Ten divný prodloužený víkend

…..než dostanete další rozbor situace možného a pravděpodobného dění na planetě Zemi a hlavně v Evropě, přečtěte si prosím pozorně následující článek. Symbolika má své místo a je rozhodující….

17:54

Ten divný prodloužený víkend…..

To, co nám zde vynikající umělci a technici obrazy a zvukem nakreslili, je dost možná naše společná situace TADY a TEĎ:

Zhlédněte to prosím a vyslechněte raději několikrát a pozorně, zastavte si obraz a přečtěte si všechny nápisy, i ty na návěstích, dopravních značkách a obrazovkách u dálnice..…

To video je zřejmě staré jen asi půl roku.

A NEZAPOMEŇTE:  THE SHOW MUST GO ON!

Přichází tam něco jako očistná bouře, která rozdrtí a smete stávající pořádek a přinese neuvěřitelné Příští. Děti venku si hrající a s nimi pes díky svým dosud nezastřeným instinktům to vycítí dřív než většina dospělých, přihlížejících a naslouchajících v tom přízračném divadle, a včas se ukryjí. Z dospělých asi přežijí jen nemnozí, ti, co to očekávali a přáli si to, ti, co to vítají.

Zase přichází jeden z těch divných prodloužených víkendů posledních týdnů, kdy napětí je snad přímo hmatatelné, opět praská a lupe v krovu nad našimi hlavami a vnímavější tvorové jsou neklidní a nezvykle bdělí, bděle operovávané systémy se za chodu dostávají mimo svoje meze a hroutí se….. Opět to divné odpočítávání našeho času směrem k jakési nule…..

Situaci sledujeme a připravujeme pro Vás její jistě jen velmi neúplný obecnější souhrn, snad na dnes večer (5.5.2017), pokud mezitím nepřijdou nové události, které by náš souhrn ještě před odesláním do redakce udělaly opět jen málo aktuálním..…

5.5.2017, 17.00 hodin SELČ

Některé jsem Vám vykopíroval.

 

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 18

 1. Michaela K. napsal:

  Silné video, ti kteří cítí vnitřkem svého já, srdcem, vědí, že se cosi odehrává, a o to je toto video silnější, kluky z 2CELLO moc ráda poslouchám, jako celkově klasiku, nebo folklór.

 2. mahonny napsal:

  Pre veriacich to bude zrejme neodkladný druhý príchod Krista, pred ním ale musí nastať varovanie/ vykúpenie pozostatkov verných nasledovateľov Krista (vykúpenie Kristovej cirkvi – poslednej Božej armády..)

  Udeje sa to preto, aby bolo zachránených čo najviac „slušných“ ľudí, ktorých by neskôr pohltila BEŠTIA/ ŠELMA (nwo – čipovanie, jednotné náboženstvo, jednotna mena, úplná podradenosť zvrchovanosti – systému „matrixu“)

  Udeje sa to nečakane. Po tom okamžiku nastane 3 dni temnoty, nastane veľké súženie rozumej. 7 rokov, ( cca. 3,5 roka reálne, aby boli zachránení aj vyvolený.) Všetky tieto hrôzostrašné veci biblických rozmerov nastanú AŽ po vykúpení onej Kristovej cirkvi. Treba byť pripravený/ zmierený. Systém sa neodvratne rúti, Európa padá spolu s Amerikou a Ruskom z oblohy..

  Netreba sa báť, veď sme božie deti. Je ČAS, sme posledná generácia 🙂

  Všetko dôležité máte v Jánovom zjavení Apokalypsy. S poslednými dňami súvisia aj iné proroctva ako je Sibyla, Nostradámus, Vanga, Kevin Mirasi.. Všetko má svoj čas (akcia – reakcia)

  • mahonny napsal:

   Nie je to divné ? pozrel som na čas zverejnenia správy/ napisania a je tam 22:22
   Dnes ráno som sa zobudil o 11:11
   Minulý mesiac som pravidelne bez budíka vstálval cca. týžden presne o 11:11, hneď ako som sa zobudil, som pozrel na budík, pritom každý deň som chodil spávať v rozličné časy.

   Zaujímavé veci sa dejú nielen mne a už viac ako rok. Aj v obchode som mal rovnaké počty, čo sa mi nikdy nestávalo. Na inzerátoch a rôznych weboch zhodné postupné, zvyslé a podobne opakujúce sa čísla. Náhoda ? Nemyslým

   Pri objednávke tovaru cez E-shop som mal čas objednávky 16.11.2016 16:16:16 atď.

   V biblií o posledných časoch je napísané:
   Sk 2,17 „V posledných dňoch, hovorí Boh, vylejem zo svojho Ducha na každé telo: vaši synovia a vaše dcéry budú prorokovať, vaši mladíci budú mať videnia a vaši starci budú snívať sny.

   To sa deje po celom svete, gradácia napätia, zvyšovanie frekvencie duše a planéty (osveta) od konca májského kalendára/ cyklu 2012 ?!

   Kto vie, šťastie alebo smola ?

 3. mahonny napsal:

  Možno to bude padajúca hviezda , záhadná planéta NIBIRU, ktorá má zvestovať koniec tejto civilizácie a začiatok nového 1000 ročného kráľovstva tu na „zemi“ alebo druhé slnko, ktoré pred nami skrýva NASA..

  Niečo sa určite deje a BUDE diať. Určite to bude dôležité pre nás všetkých pozemšťanov, dočasne testovaných bytostí s danou úlohov aj to je MILOVAŤ. triedenie ZŔN od PLIEV je tu čoskoro.

 4. sycho napsal:

  Necht nas prezije co nejvice, neni duvod pro dalsi bezucelnou smrt… 🙁

  • tauri napsal:

   Všechno má účel..i smrt..nezapomeň, že bez účelu by tu nikdo nebyl. Vzpomeň si na Matrix. Jen to vidíme ze sobského pohledu, aby bylo po našem a nevidíme, co má v plánu vesmír, či co si sama objednala duše..

 5. pépé napsal:

  Však i Michael Nám to dával vědět v tom to videoklipu… https://youtu.be/aXRAwDBERMw

 6. irile napsal:

  Podobnou akci vidim ve snech vic než 15let…
  Vždy jsem lidem říkala v těch snech,ze války a co vede člověk se dá snadno zastavit,ale to, co prijde zvenčí …, už bude složité či nemožné ukončit !
  A padlo mnoho životu a vše se přetvořilo v jinou realitu!
  Ono se to už odehrává a začíná to vstupovat do našeho světa.

  V prosinci jsme mnozí byli ve spánku osloveni,byly nam předány kódy!
  Někteří vědí ,některým se to otevře v pravý čas pro potrebu všech zúčastněných.
  Nebude to o zasobach co máte ve spizirne.Bude to o něčem jiném…
  Téměř okamžitě můžete přejít na jinou formu výživy,buďte proto bez obav !
  (Mám vlastní zkušenosti…)
  Mnozí z Vas po té noci za mnou chodili,ze v noci též levitovali nad tělem a měli návštěvu…Někomu bylo hodně zle a dostal formu zapomnění…

  Věřte svemu srdci!
  Viděla jsem písmo,které pochází z jineho světa,vypadá jinak než naše pozemska abeceda.Četla jsem ho velkou rychlostí,bylo to dlouhé …
  Za pár týdnů přišla dalších část.
  Byla jsem v noci probuzena a seděla jsem na posteli a před očima mě běžel text…Po přečtení jednoho znaku se objevil druhý a další…Načítala jsem…

  Možná někdo z Vás má obdobné info.
  Nevím za jak dlouho,čas je relativní,se podobný scénář uskutečnění v naší realitě.
  Lidé jsou záměrně zaváděny do slepých uliček v podobě politiky atd … a vedeni ve zmatek.
  Šíření strachu je cil na lidská srdce,která jsou tim v oslabování!
  Držte si lásku ,světlo a mír v srdci!
  To je a bude Vaše zbraň v čase temnoty,kterou si budete procházet.
  Přejte prosim lásku i pro ostatni duše , o kterych si myslíte,ze si jí nezaslouží a pak uvidíte zazraky lásky…

  Neni to nahoda,za par dní odlétám tam, kde jsou velké podzemní atlanske chramy …
  Určitě budu pravidelně sledovat tadesco a pokud něco , nastartuji viman z jeskyně a poletim nad česko zachraňovat.Nebo sem pošlu vyslance…
  Děkuji Všem na tadescu za velikou práci a chuť lidem sdílet i to, co se na seznamu cz a jinde nepíše 😉
  Vím, je to náročné a hlavně s časem!

  • vera napsal:

   Milá irile :-),děkuji za Tvé sdílení a inspirativní rady.Při tom jsem si vzpomněla na své sny,kdy jsem občas také ve snu četla nějaké neznámé texty a v cizí řeči,dokonce jsem měla pocit,že je říkám nahlas.Po probuzení jsem přemýšlela,kde jsem na to přišla,stejně jsem ale tomu nerozuměla.Tak jsem to vypustila z hlavy.Máš pravdu,šíření strachu vyvolává destrukci,šiřme více lásky a odpouštějme těm,o kterých si myslíme,že nám ubližují.Když pochopíme,proč se tak děje,uvidíme souvislosti a tím rychleji se budeme učit a vyvíjet.Kdo se jednou touto cestou vydá,vystoupí rychleji z kruhu,který nás vězní.Člověk stává silnějším.Přeji Ti na tvé cestě hodně štěstí a dobrých zpráv pro nás.

 7. irile napsal:

  Ještě dodatek a důležitý!!! Také bude pomoc pro slovenské bratry a sestry ,mám jich tam mnoho milovaných !

 8. Tomas napsal:

  Kdybyste po smrti dostali otazku: chcete se znovu inkarnovat na planetu Zemi a prozit tam dalsi zivot? Co byste odpovedeli?

  • V.A.M. napsal:

   Chcete se znovu inkarnovat na planetu Zemi a prozit tam dalsi zivot? Co byste odpovedeli?
   NIKDY!!!!

   • romča napsal:

    Aj ja si pravím, že NIKDY!! Ale to je teraz ked som ešte tu. Ako duša možno budem mať iný názor …

 9. Michaela K. napsal:

  Mahonny: to se mi teď stává pořád, hlavě když jsem se hlásila do nové práce, to andělé dávají znamení. Koukni na servery které mají vysvětlení k těmto číslům. Já většinou zadám opakující se čísla na hodinách;-) či něco podobného

 10. Fotografka napsal:

  Nejsem si jistá, zda bych chtěla ještě někdy mít stejné, nebo ještě daleko horší zkušenosti s některým druhem lidí, se kterými jsem se v tomto životě setkala. Takže po Reinkarnaci a tím pádem po ztrátě všech dosavadních zkušeností z předešlého života, sem na Zem asi ne. Těžko se rozhodovat, když nepamatuji život jinde a není tudíž s čím porovnat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *