Chemtraily způsobují v Česku velké problémy? Zdravotní potíže dnešních dnů

…..jak jinak, musíme s pravdou ven jako vždy, když nadešel čas na určitá data….

12:54

Poslední týdny má mnoho lidí zdravotní problémy záhadného původu. Hlavně děti, ale i čím dál tím více dospělých si stěžuje na bolesti břicha které přecházejí až do křečí v břiše a také bolesti žaludku či bolesti přecházející z přední části postupně přes játra až do zadní části zad, kde se nacházejí ledviny. Z dešťové vody a vzduchových vzorků v Evropě (také z České republiky) bylo zjištěno jednou laboratoří ve Švýcarsku výskyt dvou zajímavých patogenů. Ve vzduchu nemají naprosto co hledat.

Jedná se o Escherichia coli a druhý patogen, který je daleko nebezpečnější je právě Yersinia.

Několik známých, kteří mně kontaktovali nebo navštívili, a sdělili mně problémy jejich potomků nebo svoje vlastní mají pravděpodobně jednoho a toho stejného původce. Je to právě zmíněná Yersinia. Co přesně dělají v těle si můžete přečíst níže.

Jeden známý říkal, že dvě ze tří jeho dcer měli v noci šílené křeče v břiše. V nemocnici rozborem z krve jim nezjistili naprosto nic, řekli že jsou naprosto zdravé. Úsměv, že ano. Křeče v břiše s pláčem asi jen tak hráli?????!!!! Poradil  jsem mu braní (na lačný žaludek) silného koloidního střibra a aktivaci 3% peroxidem vodíku. Stříbro zmíněnou aktivací stoupne v potenci  na 500 násobek původní hodnoty.

Netvrdím, že se u lidí může jednat o následující patogení gramnegativní baktérii, ale je velmi podobná co se týče popisovaným příznakům. (i když byla zjištěna ve vzduchu, kde nemá co dělat!!!!!)

Na wikipedii nám napsali následující:

Yersinia pestis (původně Pasteurella pestis) je patogenní gramnegativní bakterie z čeledi Enterobacteriaceae. Jedná se o fakultativní anaerobní bakterii, která je přenositelná na zvíře i na člověka.

Lidská infekce Y. pestis, způsobující morovou nemoc, se dělí do tří hlavních forem: dýmějový, septický (sepse, otrava krve) a plicní černý mor.[1] Všechny tyto tři formy jsou odpovědné za vysokou úmrtnost během epidemií v lidské historii, včetně tzv. Černého moru, jenž zahubil nejméně třetinu evropské populace v letech 13471353.

Dne 13. září 2009 zemřel profesor molekulární genetiky na Chicagské univerzitě, Malcolm J. Casadaban, který se zabýval výzkumem zahrnujícím Y. pestis a jeho smrt byla později dána v souvislost s touto bakterií, kterou se mohl pravděpodobně nakazit ve své vlastní laboratoři.[2]

Y. pestis také nedávno upoutala pozornost jako možná biologická zbraň a americká CDC (Center for Disease Control and Prevention) ji označilo jako patogen kategorie A vyžadující přípravu k ochraně před případným teroristickým útokem.

Další část najdete ZDE

Jak se projevuje yersinióza, nákaza yersinií – příznaky, projevy, symptomy

jak-se-projevuje-yersinioza-priznaky-projevy-symptomy

Yersinie jsou vesměs zvířecí patogeny a k lidským nákazám dochází buď kontaktem se zvířaty nebo konzumací jejich produktů, především masa. Zajímavostí je, že yersinia pestis je původce moru. Onemocnění yersinie enterocolitica – způsobuje horečnaté průjmovité onemocnění, častěji v zimě a typicky děti a mladé dospělé.  Zdrojem nákaz je především vepř a výrobky z jeho masa.

 

yersinioza-priznaky-projevy-yersinia-enterocolitica-bakterie-obrazek-fotografie

Mezilidský přenos je nepravděpodobný. Průjmovité onemocnění může připomínat apendicitidu (zánět červovitého výběžku slepého střeva). Inkubační doba (doba od infikování do prvních příznaků) je 3-7 dní.  Diagnostika pomocí klinického obrazu. Kultivace ze stolice, protilátky v krvi. Léčba: při lehčím průběhu je terapie pouze symptomatická, v těžším případě antibiotická terapie (doxycyklin, co-tromoxazol).

Jak se projevuje yersinióza – příznaky, projevy, symptomy

 • začátek s vysokou horečkou
 • bolesti v břiše
 • bolestivý průjem – leckdy s příměsí krve
 • mezenteriální lymfadenitida (zduření břišních uzlin)
 • u žen rozvoj erythema nodosum
 • reaktivní artritida (zánět kloubů)

Zdroj (1)

Opět opakuji, netvrdím, že se jená u lidí o nákazu Yersinií, ale vše je poslední dobou velice zvláštní, proto musíme být velmi obezřetní a dávat pozor na vývoj situace. Jedná se jenom o informační článek, který by měl lidem otevřít oči a začít se sám zajímat o své zdraví!!!!! Nic nenechávat na náhodě.

Prosím napište, jestli někdo z Vaší rodiny má podobné problémy?????

Napsal tm

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 50

 1. Anna napsal:

  „Poradil jsem mu braní (na lačný žaludek) silného koloidního stříbra a aktivaci 3% peroxidem vodíku.“
  Prosím o vysvětlení: co znamená „aktivace 3% peroxidem vodíku“

  Děkuji předem za vysvětlení
  Anna

 2. zdeněk napsal:

  Měl jsem.
  Začalo to 5. ledna – klasická horečka, trvala jen pár dní.
  14. ledna začaly silné bolesti v břiše, silné nevolnosti (bez zvracení), silná úzkost, zmatenost a zatemněné myšlení. Od té doby se to táhne až do teď – ale neustále se to zlepšuje. Teď už je to „procházka růžovou zahradou“ oproti tomu, co bylo. Občas se mi ozve „tlak“, bolest v příčném tračníku, výjimečně slabá nevolnost.
  Vypadalo to, že je to čistě psychického původu (úzkost a stres ze školy, prostředí životu nebezpečné bych to nazval) ale mám částečně nažloutlé bělmo, takže pravděpodobně i něco s játry, ale nevím co, na testy jdu zítra, v pondělí. Taky ze mě (pravděpodobně) vylezl parazit, který vypadal velice podobně jako Tenkohlavec lidský, ale výsledky testů na parazity mi dorazí až v týdnu, takže nemám tušení co to je. Třeba se nějaká dobrodružná žížala dostala do záchodu, kdo ví.
  Každopádně, pokud to mám od chemtrailů tak by si lidé co tohle rozprašují mohli něco uvědomit. S takovými stavy se nedá chodit do školy, natož tak do práce! Pokud to budou rozprašovat dál, postupně všichni onemocníme a nebude ani kdo by dovezl jídlo do obchodů atd. atd. Ale to je asi jejich plán, hádám?
  Kéž by všichni prozřeli !

 3. Marcela napsal:

  Světem se šíří záhadná virová zbraň; Bill Gates varuje, že může zemřít 30 miliónů lidí. Takže Gates už ví , tenhle článek je na možnou pandemii Ptačí chřipky. Je vidět, že zkouší viry, které se hodí na pandemii po celém světě.
  http://orgo-net.blogspot.cz/2017/02/svetem-se-siri-zbran-v-podobe-viru.html

 4. Sys napsal:

  Pořádné křeče žaludku jsem měla cca před 14 dny. Trvaly cca půl hodiny. Jak rychle nastoupily, tak rychle zmizely. Nic špatného jsem nesnědla, na podobné „úkazy“ netrpím. Pro mne v tu chvíli byly křeče nevysvětlitelné.
  Mám kamarádku, která mi píše, že něco podobného má už od Vánoc, lékaři nic nenašli a ona se s potížemi potýká střídavě. Chvilkové zlepšení a pak se jí bolesti a křeče atd. projeví znovu.
  Teď psala, že jí onemocněla i kočka s horečkami nad 40 stupňů, zvracela, nežrala, nepila, byla apatická. Je to kočka domácí a nikam ven nechodí. Kamarádka si neumí vysvětlit, jak k nemoci kočka přišla. Kamarádka hodně větrá, něco mohlo přiletět oknem.

  • tomáš marný napsal:

   Milá sys,
   jsou naměřeny právě tyhle potvůrky v celé Evropě a někdo nám sliboval nějaký coctail, který vyhubí mnoho lidí. Není radno to brát na lehkou váhu. Napíši, jak se proti tomu bránit…..
   tm

 5. Celestina napsal:

  Jak virům tak bakteriím se dobře daří v překyseleném těle. Pokud docílíte pH 7,4 nemůžete onemocnět.

  • Rudolf napsal:

   Alkalické prostředí likviduje rakovinné buňky. Vētšinou máme překyselený organismus. Je to dáno nefysiologickou stravou. Zvýšení alkality lze dosáhnout syrovou zeleninou a ovocem, na prvním místě je červený meloun vodní. Zrovna teď je dostupný a cenově přijatelný. Alkalicky se projeví v organismu paradoxně i citrónová šťáva, nebo česnek a cibule.

 6. Zimniku napsal:

  Létají a rozprašují dvousložkově, světlé a tmavé. Docela drsné, sleduji, že se to odehrává po celé Zemi.

 7. Marie napsal:

  Včera letadla čárovala od rána do pozdního odpoledne. To zase vypukne nějaká epidemie. Jinak na trávicí potíže si ztěžuje příbuzný v Praze, jeho sestra také v Praze, jeho vnuk ve Švýcarsku. Oba pánové i s průjmy.

  • Pavel napsal:

   Včera opravdu letadla dělala čáry na obloze. Ale pak přišel ten jižní vítr a u nás na severovýchodní Moravě to bylo od 45 – 70 km/hod. a v poryvech až 126 km v hodině. Trvalo to hodně hodin. A dopoledne byly na obloze nádherné kumuly jaké jsem již dlouho neviděl a všechno co tam přes pátek a sobotu napráškovali ten vítr zcela jistě odvál daleko na sever. Tak máme šanci opět dva nebo tři dny dýchat čistý vzduch. Protože ten vítr k nám přinesl teplý vzduch ze Středozemního moře a jsem přesvědčen, že nad mořem se asi nedělají pokusy s nějakými patogeny apod. A i chemtrailsů je tam určitě o mnoho méně než nad pevninou.

 8. Pavel napsal:

  Dcera (20 let) měla ty samé příznaky, doktoři na nic nepřišli a řekli jí, že simuluje…
  Časem se to trochu zlepšilo, ale ten stav se v nepravidelných intervalech vrací…

  • tomáš marný napsal:

   Milý pavle,
   vím to z okruhu známých a přátel, kteří mně na to neustále upozorňují. Problémy trvají od prosince minulého roku, ale nyní je to obzvlášť silné. Skoro každý má v rodině někoho, kdo se s těmito problémy potýká. Je nutné udělat osvětu mezi lidmi, co vlastně asi mají. Kupte si koloidní stříbro to nejsilnější a do 20cl dejte 10 kapek peroxidu vodíku.Tím ho 500 kráte zesílíte. Takto aktivovaný roztok pijte na lačný žaludek každé ráno. Po několika dnech by měly problémy přejít…..
   tm

 9. JanJohan napsal:

  . Kupte si koloidní stříbro to nejsilnější a do 20cl dejte 10 kapek peroxidu vodíku.Tím ho 500 kráte zesílíte. Takto aktivovaný roztok pijte na lačný žaludek každé ráno. Po několika dnech by měly problémy přejít…..
  Dobrý den,co všechno se tím dá léčit?DĚKUJI

  • tomáš marný napsal:

   Milý honzo,
   hlavně likvidovat VIRY, na které nemá farmacie záměrně žádné prostředky, baktérie, to je jasné a také plísně a paraziti. Já používám stříbro 540 ppm, vozím ho ze Švajzu…..
   tm

 10. Zoltán Egry napsal:

  V stredu 1. marca som cestoval vlakom na trase medzi Novými Zámkami a Bratislavou. Počas jazdy vlakom som pociťoval intenzívne pálenie v strede hlavy (približne v línii medzi ušami). V ten deň som nepociťoval iné príznaky onemocnenia, avšak na druhý deň som dostal náhle zimnicu a zmocnila sa ma veľká slabosť a nevoľnosť od žalúdka. Žalúdok mi úplne prestal tráviť. Ľahol som si do postele a prestal som prijímať potraviny. Dva dni som iba spal a pri prebudení som pil čistú vodu. Keď som vyrozprával priateľovi, čo sa so mnou deje, podal mi dávku koloidného striebra. Na tretí deň som trochu pookrial, avšak nemohol som sa dobre najesť. Žalúdok sa jedlu stále bránil. Na štvrtý deň sa to zlepšilo celkove. Podobné onemocnenie som prekonal pred niekoľkými mesiacmi, taktiež pri návšteve Bratislavy. Bolo to 25. novembra 2016. Mám podozrenie, že sa jedná o nákazu, ktorá bola šírená prostredníctvom kontaminácie ovzdušia.

  • tomáš marný napsal:

   Milý zoltáne,
   máte naprostou pravdu, kontaminují tím hlavně velká města a asi dělají nějaké pokusy…..
   tm

 11. Pavel napsal:

  Díky moc za informaci! Nejsilnější AG 100 jsem našel jako 40 ppm. Je to ok. A doporučujete rovnou 10 kapek peroxidu? Nebo je šetrnější postupně zvyšovat? Fajn den! Pavel

  • tomáš marný napsal:

   Milý pavle,
   děkuji za dotaz, ano okamžitě používat na aktivaci 10 kapek H2O2 někteří používají 50 kapek a říkají že je to lepší než těch deset. O té šetrnosti je zbytečné mluvit. Co snesete, dejte do koloidního stříbra…..
   tm

 12. martin jeřábek napsal:

  Zrovna jsem dotelefonoval s kamarádkou…těmito problémy trpí delší dobu-už posctivě vyzkoušela kdeco-vždy mírné zlepšení a pak zase bolesti-hlavně v noci, bolest do zad, motání hlavy a špatná rovnováha, otoky nohou od kolen -hrůza. pila 40ppm stříbro-víc se nedá sehnat a sice zlepšení, ale pak zase. Je to holt silná nákaza. Vyřadila vše z jídelníčku..lepek, mléko atd. Chtěl bych se zeptat tomáši…těch 20cl + peroxid je denní dávka ? děkuji a děkuji za všechny za cenné rady.martin

  • tomáš marný napsal:

   Milý martine,
   napíši ti do mejlíka. Aktivovaného stříbra by měla, když nejí, používat na lačný žaludek aspoň 3 kráte denně. Jinak mejl…..
   tm

 13. hannah napsal:

  Dobrý den.Zvracení ,silné průmy,zimnice,teplota..to všechno měla celá naše rodina a spousta známých asi před 14 ti dny..Mně od té doby zlobí žaludek,hned mě napadlo,že to je z letadel..Lítají tady pořád,je to hrozné.

 14. Jara napsal:

  Jen pro zajímavost.O ůčincích koloidního stříbra na patogeny mně jako mladého studenta informoval jeden profesor už v r.1970 ,který učil na potavinářské škole.Taky mi vyprávěl,že už i Římani dávali do amfor s vodou stříbrné mince….Doporučoval i konzervárnám přídavek stříbra do dna konzerv pro dlouhodobé skladování ( armádě). Užívat tedy koloidní stříbro by mělo být OK.V ČR nám ničí chovy skotu,prasat,nyní drůbeže a přišli na řadu i lidé.Ti ,,ONI“ asi dobře vědí,že se planeta opravdu blíží ke kritickému bodu(další vychýlení osy Země a prudká změna klimatu) a plánovitě nás decimují,bojí se rozzuřených davů,zmatků a drancování ve velkém,ke kterému pak zákonitě dojde.Připravují se pro sebe a ,,O nás bez nás“ aby sami dobře přežili bez větších problémů a znovu pak pro sebe uchopili totální moc nad zbytkem…..přeživších ve světě .Dobře vědí,co se děje a co bude,proto takto jednají,.otravují nás preventivně dopředu,aby měli v budoucnu menší problémy s ,,otroky a poddanými“.Doufám,že jim to nevyjde, přibývá probuzených a schopných lidí,co vědí jak a co mají dělat.

  • tomáš marný napsal:

   Milý jaro,
   máte naprostou pravdu ve všech bodech, budeme si museti pomoci sami. Jinak to nepůjde. Mám podezření že i v nemocnicích jsou „naočkováni“ aby lidem neříkali co mají. Jedna známá v Německu, která mělal totéž, šla do nemocnice a byla údajně naprosto zdravá i přes obrovské křeče v břiše. Když se to zhoršovalo, zajela za známou do Mnichova a tam ji udělali nové rozbory. Skutečně ji objevili zmíněnou potvoru Yersinii, jinak by ji to ale neřekli…..
   tm

 15. irile napsal:

  Potvrzuji!Naši klienti také vsichni tímto jevem zasaženi.Osetruji je,tak vím…,ani se to neleci…Kdyz se přidají plicní komplikace nasadí se antibiotika.Někomu se to vleče už od vánoc.(Bylo i úmrtí,ale svede se to stářím přece….)
  Nekolik kolegin také měly náhle bolesti s průjmy a zvracením i horecky…
  Beru koloidni stříbro a u mě dobrý.Bohužel nemohou občanům radit,mnoho lidi mě poslalo někam.Manžel tomu nevěří a tvrdi,že jsem cvok.Jasně jsem mu ukazovala,ze opět o víkendu letadla rozprasuji koktejl.Už se s nim o tom raději nebavím.Sleduji,že manipulují i s mýšlením.Letargie,bez zájmů,marnost….Deprese nemaji jen piloti,ale uz i malé děti a lidé v produktivním věku.Mohou to vyvolávat i paraziti a jsou i ve vzduchu.
  Mam doma stále zapnutou čističku vzruchu s jonizatorem,pozoruji,že je to lepší.
  Očistit i tělo od parazitu!Je zde mnoho článků,najděte a pracujte na sobě.Změní se vše v těle !Pracuji i s drahokamy,mají vysoké energ.vibrace.Přidat i aromaterapii do zvlhčovače vzruchu.
  Přátelé to je biologicky mazec !

 16. Merlin napsal:

  Ahoj Tome, prosím tě, napiš mi do mejlu potřebné info o koloidním stříbře, ať můžu léčit rodinu. Děkuji.

 17. Chulinkaa napsal:

  Mám Crohnovu nemoc. Bolesti a nekomfort v břiše jsou už „normálním“ stavem. Přišla jsem i o půlku tlustého střeva. Lékaři neznají příčinu nemocí. Hurá, že jsem část té populace, kterou chtějí zahubit….

  • df napsal:

   Tak s touto nemocí sem si prožil nějakých dvaadvacet let zhruba. Zhubnout o 15 – 20kg během čtrnácti dnů a válet se v křeči na zemi. No, už jen vzpomínky. Vyléčil sem se nakonec výtažkem z konopí. Už jedenáct let sem nevzal jejich pilulku a na kontroly nechodím, neb není s čím a jím na co mám chuť, takže i ostrá jídla. Tomáš má rychlejší metodu, ale to si musíte domluvit na mejlu.

 18. martin jeřábek napsal:

  Děkuji i za ten zvlčovač=PROVEDU

 19. m napsal:

  dobrý den

  doporučuji jíst domácí kysané zelí.

  návod na výrobu:
  najemno nakrouháte bílé zelí. ( rozkrojit na čtvrtky, košťál vyhodit )
  nakrájíte na kolečka cibuli.
  přidáte celý kmín
  přidáte sůl – nejlépe himalájskou (velké kousky soli) kterou pomelete
  na makovém mlínku. je to z důvodu že běžně prodávaná sůl v obchodě
  která je jemně mletá obsahuje nějakou chemikálii která zabraňuje hrudkovatění a ta je jedovatá (je tam i když ji na obalu neuvádějí) a taky technicky vyrobený jód kterému bych se taky vyhnul. důležité je osolit tak akorát. když přesolíte tak se kvašení dost spomalí.
  zelí poboucháte pěstí v lavoru nebo hrnkem atd. aby pustilo rychleji šťávu.
  zelí napěchujete do pětilitrové sklenice tak 4-5 cm pod okraj.
  důležité je aby v zelí nebyli vzduchové bubliny proto se musí pěchovat.
  do flašky vložíte dva překřížené kousky dřeva tak aby zelí pod hladinou
  šťávy která se uvolní přípravou a kvašením.
  dolijete zbylou šťávou ze zelí skoro po horní okraj sklenice.
  pokud není dost šťávy použijte převařenou osolenou vodu.
  dáte silnější igelitový sáček. přes horní okraj flašky a zavážete pevně provazem.
  flašku dáte do nějaké nádoby aby mohla utíkat přebytečná šťáva a plyny.
  necháte tři dny v pokojové teplotě.
  potom dáte na tři čtyři týdny někam do chladna temna cca12 stupňů.
  zelí je hotovo. dobrou chuť 🙂
  přendejte zelí do menších flašek opět napěchujte až povrch a zavíčkujte
  a dejte do ledničky. pokud děláte víc než jednu pětilitrovku stačí do lednice dát jen tu načatou flašku. ostatní pětilitrovky nechte v chladnu a temnu.
  na jednu pětilitrovku je potřeba cca 5kg zelných hlávek.

 20. pert napsal:

  Milý Tomáši,chtěl bych se zeptat zda kapky peroxidu nemohou nijak vnitřně ublížit.A zda po užití peroxidu a stříbra se nezničí kompletně střevní mikroflora a co potom doplnit do těla za probiotika pokud je to nutné.Děkuji s Pozdravem Petr

  • tomáš marný napsal:

   Milý petře,
   používám popsanou metodu mnoho let a rozhodně nic zničeného nemám. Lidé v mém okolí si vyléčili skoro veškeré nemoci…..
   tm

 21. Tatiana napsal:

  Dobry den,a jaka …..

  Dobrý den, odpověď je v mejlíku…..
  tm

 22. QAD napsal:

  křeče nemám. Stříbrné mince v nádobách na vodu pro pití používám už několik let. O koloidním stříbru už vím taky dlouho, ale o jeho aktivaci slyším poprvé, H2O2 je silný oxidátor. Nebylo by jemnější používat MMS/CDS? Ani Humble, ani Kalcker o tom ale nic nepíšou…

 23. Mario napsal:

  niekdo tu pise ze bill gates varuje,ved Bill Gates financuje chemtrails a on sa vyjadril ze ludstvo je ako rakovina treba luddstvo vyriedit troska citajte,ano varuje lebo vie o tom a davaju to do chemttrails,dajte si MMS a nic vam nebude,MMS lieci aj vtaciu chripku ved stduje toska lludia,

 24. E napsal:

  Je prosim …………………….. Dekuji

  Odpověď máte v mejlíku…..
  tm

 25. Viktor napsal:

  Tomáš, dalo by sa koloidné striebro aktivovať peroxidom vodíka aj do zásoby, to znamená napr. do 1/2 litrovej fľašky KS ba som nalial tak štamperlík (20 ml) H2O2?
  Odkiaľ pochádza tá prax aktivácie, kto na to prišiel?

  • tomáš marný napsal:

   Milý viktore,
   ne není to vůbec možné, aktivované stříbro se musí okamžitě vypít…..
   tm

 26. Viktor napsal:

  Vedel by si, Tomáš, prezradiť, odkiaľ pochádza táto prax aktivácie koloidného striebra, kto na to prišiel a ako dospeli k tomu, že sa až 500 krát zvyšuje aktivita koloidného striebra.
  Používam to už pár dní, len keď chcem niekoho motivovať, potrebujem nejakú referenciu.

 27. Viktor napsal:

  Nejako sa mi u Vás stratil dotaz týkajúci sa viac informácií o aktivácii KS s H2O2. kde je nejaké info o tejto problematika. kto to vymyslel a odskúšal? Rád by som veril, že aktivované striebro zvýši svoj účinok o 500x, no známi mi to neveria. Sú nejaké odkazy na túto problematiku? mne sa na internete moc nájsť nepodarilo. Držím palce.

 28. Jana napsal:

  Mám stejné potíže,.neustálé bolesti žaludku..dřív jsem mohla jíst cokoliv a teď mám strach jíst, myslela jsem,.že jsem nemocná. To je hrůza, co se děje. Mám taky cukrovku. Prosím poraďte. Co všechno dělat. Děkuju !

 29. Jana napsal:

  Ještě chci říci,.že mívám velmi bolestivé křeče, vždy jen v některé dny.. I když držím skoro dietu. Je ro v posledních měsících, i jsem byla u doktora pro prášky a beru často Rennie. Koupím si KS, ale nevím jak s tím peroxidem, není to nebezpečné?

 30. Pavel napsal:

  Já chci to aktivované stříbro! Kde ho koupím?

 31. svetlana napsal:

  Ano mám tyto problémy a navíc každé rano bolesti žaludku a pocit jako po narkoze !

 32. Dušan napsal:

  Piji denně litr slivovice možná to překonám, na játra jsem si sehnal dárce!

 33. MARTA GROFOVá napsal:

  Nerozumiem tou prečo vláda nezakáže prelety takýchto lietadiel ,lietaju aj nad USA? nad Neeckom? nad Francuzkom? Nad Svajčiarskom? To sa my zdá ako denocyda ,.Kto tie prelety zastaví.?Komupatria tielietada? Akemu štátu? Ved to je prvorADá POVINNOST PREZIDENTA a vLáDY DAT PRIKAZ ZASTAVIT PRELETY. ED TO JEYRAžDOANIE LUDí? dEJE SA TO AJ V rUSKU?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *