Bylo by dobré si uvědomit následující

…..než budete číst další důležitá data o tom, co se odehrává o Vás bez Vás….
05:55

Tato informace mnohé znepokojí. Žádná konspirace. Fakta. V Německu existuje ambasáda Třetí říše!

Článek ze září 2016

Psal jsem o lidech z povrchu planety Země. Žijí také mezi námi nejvíce v Německu. Pokud byste nevěřili, máte možnost navštívit nejen jejich webové stránky, ale také ambasádu a ta se nachází (oprava nacházela kdysi) na adrese Königgasse  v Berlíně…

Všichni, kteří vlastní pasy Třetí Říše nejsou povinni v Německu (pokud zde také pracují) platit jakékoliv daně. Soudy nemají právo je soudit za jakékoliv delikty, i když se o to v minulosti, z neznalosti některých soudců, pokusili. No jak asi dopadli se můžete podívat níže. Museli stíhání proti dotyčnému zastavit, protože nemají na to právo a třetí říše neuznává německé soudy.

Zde máte jeden důkaz o pravdivosti údajů doložen:

A pro všechny, kteří hledají, můžete se podívat na internetové stránky třetí říše:

Najdete je právě zde.

Bylo by dobré, kdybyste byli datováni o následujících událostech. Dle zpráv terezy von dönitz, vnučky od bývalého generála Karl Heinz von Dönitz, začalo něco neočekávaného.

Na Antarktidě vypukl dost vážný konflikt mezi silami Třetí říše a USA. Samozřejmě se nejedná o pozemní boj, ale vzdušný souboj. Je veden ve výškách od 20 do 300 kilometrů nad zemí. Účastní se ho UFO (UFA) Illuminátů a elity USA proti lidem a mocnosti Třetí Říše.

Technologie UFO z Třetí Říše se nedá srovnávat s technologií v Americe vyvinutých UFO. Proto celý souboj skončil pro jamíky totálním fiaskem a ztrátou nekonečné řady jejich UFO. Na straně Třetí Říše nebylo ani jedno UFO eliminováno! Americká elita je těsně před totálním krachem a proto se snaží o nedosažitelné. Jsou nepoučitelní.

V krátké době může po celé planetě Zemi dojít ke krachu finančního systému, který bude nejen důsledkem souboje nad Antarktidou, ale také jako jedinou možností (pokusem) elit o přežití ve stávajících podmínkách.

Jak vidíte, všemu je opět úplně jinak…

tm

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 28

 1. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Ach ne, doufáme, že se našim emerickým přátelům pilotujícím talejřky nic nestalo a jsou v pořádku! 🙂

  „ROZHOVOR Europoslanec profesor Jan Keller míní, že v ČR v roce 2016 k ničemu opravdu významnému nedošlo. Stále častěji se dle něj mluví o časované bombě v podobě italských bank. „Italové mají navíc státní dluh tak astronomický, že každý Ital je v průměru zadlužen ještě více než průměrný Řek. Nad největší německou bankou visí hrozba obrovských finančních ztrát a možného kolapsu,“ varuje Keller. “

  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Tohle-je-jeden-z-naprosto-klicovych-problemu-Casovana-bomba-Profesor-Keller-vazne-o-tom-co-prijde-467717
  (nic moc víc tam není)

 2. jirik napsal:

  ‚Budeme Vás sledovať ‚ : Stránka Bilderbergu napadnutá hackermi
  http://www.infovojna.sk/article/budeme-vas-sledovat-stranka-bilderbergu-napadnuta-hackermi

 3. Pepa napsal:

  Ten restart přijde!Chazarská mafie (kabala)je skoro poražena!ke krachu finančního systému nedojde,protože bude nahrazen jiným (lepším,spravedlivějším)systémem!Tak prosím, zůstaňte naladěni a zbavte se jakéhokoliv strachu nebo naštvanosti, protože dobří právě vyhrávají. Je samozřejmě ještě hodně informací, které nelze sdílet či psát (z bezpečnostních důvodů), ale srovnáme-li současnou situaci ke druhé světové válce, tak v určitém srovnání, je to jako boje o Berlín, Německo, a Okinawu (Japonsko). Jaderné zbraně nebudou tentokrát použity.To Nám vzkazuje Benjamin Fulford a není důvod mu nevěřit.Užijte si SILVESTRA a nashledanou v Novém Roce 2017.

  • Maroš napsal:

   Síce stará vec – ale priamo od Rockefellera!
   Chinese Mafia destroy Illuminati – Interview with D. Rockefeller – Benjamin Fulford

 4. Herold napsal:

  Určitě bude za několik let lépe, až přežijeme nebezpečné období 2017-2022. Ale Fulfordovi už se moc věřit nedá, uvádí jen polopravdy. Stále pozor na falešné proroky.

  • CD5 napsal:

   Fulford kdysi napsal, že nesmí publikovat všechny zprávy, které od SBD obdrží. Je fakt, že nad některými zprávami jsem kroutil hlavou a moc jim nevěřil, ale napadlo mě, zda to není od Fulforda a SBD záměr.

  • Laco napsal:

   Súhlasím. Je to vraj hovorca iluminátov, takže uverejňuje, to čo oni chcú. nie sú chazari ich najväčšia konkurencia? Internetové stránky tretej ríše sú veľmi zaujímavé. Najmä rozhodnutie súdu v Háagu, alebo že ich súčasná typ štátu je Gmbh

 5. ohbriel napsal:

  Ta ambasáda je zrušená nebo přesunutá?

 6. jirik napsal:

  John Oliver se tentokrát zaměří na problém jaderných hlavic na území USA. Ale s těmi přece nemůže být žádný velký problém. O tak nebezpečené zbraně se jistě musí starat dokonale vycvičená obsluha v moderním prostředí.
  http://videacesky.cz/video/problem-s-jadernymi-zbranemi

 7. Soto napsal:

  Ale o téhle bitvě všech bitev už se psalo tušim zjara na pp. To jako zase? Škoda , že na té jejich ambasádě nejde zažádat o jejich pas a o popis cesty, jak se dostat z této prdele. PF2017

 8. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  TM: víš o tom něco? Koment na zvědavci:

  Morozov morozov (tečka) p (zavináč) centrum (tečka) cz
  89.?.?.?

  Je to katastrofální situace a vyhlídky se nelepší. Vynořují se informace, že všechny německé porodnice vyfasovaly barevné tabulky vyrobené Obamovými neziskovkami a od nového roku mají doktoři povinnost úředně určit zbarvení dítěte. Čím tmavší, tím tučnější přídavek na dítě. Dalším krokem má být uzákonění tzv. daně za světlost rasy, kdy při překročení určité světlosti pleti budou rodiče odvádět poplatek sloužící na nalákání dalších černochů ze Sýrie a Turecka.

 9. Liběna napsal:

  Škola poslala žiakov do mešity, aby sa naučili ”správne” modliť, nad všetkým dohliadal radikálny https://www.gloria.tv/video/KEWgqKBtbE2g1jgVbWthWZN47

 10. jirik napsal:

  Z rozhovoru s Martinem Pecinou –
  Takže, pokud bychom srovnali letošní prokázanou činnost ruských informačních agentur, jako je Sputnik nebo Russia Today, které působí a ovlivňují veřejné mínění na Západě, a naopak činnost organizací spadajících do portfolia miliardáře Sorose a podobných dalších neziskovek, jež vyvíjí zištnou činnost spíše na Východě, jsou podle vás Rusové méně či více nebezpeční? A kdo je ve svých kampaních podle vás úspěšnější? Do jaké míry je možné činnost těchto organizací, působících v protikladu, vůbec srovnávat?

  Ještě jednou opakuji – ruská propaganda jistě existuje. O tom není pochyb. Ale ti, které já nazývám pražskou kavárnou a vy je označujete za organizace spadající do portfolia miliardáře Sorose, jsou dnes daleko nebezpečnější. Pro mne je velkým překvapením, že neziskové organizace, které tady dnes propagují přijímání uprchlíků a tím v zásadě podlamují naši bezpečnost, jsou podporovány naší vládou. Jestli je pravda, že spolky, jako jsou „Evropské hodnoty“, žijí z grantů čili z peněz nás daňových poplatníků, měla by to vláda vysvětlit. Nebezpečím přeci není Rusko, ale islámský terorismus. Až si tuto prostou skutečnost uvědomíme, pochopíme, že Rusko je spojenec v tomto boji.
  http://vool.cz/ekSuv

 11. jirik napsal:

  V nejhlubší jeskyni USA byla objevena 4 miliony let stará bakterie, která je odolná vůči všem antibiotikům moderní medicíny.
  Aj keď vedci zatiaľ neprišli na to, že by 4 milióny rokov stará baktéria bola patogénna a mohla by byť pre náš svet rizikom, radšej ostávajú o krok vpred. Momentálne v laboratóriách skúmajú jej vlastnosti a už teraz pracujú na látke, ktorá by ju v prípade potreby vedela zastaviť.
  http://vool.cz/xoJvy

 12. jirik napsal:

  Rozhovor s Oskarem Krejčím
  http://vool.cz/XJHoY
  pro ParlamentníListy.cz věnuje možným variantám budoucího směřování světa s Donaldem Trumpem: „V tomto nebezpečném chaosu bude zásadní problém udržení vojenské rovnováhy a rozvahy. Mockrát jsme si řekli, že zastavit ekonomiku Číny nelze jinak než vojenským násilím. Nebezpečí, že tomuto někdo propadne, nebylo odstraněno,“ říká profesor. Krejčí také analyzuje situaci EU: „I kdyby odešel kdokoli z EU, musí zůstat geopolitická osa zachována, jinak Evropská unie končí. Udržení Angely Merkelové je pro EU velmi špatná perspektiva, protože v Paříži bezesporu ke změně dojde.“

 13. jirik napsal:

  Mnoho centrálnych bánk pracuje na zavedení digitálnych mien. Tieto kryptografické meny by nevyhnutne mali za následok zrušenie hotovosti
  http://www.hlavnespravy.sk/digitalne-meny-elegantna-forma-zrusenia-hotovosti/879238

 14. jirik napsal:

  EU, Česká republika a švédské kapky vhodné pročíst i diskuzi (2011-2013)
  Švédské kapky. Schweden bitter.
  http://www.inmagazin.cz/clanek/576_svedske-kapky-schweden-bitter-.aspx

 15. jirik napsal:

  Jan Petránek. Jasné argumenty a objektivní fakta o ruských mýtech

 16. livia napsal:

  Na stránkach ríše je v hlavičke zložky ich vlajka? Farby rovnaké ako vlajky Jemenskej len prehodené 🙂 Náhoda?

 17. jirik napsal:

  Řek Diogenes Laertios se při svých cestách mezi Kelty zajímal o keltské školy, vedené druidy, v nichž byla vychována budoucí keltská správní, vojenská a duchovní šlechta. Na otázku o náplni a zaměření studia dostal od druidského učitele tuto odpověď: „Učíme mladé lidi ctít bohy, nekonat zlé činy a za všech situací se chovat čestně.“ Toto stručné objasnění Laertiovi postačilo k tomu, aby vysoce ocenil duchovní kulturu Keltů.
  http://vool.cz/y7OXb

 18. jirik napsal:

  Česká republika chce zakotviť právo občana na zbraň do ústavy. To by malo zabezpečiť účinnejší boj proti terorizmu
  http://vool.cz/aNr4o

  • jirik napsal:

   Pan ministr Chovanec tvrdí, že česká vláda jde v otázce držení zbraní proti politice Evropské unie. Není to pravda. Vláda chystá ústavní novelu, která rozšíří právo použit zbraň drženou občanem pro zajištění bezpečností České republiky. Zároveň vláda připravuje novelu zákona, která zkomplikuje možnost občanů legálně držet zbraň. Ve stejné době Evropská komise schválila omezení vlastnit krátké i dlouhé poloautomatické zbraně. Tato omezení se týkají technických charakteristik, například kapacity zásobníků. Tato omezení budeme muset jako členové Evropské unie po určité době promítnout do naší legislativy. Pan ministr Chovanec tedy zastírá skutečný stav věcí: propaguje, že občané budou moci použit zbraň proti teroristům (myslím, že to mohou i dnes) a zároveň zamlčuje, že získat zbrojní pas bude komplikovanější a poloautomat Sa vz. 58 vám Evropská unie zakáže.
   Sledujte: https://www.facebook.com/radimfiala.cz
   Ministerstvo vnitra chystá novelu zákona, která bude klást vyšší nároky na majitele střelných zbraní. „Novela by měla garantovat vyšší úroveň znalostí a připravenosti držitelů zbraní v oblasti zajišťování bezpečnosti.“ Názor našeho hnutí SPD je v této věci jednoznačný: odmítáme jakékoliv zvětšování administrativních překážek k legálnímu držení zbraní a jakékoliv omezování práva občanů držet zbraň v souladu se stávajícím zákonem.

 19. jirik napsal:

  Bývalý premiér a nynější šéf Evropské komise Jean-Claude Juncker v Evropské unii léta blokoval snahy o reformy, které by donutily nadnárodní firmy řádně platit daně. Píše to dnešní vydání Lidových novin. http://vool.cz/ecgoE

 20. jirik napsal:

  19.2.2016 diskuze na zastupitelstvu města Havířova.Nejdříve hlas vytočených občanů a trapné výmluvy co reakce z řad zastupitelů.
  Krajský zastupitel za Moravskoslezský kraj Mgr. Lubomír Volný (SPD) pak iniciativně vystoupil na městském zastupitelstvu v Havířově a žádal, aby město přijalo usnesení o odmítnutí přijímání migrantů v katastru města. V Havířově je totiž azylové zařízení, do kterého Sobotkova, Babišova a Bělobrádkova vláda přijímá migranty, a občané si stěžují na zhoršující se bezpečnost a na arogantní chování migrantů, které potkávají volně na ulici.
  Zastupitelé města Haviřov odmítli navrhované usneseni přijmout a jen se nesmyslně vymlouvali. A jen dodáváme, ze většinu v havířovském zastupiltestvu má hnutí ANO, ČSSD, KSČM a KDU-ČSL.
  Zastupitelé na to reagují tak, že se lidé musí sklidnit, ano držet ústa a krok. Vo to de!
  Hodně upravený živý záznam

 21. jirik napsal:

  Ako uvádza agentúra Reuters, Slovenský premiér Róbert Fico v pondelok pred novinármi vyzval lídrov Európskych krajín, aby už viac neusporadúvali referendá, pretože nimi vystavujú nebezpečenstvu Európsku úniu a Eurozónu. Tými to svojimi vyjadreniami zaujal aj mimo republiky a viaceré zahraničné média prinášajú toto jeho vyjadrenie
  http://vool.cz/V3kS1

 22. jirik napsal:

  Francúzsky politik: Citroen musel v Paríži zatvoriť fabriku kvôli stúpajúcim náboženským požiadavkám moslimských pracovníkov, čo znižovalo efektivitu produkcie
  http://vool.cz/1rYrX

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *