Dárek od strýčka SAMA za velkou louží. Klimaterorizmus po celé Evropě? Haarp v plném nasazení

Dárek od strýčka SAMA za velkou louží. Klimaterorizmus po celé Evropě? Haarp v plném nasazení

…..a vzhledem k tomu, že chcípající kobyla nemá dostatek síly na stržení všeho co chtěla vlastnit pro sebe, pokusí se aspoň všechno zničit. Jak jinak….

00:27

Můžete to považovat samozřejmě také za náhodu. Tak jak se to dělá…..

Nejprve se snažili zničit celou karibskou oblast, a protože se EU 1000% nepodrobuje diktátu strýčka SAMA, bude se snažit způsobit co největší škody po Evropě. Byly naměřeny opět určité druhy signálů, které vyvolaly situaci v počasí, kterou nyní několik dní zažíváme. Je to také krásný dárek na SATANISTICKÝ SVÁTEK Halloween.

Česku po vichřici hrozí bílá tma a černý led

V pondělí se vedle polevujícího větru na některých místech Česka objeví i tzv. bílá tma. Jde o velmi nebezpečný jev, při němž se kvůli hustému sněžení a větru sníží viditelnost na nulu. Novinkám to sdělila Dagmar Honsová ze společnosti Meteopress.

 

Ilustrační foto

  Ilustrační foto

Intenzivní sněhové přeháňky můžeme čekat zejména v horských oblastech, srážky se však vyskytnou i v polohách do 600 metrů nad mořem. V případě srážek sněhových se dá hovořit až o sněhové bouři, která s sebou přinese nulovou viditelnost. „Jde o extrémně nebezpečný jev zejména pro řidiče. Během několika minut může nasněžit až 6 centimetrů sněhu,“ řekla Honsová.

 

V kombinaci s čerstvým větrem, který můžeme v pondělí očekávat, půjde o tzv. bílou tmu, která se podle Honsové objevuje zpravidla v lednu či únoru. Nebezpečné budou rovněž sněhové jazyky.

Honsová zároveň upozornila na další jev, který se objeví v příštích dnech. V souvislosti s nižší teplotou se mohou řidiči na silnicích setkat s tzv. černým ledem, tedy náledím, které vzniká při teplotách kolem nuly a je velmi špatně viditelné. Zpravidla se vyskytuje v polohách nad 600 metrů nad mořem.

Česko o víkendu zasáhl velmi silný vítr, který v nárazech na horách dosahoval rychlosti až 180 kilometrů v hodině. V neděli má postupně slábnout, neustane však, větrný má být i začátek příštího týdne.

Zdroj (1)

10 komentářů

 1. Na Zemi existují skupiny bohatých,zaměstnávající ,,faustovy vědce“ a manipuluijí s energií,které vůbec nerozumí.Připadá mi to,jakoby chtěli před něčím,někam zdrhnout,mimo Zemi. Jenže otevírají ,,trhliny“ do ,,nízkého astrálu“,nikoliv do ,,nového Ráje“,kdoví kam. A přes tyto pootevřená dvířka-trhliny tu mohou pronikat i ,,nezvaní hosté“,kdy ,,stejní stejného “ přitahují. Jen potvrzuju,že v noci z 24 na 25 září jsem se taky probudil ve 3 hod.ráno. Já nemívám strach. Ale probudil jsem se nezvykle s husí kůží a cítil jsem,že nejsem sám. Probudil mne můj ,,vnitřní strážce“ a to ,,něco “ uteklo. Měl jsem i přímý kontakt ,kdy jsem nespal,ale šel večer po opuštěné silnici. Ze své zkušenosti ale vím,že pozitivně naladěného člověka rychle opouští. Jdou jen ,,za svými“ černými pozývateli..Čím více lidí bude pozitivních a budou přispívat dobru,tím rychleji se vše urovná a ti šmejdi zmiznou,odejdou sami,netřeba se bát.

  Odpovědět
 2. To me taky napadlo, ze ta vichrice neni jen tak z niceho nic. A i kdyz s timto clankem to nema nic spolecne, tak ty zmeny v matrixu se objevuji cim dal vic. Ted o vikendu se menil cas, ale ja to vubec nepostrehla i kdyz jsem na netu a porad s nekym komunikuju. Chci podotknout, ze nehulim ani nejsem zadny notor, ale tato zmena letniho času na zimní sla jaksi kolem mě. A taky v kuchyni se nam zastavily hodiny v 00:36 a mymu otci na mobilu v 00:48 a to ze soboty na nedeli.

  Odpovědět
  • U mne došlo k uklidnění po změně letního času na normální středoevropský. Aspoň v neděli jsem to tak brala. Nesnáším totiž letní čas v měsíci říjnu.
   Jenže dnes ráno jsem byla také v klidu a pak šla do obchodu. Venku jsem měla dojem, že už je devět hodin a kouknu na hodiny a ono je těch osm. Jakobych se ve skutečnosti nepřeladila.

   Odpovědět
  • ..s tou vichrici, to taky tak vidim ..:) V tomto novem/starem case si zatim pocitove libuji, protoze na neho cekam uz nejmin mesic 🙂

   Odpovědět
 3. Buďme rádi, že tu trochu vyčistili vzduch a to nasypané svinstvo se konečně rozfoukalo, možná to také byl jediný způsob jak evropu trochu na chvíli ochladit jak se na začátek listopadu sluší. Škody většinou vzniknou jen nepřipraveným a méně chápavým, tak se těšme na další blizárdy (typické pro severní ameriku, ale možná letos už i v evropě)

  Odpovědět

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento článek se svými přáteli!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli!