Chemtrailová chřipka, vysoké teploty a možné následky

…..mnoho lidí mně psalo do mejlíků o problémech se zdravím….

05:55

Dostal jsem nespočet mejlíků, kde se mně lidé ptají na současný stav chřipky a epidemie této choroby po Evropě.

Proto odpovídám všem najednou. Nemohu každý mejlík zodpovědět zvlášť.

„Dobří lidé,“ kteří to s obyvateli EU myslí jenom „v tom nejlepším,“ tak přidali do chemtrailových coctailů dvě mutované potvůrky. Jmenuje se  streptococcus pyogenes a streptococcus pneumoniae.

Tyhle mutované potvůrky způsobují buď záněty středního ucha, silné rýmy, zadní rýmu nebo zápal plic.

Píšete, že po chřipce nebo při chřipce máte problémy se stabilitou a ztrácíte rovnováhu. Jmenované potvůrky sedají do vnitřního ucha, kde se nachází systém stability. Zánětem se právě pocit stability zhoršuje a člověk jde, jako kdyby byl „opilý.“

Vynikající je používat na popsaný problém koloidní stříbro, které si také můžete postupně nakapat do obou uší a nechat ho až vyschnout. Doporučuji také 3% peroxid vodíku, který nakapete stejně do ucha a necháte vstřebat. Za několik hodin, při rozsáhlém zánětu za několik dní, máte po problémech. Doporučuji dělat ráno, v poledne a večer.

Při zánětu středního ucha je vynikají kapat 3% peroxid vodíku do ucha nebo pokud máte koloidní stříbro 200 ppm. Dítěti se potom nemusejí píchat uši…..

Tak jako vždy doporučuji každému denně  dýchat ze zvlhčovače vzduchu himalájskou a draselnou sůl, jak jsem psal v mnoha článcích, a to nejen při pálení na plících….

tm

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 17

 1. Zbyněk napsal:

  Děkujeme moc TM za nové datování. Ohledně Chemtrails mi to vůbec nepřekvapilo. Již podruhé mám chycené průdušky. Inhaluji každý den Himalájskou sůl a KCl a moc to funguje. Držte se, začíná to být skutečně brutální tobogán. Hezké ráno přeje zbyněk…..

 2. JanJohan napsal:

  Děkuji,také by šlo použít MMS-dle návodu J.Humbla

 3. Liběna napsal:

  no streptokok..pred Vanoci jsem byla na koznim, protoze jsem byla nejvice v oblasti kolem usi i v usich samy hnisavy bolak (nektere tam byly i 2 mesice). Nektere byly v obliceji a v oblasti ramen. Vzali mi stery a byl to on :). Tim se vysvetluje to, ze se usidluje v oblati stredniho ucha. Nemela jsem to poprve, ale terpve ted jsem s tim sla k doktorovi. Byla jsem i 2 mesice totalne unavena, porad se mi chtelo spat. Jakakoliv mensi fyzicka namaha me unavila tak, ze jsem mela chut si jit znovu lehnout. Ptala jsem se ho i na ty cervy v ocich….Nemel me za blazna, vzal to jako fakt a rekl a jdu na ocni, ze tam na to maji ze pry kapky. Toz uvidim…A diky za info, ktere dostaveme:)

  • tomáš marný napsal:

   Milá liběno,
   ano nové mutované strepteccocy jsou skutečně „unikátním“ dílem. Nejlépe je užívat skutečně do uší 3% H2O2 na boláky. I když to trochu pálí, jsou velmi rychle zahojeny a vnitřní ucho si potom „lebedí“. Všichni jedinci s napadeným stabilizačním systémem by se měli okamžitě takto začít poopravovat. Napíši Vám ještě mejlíka…..
   tm

 4. Vojtech Sperka napsal:

  Chtěl bych poprosit o info, jak dávkovat koloidní stříbro 200 ppm. Pro vnitřní a vnější užití. Prodává se jako spray na dezinfekci vody.

 5. Dita napsal:

  Tomáši, hned mě napadla tato varianta, není to normální, v práci odpadá personál jako mouchy, 4Ostupňové t u zdravotnického personálu,který vydržel leta vše….ale to víte, jsme v situaci, že o nemocné se nemá kdo starat.červy v očích řeším také, jedu v antiparazitárních kůrách a pořád to mám,jinak ve sklivci jsou drobné sraženiny,které má kde kdo. Dřív to ale nebylo tak časté, kapky absolutně nic nevyřeší.
  Děkuji za vaše informace, posiluje mě to v tom, že moje cesta není marná:-)
  Dita

 6. jirik napsal:

  Minulý týden mě chytaly průdušky a začínalo škrabat v krku –
  Řešením bylo:
  Nahřátý polštářek s himalajskou solí na hrudník (stačilo cca 15 min)
  Šungitová voda (smíchaná s čajem) – problémy s krkem přestaly.

 7. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  S MMS jsem vybombil 90% parazitů, co mi našla Bláhová. To jsem skončil na 22 kapkách.

  Děckám se nemusí píchat uši vůbec, když je NĚKDO nebude furt krmit nutričně bídným a těžce ZAHLEŃUJÍCÍM MLÍKEM A PŠENICÍ. Hlen= brzký záněty a infekce.

 8. janča napsal:

  Ještě bych doplnila, že krom bolení a píchání v uších se takto i nejlépe vyčistí uši od mazu: nalít do ucha 3% peroxid vodíku a „zavíčkovat“ kusem vaty. Chvilku zůstat tímto uchem ve svislé poloze a poté už můžete normálně fungovat. Nechte si vatu v uchu nejméně 2 hodiny. Co máte v uchu za binec se ukáže na vatě, případně stačí ucho trošku dočistit. uslyšíte i trávu růst! 😉

 9. jirik napsal:

  Chřipka již má v ČR devět obětí, ministerstvo zakázalo vývoz tamiflu
  Letošní chřipková sezóna si podle dat Státního zdravotního ústavu (SZÚ) vyžádala v Česku již devět obětí. Nemocnost na 100 000 obyvatel je 1528 osob. Ministerstvo zdravotnictví v souvislosti s epidemií zakázalo vývoz léku Tamiflu. http://vool.cz/48qFU

 10. jirik napsal:

  Ptačí chřipka se na našem území objevila zhruba po deseti letech. Kromě Česka hlásí její výskyt dalších šestnáct evropských zemí – ve většině západní Evropy a také například v Rumunsku nebo Chorvatsku. Za utracenou drůbež mohou chovatelé požadovat od státu odškodné. Musejí tak ale udělat do šesti týdnů od likvidace opeřenců. Ministerstvo zemědělství má na kompenzace kvůli nákazové situaci letos připraveno 31,3 milionu korun.
  https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/ptaci-chripka-se-rozletela-po-republice-nove-ohnisko-je-i-ve-stredoceskem-kraji-8833

 11. jirik napsal:

  Kvůli ptačí chřipce zakázala v úterý Státní veterinární správa (SVS) komerčním chovatelům ptactva chov ve volných výbězích. Opatření bude platit do odvolání a za jeho porušení hrozí až dvoumiliónová pokuta. Chovatelé mohou požádat o výjimku, nicméně krmení musí probíhat pod střechou.
  http://vool.cz/P9eyQ

 12. jozo napsal:

  To co je v clanku je bohuzel pravda. Jen bych dodal par takovych upresneni. Koloidni stribro bohuzel ale nevydrzi. Je tedy doporucene si jej vyrobit a behem nekolika hodin pouzivat jinak klesa rychle jeho ucinnost. Dale je doporucena vice himalajska prava sul. jak jsem zjistil v hypermarketech se casto prodava pod nazvem himalajska sul -sul bezna obarvena. Je to podvod na ktery muzete prijit nekolika zpusoby jeden uvedu psava himalajska sul nevybledne na slunicku. Dalsi najdete na webech. No a osobne mohu doporucit prave recke oregano. Prosim neplette si profesionalni vyrobek s oreganem do polevek pestovane na vasich zahradkach. 😀 Krome toho oregano vam vyleci temer vse i rakovinu cukrovku II stupne a td… Ale to jen okrajem. Bohuzel firma vyrabejici toto prave oregano ma politicky problem nebot siln ekonkuruje farmacii. A tak jiz sve produkty asi nebude moci dodavat lidem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *