Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. Vítek K. napsal:

  Zde chtěl Michael J. říci elitám, že s nimi skončil a nebude pro ně dále pracovat.

 2. jirik napsal:

  Výskumníci z Austrálskej národnej univerzity vyvinuli vhodný materiál pre rast mozgových buniek a vytváranie vopred definovaných nervových obvodov, ktoré by mohli prispieť k rozvoju mozgovej protetiky.

  Mozgové bunky pestujú na polovodičovom substráte s nanovodičmi, slúžiacimi ako neuroprotetické lešenie na usmernenie ich rastu. Informáciu zverejnili na univerzitnom webe. Štúdiu publikoval odborný časopis Nano Letters.
  http://www.zive.sk/clanok/125175/vedci-buduju-mozog-na-cipe

 3. jirik napsal:

  Účastníci konference Bilderberg nám určují naši budoucnost
  Posledním příkladem je Emmanuel Macron, který byl v roce 2014 na zasedání v Kodani a nyní je prezidentem Francie. Tento „klučík“ bez zkušenosti byl uveden na místo „šéfa“ velkého národa.

  Francouzi si zvolili Emmanuela Macrona, Rothschildovu panenku z Bilderbergu, hlasovalo pro něj téměř 65 procent. Macron v politice ještě nebyl nikam zvolen , ani ve vesnici, ve městě nebo provincii. Co ho tedy kvalifikuje, aby vedl „Grande Nation“ jako prezident?

  Takže zde máte někoho, kdo nemá manažerské zkušenosti, Macron je jen etatistický. V ekonomice také neřídil žádné oddělení ani pobočku.

  Macron byl vybrán globální elitou, protože na něj vědí dost špíny a manipulují s ním.

  Ale nejen on, ale i Édouard Philippe, který se zúčastnil konference Bilderberg v Drážďanech v roce 2016 je nyní premiérem Francie.

  To je důvod, proč je dobré sledovat i letošní seznamu účastníků, díky němuž můžeme téměř vidět do budoucnosti.
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/ucastnici-konference-bilderberg-nam-urcuji-nasi-budoucnost/
  ——
  Řidič auta, který najel na pěší chodce v New Yorku na Times square, prohlásil policii, že „slyšel hlasy“ a myslel si, že umře, informovala agentura Associated Press s odkazem na policii.
  https://sptnkne.ws/eyVK

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *