
  Ízy. A tohle jde udělat s velkou spoustou fotografií, které si můžeš vyfotit i sama, pro případ, že by ta fotografie Calais-Dover byla fotomontáž…..člověk nikdy neví, žejo.

 2. jirik napsal:

  Vědci z University of New South Wales odhalili v Antarktidě mikroorganismy, uvnitř kterých se pravděpodobně nacházejí předchůdci virů, kteří jsou schopni přežít vysokou teplotu a salinitu, uvádí se v článku časopisu Nature Microbiology.
  Odborníci odebrali vzorky vody z antarktických jezer, jež kvůli vysoké salinitě nezamrzají ani při teplotě —20°C. V nich objevili třídu haloarcheí Halorubrum lacusprofundi R1S1, uvnitř kterých se nacházely částice podobné virům, jež obsahovaly plazmidy pR1SE.
  https://cz.sputniknews.com/svet/201708235842594-antarktida-zdroj-nezranitelny-vira/
  Vědci vytvořili třídu, ve které tyto plazmidy chyběly. Ukázalo se, že prvky pR1SE jsou důležité pro formování vezikul (membránových váčků) správného tvaru. Odborníci prozkoumali strukturu bílkovin spolu s plazmidy zakódovanými v DNA a dospěli k závěru, že se musí podílet na formování stěn váčků. Vezikuly přepravují plazmidy za hranice buňky a mohou se dostávat do dalších mikrobů této třídy a tím je tak nakazit. Kromě toho plazmidy jsou schopny inkorporace do genomu hostitele a přenášet do něj určité geny.
  S tímto mechanismem se vědci setkali poprvé. Plazmidy pR1 SE mohou být předkem prvních virů, jež nakazily archea. Vzhledem k tomu, že se archea často vyskytují v slaných, horkých nebo toxických vodách, jejich viry jsou rovněž schopny přežít v extrémních podmínkách.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *