D. TRUMP PŘIVÁDÍ GLOBALISTY K ŠÍLENSTVÍ A EUROMARXISTI SI RVOU VLASY

…..ano, svět postavený naruby se nebude globalistům líbit, protože jsou zkostnatělé trosky, které raději jedou v zajetých kolejích a nemají rády změny. Vědí že tady cesta pro zotročení lidstva nevede….

06:54

D. TRUMP PŘIVÁDÍ GLOBALISTY K ŠÍLENSTVÍ A EUROMARXISTI SI RVOU VLASY…

Trump se po svém vítězství v amerických prezidentských volbách nejen „nezklidnil“ (jak předpovídali „renomovaní trumpologové“), nýbrž světe div se, doopravdy dělá to, co v předvolební kampani slíbil.

Ruší nesmyslné zákony a dekrety předešlého prezidenta, anuluje dohodu o volném obchodu, která by prospívala jen nadnárodním koncernům a korporacím, ale nikoli státním útvarům a jejich občanům a prohlašuje, že hlavním úkolem amerického prezidenta je pracovat pro Ameriku a její lid a nikoli pro politickou elitu a světové bankéře.

Z takového vývoje ovšem západní politická a finanční „elita“ snící o zániku samostatných státních útvarů a národů jako takových přímo šílí, „rve si vlasy z hlavy a plive kolem sebe jed“. Madam Merkelová se honem ujišťuje o nehynoucím přátelství Francie (pokud vyhraje ve francouzských prezidentských volbách Marine Le Penová, tak jí asi vážně klepne) a všude navenek sebevědomě prohlašuje, že Evropa si dokáže poradit i bez USA a bude nadále pokračovat v tvrdém protiruském kurzu (ještě jí chudince nedošlo, že je dnes všechno jinak).

Věděl jsem, že tento rok bude přelomový, tedy, že přinese buď vítězství rozumu, vlastenectví a tradičních národních a rodinných hodnot, nebo přivede svět na pokraj třetí světové války a k úplnému morálnímu úpadku (v případě vítězství Clintonové v amerických volbách). Naštěstí vyhrál Trump, Anglie opouští (sice pomalu, ale jistě) EU, ve Francii se schyluje k výhře Le Penové (ale i někteří její protikandidáti již uvažují o zrušení protiruských sankcí) a Trump plní předvolební sliby.

Ještě se toho sice dá hodně zkazit, ale zatím vypadá všechno lépe a lépe…

Zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. jirik napsal:

  Britská premiérka Mayová sa stretla s americkým prezidentom Trumpom. Počas stretnutia sa zhodli na “stopercentnej” podpore NATO http://vool.cz/VDbIl
  Trump a Mayová budú najskôr rokovať v Oválnej pracovni, po čom bude nasledovať spoločná tlačová konferencia a následne pracovný obed. Témami hodinového stretnutia sú predovšetkým voľný obchod, bezpečnosť a spolupráca tajných služieb.

  Mayová je podľa vlastných slov, ktoré povedala ešte vo štvrtok počas návštevy vo Filadelfii, “veľmi potešená”, že obchodná dohoda medzi USA a Britániou je jednou z Trumpových priorít.

  Spojené štáty americké a Spojené kráľovstvo musia podľa Mayovej prevziať medzinárodnú zodpovednosť a preukázať vodcovstvo. Podobné vojenské intervencie, aké sa odohrali v Iraku alebo v Afganistane, sa viac nesmú opakovať, zdôraznila.
  z diskuze –
  Donald hovoril s Terezou aj o Rusku. A o tom tu nie je ani zmienka.
  • Odpoved
  na tlacovke o tom hodili rec
  • Odpoved
  Ano hodili reč a táto tetka hneď v úvode zdôraznila že sankcie proti Rusku je potrebné predĺžiť.

 2. jirik napsal:

  Soud pozastavil vyhošťování cizinců na základě Trumpova výnosu
  Americký soud v sobotu dočasně zakázal vykonávání migračního výnosu prezidenta Donalda Trumpa o vyhošťování cizinců, kteří jsou již na území Spojených států. Většinu z několika desítek lidí s platnými americkými vízy zadržely úřady na letištích a hrozila jim deportace, uvedly světové agentury. http://vool.cz/RIrs1

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *