Co se to začíná odehrávat v Anglii?

…..po přečtení článku níže se nebudete stačit divit, jakým rychlým tempem a v jakých směrech a oborech se začíná rozvíjet nový evropsko muslimský kontinent. Laik šílí, odborník se děsí a omdlévá…..

12:54

Voláme všechny muslimy… Radio Hlas islámu začalo vysílat

Jsem docela znepokojen skutečností, že úřady ve Velké Británii povolily vysílání Radia Voice of Islam. Nevím, jakou mají ostrované zkušenost s bojem o rozhlas, ale my v „Československu“ poměrně značnou.

lidinský
Nová londýnská rozhlasová stanice, která se zaměří na islámský obsah, zahájila své vysílání v Londýně v rámci sítě Digital audio broadcasting (DAB), jak informoval minulý týden Český rozhlas.

Stanice s názvem Hlas islámu má „přinášet pozitivní náhled na islámské učení a jeho význam v dnešní multikulturní Británii s cílem pečovat o harmonickou společnost“. Program podle tvůrců bude vytvářen tak, aby přinášel podnětné diskuze a programy zaměřené na náboženské, morální a společenské problémy.

Podle mého názoru je problém, že demontáž nejen tradiční Velké Británie, ale celého západního světa, jde opravdu rychleji, než mohl kdokoli očekávat. Představitelé zemí jako je Francie, Německo, Nizozemí a právě Velká Británie činí vše proto, aby se toto tempo ještě zrychlovalo. Dobrovolně se vzdávají práva na původní mírumilovná náboženství, tradice a zakořeněný způsob života. Neuvědomují si, že za tuto pro ně samozřejmost, museli jejich předkové zaplatit ve válkách krví. Tyto výše zmíněné státy, jakož ale i ČR pod vedením premiéra Sobotky, činí ústupky, které nás jednou přivedou do střetu civilizací. To se asi Cameronovy vnuci budou jednou divit, až místo zvykového práva, pilíře britského soudnictví, zavládne v Albionu šaría. Co také ale čekat od konzervativního premiéra, jenž v jednom ze svých proslovů uvedl:

Potřebujeme mnohem více muslimů, mužů i žen, na špici bussinesu, mnohem více muslimských vojáků na nejvyšších velitelských postech, muslimy všude ve vládních pozicích vůdcovství a autority.“

Je to genocida?

Benjamin Kuras, spisovatel žijící od roku 1968 v Británii, ve své poslední knize „ Jak zabít civilizaci“ ostře kritizuje právě Camerona a já si myslím, že si to za svůj multikulturní přístup plně zaslouží. Kuras plíživou přeměnu Velké Británie dokazuje čtenářům na prostých statistikách předložených zakladatelem strany Liberty GB Paulem Westonem. Z nich mimo jiné vychází, že se u nejmladší generace počet muslimů oproti počtu původních Britů zvyšuje desetinásobným tempem a ve věkové kategorii 18-40 let jej převýší do roku 2030. Podle Westona se jedná o proces etnické čistky a splňuje definici OSN o genocidě:

„ genocida je jakýkoli čin spáchaný s úmyslem zničit  v celku nebo částečně národní , etnickou nebo náboženskou skupinu…vnucením životních podmínek zaměřených na fyzické zničení celku nebo části.“

Tak co myslíte, je to čistka nebo není,  když demokraticky zvolení politici podporují náboženství, jehož cílem je ovládnutí světa.

Celý článek si můžete přečíst ZDE.

tm: Už je jenom otázkou času kdy podpindosníci SOBOTKA, STROPNICÝ a jim podobní sluníčkáři povolí vysílání ze Žižkova, který je znázorněn v náhledovém obrázku…..

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Pin It on Pinterest

Share This