Antarktičtí „strážci“ zasadili Americe odvetný úder v podobě masivního zemětřesení na Novém Zélandu

Úžasná (avšak téměř z 90% zcenzurovaná) zpráva Služby vnější rozvědky (SVR), cirkulující v Kremlu, dnes uvádí, že antarktičtí „strážci“ zahájili minulý týden urychleně odvetné opatření proti Spojeným státům „vytvořením/rozpoutáním“ masivního zemětřesení poté, co Obamův režim poslal „bez pozvání či dovolení“ ministra zahraničí Johna Kerryho, aby inicioval kontakt s těmi v „uzavřené zóně“, která je zakázána všemi „známými protokoly“ ve vztahu k zacházení s těmito „entitami“. [Poznámka: Některá slova/fráze v uvozovkách jsou přiblíženími anglického jazyka ruským slovům/frázím, protože pro ně v angličtině neexistuje vhodný ekvivalent.]

Podle této zprávy, Obamův režim, s jeho vědomím, že anti-globalistické síly, loajální zvolenému prezidentovi Donaldu Trumpovi, byli na vítězství nad ním připraveny, vyslal ministra zahraničí Johna Kerryho do Antarktidy, kam přijel 11. listopadu.

Analytici z SVR v této zprávě zmiňují, že pokus ministra Kerryho přesvědčit “strážce“, aby zasáhli do časoprostorového kontinua, byl neprodleně zamítnut  těmito „entitami“, které mu poté nařídili, aby opustil „uzavřenou zónu“ a nevracel se.

Po odchodu z antarktické „uzavřené zóny“, jak tato zpráva dále pokračuje, ministr Kerry dorazil 12. listopadu do Christchurch na Novém Zélandu, kde zůstal přes noc předtím, než měl následujícího dne odcestovat do Wellingtonu.

V časných ranních hodinách (6:02 místního času) 13. listopadu, zatímco ministr Kerry spal v Christchurch, byl tento region zasažen zemětřesením o síle 7.8 Richterovi škály – a jak uvádí SVR analytici, byl to „předvídatelný následek“, který je znám tím, že je využíván antarktickými „strážci“ jako „výstražná zpráva“ , aby se jim nezasahovalo do jejich „mise/výzkumu“

Jediný „kontakt/styk“ s nimi, povolen antarktickými „strážci“, jak tato zpráva vysvětluje, je navracení starých „válečných/ničivých“ zbraní k jejich bezprostřednímu výzkumu – tak jako smrtící a mysteriózní zařízení „Archa Gabrielova“, nalezena minulý rok v Saudské Arábii, které byla navrácena ruským pravoslavným knězem Kirylem do „uzavřené zóny“ v únoru 2016 – o čemž jsme detailně psali v naší zprávě z 18. února s názvem: Vrchní ruský církevní představitel provádí „starověký rituál“ v Antarktidě, kvůli tajemné „Arše Gabriela“ ze Saudské Arábie.

ppkk1

To, co nebylo vysvětleno západní kultuře o Antarktidě, jak zpráva dále uvádí, je, že jejich popisy Antarktidy jako mrazivé a nehostinné země nejsou založeny na pravdě, jak potvrdil jeden z amerických nejvíce ctěných průzkumníků a největších vojenských hrdinů, admirál Richard Byrd, který v rozhovoru s americkými novináři v roce 1954 v televizním zpravodajském pořadu Longines Chronoscope přesně popsal obrovské bohatství a rozmanitost této záhadné země.

Plný rozsah toho, co Antarktida vlastně je a kdo jsou tito „strážci“, je informace obsažena ve zprávě pod nejpřísnějším utajením a kterou nemůžeme odhalit – avšak její podstatu můžete pochytit v ohromujícím dokumentu „Třetí říše-operace UFO“ autorizovaným prezidentem Putinem v roce 2006, aby byl vysílán všem občanům federace a je stále určen ke každoročnímu vysílání na školách pro studenty.

Pozn: Tento dokument pro vás zatím překládám, brzy ho budete moci shlédnout s titulky v češtině. 

 

přeložila: raja

zdroj: http://www.whatdoesitmean.com/index2166.htm

 

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. arijec napsal:

  patriarcha kirill a jeho vyjadrenie o slovanoch su to barbari ludia hovoriaci nezrozumitelnym jazykom su to ludia druhej triedy v podstate zvierata Kirill je satanou sluha

 2. orwella.g napsal:

  VELKÝ JASNĚ MODRÝ MRAK SE OBJEVIL NAD ANTARKTIDOU!
  _______________________________________________________________

  Přes Benovu stránku se můžete dopátrat tohoto zajímavého článku:

  „Existuje více vystupujících podivností kolem Antarktidy. Minulý týden se objevil, podle Christian Science Monitor, nad Antarktidou „velký jasně modrý mrak“.“

  http://www.csmonitor.com/Science/2016/1203/Why-is-a-blue-cloud-appearing-over-Antarctica

  „Ví Vatikán o tomto mraku něco, co my ne?“ (Benjamin Fullford; 12. 12. 2016)

  Více zde: http://benjamin-fulford-cz.webnode.cz/blog/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *