Děkujeme Vám za výbornou reklamu a uvádíme některé věci na pravou míru

AKTUALIZACE A BONUS 20:00

16:54

Tadesco.cz bylo probíráno v nedávném videu v internetové televizi Stream.cz. Bylo řečeno, že jsme dezinformační web a že jsme možná řízená ruská kampaň. Rádi bychom se vůči těmto tvrzením razantně ohradili. Rozhodně to není pravda. Pokud jsme ,,pro“, tak jsme PROlidský web, PROčeský web, web pro všechny slušné lidi, kteří nejsou líní přemýšlet o dění ve světě, a vždy a zcela zásadně hájíme zájmy občanů České republiky a Evropy, a vyznáváme hodnoty lidskosti všeobecně. Nejdeme na ruku žádnému druhu vedení a neděláme žádnou propagandu. V žádném případě nejsme placení z Ruska a naše motivace je velice jednoduchá, chceme sdílet pravdu a otevřít lidem v některých věcech oči. Že jsme takovým trnem v oku různým mainstreamovým médiím, řízených a vlastněných Amerikou, to je nám celkem podezřelé. Zdá se, že právě velká média, napojená na mainstream, dělají své články a reportáže na objednávku. Nás obviňují z toho, že jsme odněkud řízeni, ale my publikujeme zcela svobodně o tom, co nám připadá zajímavé, co považujeme za důležité, a rozhodně nám nikdo obsah nediktuje. A tak to zůstane i nadále. Vyznáváme svobodu slova, svobodu lidstva a plně respektujeme listinu základních práv a svobod člověka (kterou si můžete přečíst zde), na rozdíl od EU, která naši svobodu stále více omezuje.

Speciálně byl ve videu vyzdvižen hlavní autor tomáš marný, který by k tématu rád dodal, že když se v roce 1994 vracel do Čech, všechny varoval před rozkradením státu vládou České republiky, zlikvidováním všech soukromých i velkých podniků, abychom ztratili soběstačnost a varoval před Havlem, co to bylo za zločince. Už ve vězení věděl předem, že bude prezidentem a vše bylo připraveno dopředu. Z Ameriky tehdy vyšly jasné rozkazy, protože Česká republika byla tehdy na velmi vysoké úrovni jak strojírenské, průmyslové i vědecké. Vláda tehdy dostala za úkol zlikvidovat veškeré významné a prosperující společnosti z doby komunismu. Nikdo nevěřil. Stejná situace nyní hrozí v případě Drahoše a právě proto vyšla na tadesco.cz série článků na toto téma, aby si lidé uvědomili, co je zač. To, co se tehdy nestihlo rozkrást a zlikvidovat minulou vládou, má teď Drahoš za úkol dodělat. Možná o tom sám zatím ještě neví, je však slabý, lehce vydíratelný a zastrašitelný díky své poskvrněné minulosti, a proto bude poslušně plnit vše, co mu páníčci z EU a za mořem přikážou. Však ho také na tuto funkci mnoho let předem připravovali. Pokud byste rádi věděli odkud tyto věci jsou, existují tajné služby po celém světě, a když máte ty správné kontakty, dozvíte se i to, co se obyčejní lidé nedozví nikdy. Tomáš marný mimojiné varoval předem i před Viktorem Koženým a jeho Harvardskými fondy, který dělal podvody po celém světě a vykradl všechno k čemu se kdy dostal. Naše lodní flotila byla za pusinku prodána právě jemu. Opět nikdo nevěřil.

Jak už bylo řečeno, Tadesco.cz, na rozdíl od jiných webů, kterým je obsah diktován, hájí zájmy České republiky a snaží se psát o pravdě, kterou málokdo chce slyšet a která je před námi často záměrně tajena.

Ve zmíněné reportáži si ,,autoři“ (nebo spíše ti, kteří točí zprávy na objednávku aniž by věděli, o čem je řeč) stěžují na to, že se mnohem více čtou a sdílí materiály tak zvaně ,,konspiračních, dezinformačních“ webů, víc než ty z hlavních a oficiálních zpráv. To znamená, že lidé už mají těch Vašich sračkometů plné zuby a chtějí autentické pravdivé zprávy, které nejsou ovlivňované a cenzurované mocipány u koryt. Probuďte se! Tím, že budete skuhrat, že Vás nikdo nečte, si u čtenářů rozhodně nepolepšíte. Naopak tím ukazujete, že ztrácíte moc a podobné objednané reportáže o tom, že jsme nějaká ruská kampaň, se podobají jakýmsi posledním křečovitým záškubům brouka, kterého někdo přišlápnul a který skomírá. Kdo se bojí, ten křičí. Kdo lže, ten ze lží obviňuje druhé. Kdo je blb, říká, že ostatní jsou blbí. Tedy mluví sami o sobě. 

Také nás pobavilo označení jednoho ukázaného ,,odborníka“, který vypadá, že mu ještě teče mléko po bradě. Floutek, který sotva vyšel školu, a který očividně jen opakuje to, co mu bylo nakázáno, pro nás není žádný odborník. Odborníci sbírají zkušenosti v oboru řadu let. A zkušenosti na vysoké škole, kde vám jen vymyjí mozek, nepoberete. Právě naopak. Tvrdí o sobě jaký je novinář, my však víme, že novináři jsou už přímo na škole učeni k tomu, aby lhali a psali tak, aby se to hodilo tomu, kdo je platí. Nezajímá je pravda, jsou to prodejní podpindosníci.

 Jde vidět, že sionisté melou z posledního a už neví, kudy by na české občany šli, jak jinak je ještě ovlivnit a zblbnout, aby si sami pod sebou podřezali poslední větev. Můžeme vám slíbit, že je skutečně poslední.

Zmíněná reportáž střelila tak moc vedle, jak to je jenom možné. Rádi bychom zdůraznili, abyste nám slepě nevěřili, abyste si, pokud možno, vše ověřovali, abyste nad věcmi přemýšleli a vytvářeli si vlastní názor. Někteří mají v určitých tématech lepší možnosti ověřování, někteří méně. Ale to už je na zodpovědnosti každého čtenáře, jak se k datům postaví a co si zvládne ověřit. Můžete si však být jistí tím, že Tadesco.cz nikdy nepůjde proti vlastním lidem, a dokud bude existovat, bude navždy sloužit občanům, jejich zájmům, a jejich blahu. Chceme být web – a také v tomto smyslu vše tvoříme – který opravdu napomůže udělat svět o něco lepší, a nehodláme se nikdy proměnit v řízený a cenzurovaný sračkomet. Víme, že jich máte plné zuby. My samozřejmě také.

tm

 

BONUS

Ještě něco ke zmíněným reklamám na webových stránkách údajných ,,konspiračních a dezinformačních webů“. Reklama se zobrazuje každému uživateli podle toho, na jaké chodí weby a co na internetu vyhledává. Že údajného ,,odborníka na datovou žurnalistiku“ nenapadne ani promazat cookies poté co někdo evidentně koukal přes tento ntb na porno, nebo vyhledával prostitutky a pak řekne že si to tam dané weby vložily samy, je opravdu zábavné. Je to tam krásně vidět v čase 04:35. A pokud je to ntb slečny Vrbasové, o to vtipnější celá věc je…

 

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

10 komentářů

 1. Luboš napsal:

  Čtu Vaše stránky už pár let.Jenom nemůžu pochopit proč máte v placené reklamě Drahoše a ne Zemana?

  • Vítek K. napsal:

   Reklama se vám zobrazuje podle toho co si vy prohlížíte na svém počítači.

  • tomáš marný napsal:

   Milý luboši,
   my reklamy neovládáme, je to tam vkládáno dle toho, na co se vy díváte nebo co vyhledáváte díky cookies…..
   tm

 2. Igor Zemánek napsal:

  Dobrý večer Tomáši, proč jste nedal link do článku na tu zábavnou reportáž?

 3. sibolet napsal:

  Koukám na ty ksichty a zaujal mně redakturek Seznam.cz,nějaký Václav Dolejší..To je reptilián, jako vepřové koleno,opřené o mešitu..kouknu a je mi špatně od žaludku.. https://www.seznamzpravy.cz/autor/vaclav-dolejsi-2

 4. Karel napsal:

  Diky za Vasi praci. Povazuji Vase prispevky za velice zajimave a slouzici nam lidem v Cesku a ne smardlavym americkym Zidakum, co vsechny uplati a vydiraji. Ovladaji i nase media, ktera platime z dani a poplatky. Zasnu, kolik je tam poskoku, podkurujicich politice USA, NATO a EU.

 5. Maroš napsal:

  „Môžu byť právnické osoby trestne stíhané? Ako upravuje trestné stíhanie právnických osôb nový zákon účinný od 1.7.2016?

  Na jeho základe budú za spáchanie niektorých trestných činov trestne zodpovedné, okrem fyzických osôb, aj právnické osoby. Tento zákon upravuje základy trestnej zodpovednosti právnických osôb, druhy trestov, ich ukladanie a postup orgánov činných v trestnom konaní a súdov v trestnom konaní proti právnickým osobám.“

  https://pravneotazky.sk/otazky/mozu-byt-pravnicke-osoby-trestne-stihane-upravuje-trestne-stihanie-pravnickych-osob-novy-zakon-ucinny-1-7-2016/
  https://pravneotazky.sk/otazky/koho-nevztahuje-zakon-trestnej-zodpovednosti-pravnickych-osob/

  „Ide o okruh trestných činov, k prijatiu ktorého nás vyzývajú medzinárodné organizácie a zaväzujú viaceré dohovory. V júli avizoval prípravu a prijatie tejto normy premiér Robert Fico.
  Minimálne požiadavky
  Zamestnávateľom prisľúbil, že zákon bude obsahovať len minimálne požiadavky medzinárodných organizácií.“
  REPLAY: Zamestnávateľom prisľúbil, že zákon bude obsahovať len minimálne požiadavky medzinárodných organizácií.
  https://domov.sme.sk/c/7978926/pravnicke-osoby-budu-trestne-stihane-za-takmer-50-cinov.html

  Zoznam trestných činov právnických osôb – znenie zákona 91/2016 Z.z.
  https://www.noveaspi.sk/products/lawText/1/85912/1/2

 6. ,odborníka na datovou žurnalistiku, který vyhledával prostitutky a pak řekne, že si to tam dané weby vložily samy?“ napsal:

  Citat:
  „Kdo se bojí, ten křičí. Kdo lže, ten ze lží obviňuje druhé. Kdo je blb, říká, že ostatní jsou blbí. Tedy mluví sami o sobě.“ = Pane Marny, velice dobre vysvetlene > naprosto s Vami souhlasim.
  Muj dodatek k odstavci s nazvem „BONUS“=> reklama. ZASADNE NEPODPORUJI OSOBNOSTI, KTERE PRAKTIKUJI A PROPAGUJI POHLAVNI STYK S RODICEMA BEZ OHLEDU NATO V JAKEM SPOLECENSKEM ZARAZENI / ZEBRICKU SE NACHAZEJI.

 7. Myš napsal:

  Rada Vas web ctu, zajimave informace, clanky, dala bych ho povinne cist vsem v CR ?. Na TV a nase media nekoukam uz nekolik let a diky tomu jsem si udrzela zdravy rozum. Lide jsou dnes pres media ovlivnovany, aniz by to tusili. Lide jsou slepi a hluší, ale jestli nekdy prozrou, bude bohuzel pozde.. Porad doufam, ze je v CR vice tech tzv hlupaku, venkovanu, lidí s nizsim IQ, jak nas s oblibou media tituluji a ten pan s falesnymi brylemi dostane poradne na frak.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..