Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. jirik napsal:

  Texasan zažaloval slečnu, která během prvního rande s ním v kině příliš často používala telefon a odesílala zprávy, požaduje vrátit 17 dolarů 30 centů za lístek, informují noviny Austin-American Statesman.

  Brandon Vezmar, 37, řekl novinám, že 6. května pozval 35letou slečnu na rande do místního kina. „Bylo to strašné první rande,“ řekl Vezmar.

  Podle jeho slov slečna začala aktivně psát zprávy na svém telefonu po 15 minutách od začátku filmu Strážci galaxie. „Během 15 minut přečetla a odeslala asi 10-20 zpráv,“ tvrdí Vezmar.
  Muž slečnu poprosil, aby přestala a věnovala pozornost jemu a filmu, ta ovšem odmítla. Řekl jí, aby vyšla ze sálu a psala zprávy tam, ta ale odešla z kina a už se nevrátila.

  Vezmara velmi znepokojilo to, že slečna odjela svým automobilem a on se musel domů vracet po svých.

  „Poškozený“ požaduje od slečny kompenzaci ceny lístku. Ta ovšem odmítá: „On mě pozval na rande.“

  Vezmar v žalobě tvrdí, že jednání slečny se negativně odrazilo na jeho dojmu ze sledování filmu a že slečna představuje „hrozbu pro civilizovaný svět“.
  https://sptnkne.ws/eytf

  • Hrozba pro civilizovaný svět napsal:

   Citát:
   „Poškozený“ požaduje od slečny kompenzaci ceny lístku. Ta ovšem odmítá: „On mě pozval na rande.“

   Vezmar v žalobě tvrdí, že jednání slečny se negativně odrazilo na jeho dojmu ze sledování filmu a že slečna představuje „hrozbu pro civilizovaný svět“. = Kdo s tohole má zisk?

   Při odesílaní mi zase vyšla 6

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *