Donald Trump: Očkování způsobuje autismus, a proto bude prošetřeno

Americký prezident Donald Trump je přesvědčen, že očkovací vakcíny jsou odpovědné za epidemii autismu a veřejně prohlásil, že během jeho funkce zjistí a odhalí pravdu, čímž zachrání naše děti.

Trump odmítl tvrzení, že neexistuje žádná souvislost mezi vakcínami a autismem. Tvrdí, že byla zatajena pravda a ti, co tomu nevěří, to brzy pochopí.

Svědectví o zdravých dětech, které po očkování onemocněly

Jak uvedl, byli jsme svědky mnoha takových případů, včetně lidí, kteří pro něj pracovali. Některých osobně znal.

Jeden den, dva a půl roční krásné zdravé dítě dostalo týden po očkování vysokou teplotu, zůstalo velmi nemocné a nyní na ty následky trpí autismem.

Dr. BenCarson z Republikánské strany během debaty s Trumpem tvrdil, že neexistuje žádné „listinné důkazy“ o tom, že vakcíny jsou zodpovědné za autismus.

Dr. Carson, neurolog bez zkušeností z oblasti imunologie, však připouští, „že je pravda, že malé děti se očkují několika vakcínami během jejich prvních měsíců života v krátké době.“

Trump zopakoval svou reakci z dubna 2012 pro Fox News, kdy vyprávěl příběh dítěte jednoho ze svých zaměstnanců, které onemocnělo po očkování.

„Měl jsem hodně příležitostí seznámit se s touto problematikou.“, řekl Trump pro Fox News ‚Fox & Friends.

„Víte, mám teorii, jejíž někteří lidé věří, tou teorií je téma a problémy očkování. V minulosti jsme se nemuseli touto epidemií zabývat.“

„Teď je to jako epidemie. V průběhu posledních 10 let, zejména během dvou let. Vezmete malé dítě, které váží zhruba 5,5 kg do lékařské ordinace, ve které dostane několik vakcín za sebou.

Jsem za očkování, ale myslím si, že pokud použijete několik vakcín současně, a pak po dvou měsících zaznamenáte, že miminko je jiné, znamená to, že něco se s ním během té doby událo. Skutečně. Znám takové případy.“

Utajování problémů s vakcínami úřady sledují jakýkoliv očkování

Propojení očkovacích vakcín s autismem se nedávno dostalo do pozornosti federálních úřadů, když floridský kongresman Bill Posey přednesl před sněmovnou reprezentantů svědectví informátora Centra pro kontrolu a prevenci nemocí, Billa Thompsona.

Ten tvrdí, že centrum se spřáhlo s výzkumníky, kteří měli zničit dokumenty o propojení vakcín a tisíců případů autismu.

29. července 2016, americký kongresman Bill Posey, podal své poslední stanovisko na půdě Bílého domu.

Během pětiminutového vyhlášení poukázal na lži Centra pro Kontrolu Prevence Nemocí v neslavné studii z roku 2004, která obhajovala MMR vakcínu (vakcína proti spalničkám, příušnicím a zarděnkám) a potvrzovala, že vakcína nezpůsobuje autismus.

Kongresman Posey, který tvrdil že tato studie byl čistý podvod, přečetl tvrzení výzkumníka Williama Thompsona, který dlouhá léta působil v Centru pro Kontrolu a Prevenci Nemocí a který byl jedním z autorů pediatrické studie (2004), která měla jednou provždy potvrdit, zda vakcína přispívá k autistické epidemii.

„… Spoluautoři studie MMR vakcíny se setkali, aby se dohodly na zničení všech dokumentů, které se týkaly studie MMR vakcíny. Do místnosti, ve které se setkali, přinesly velký odpadkový koš. Následně procházeli všemi dokumenty a vyhazovali ty, které obsahovaly pro ně negativní závěry.“

Závěr

Posey neměl žádný důkaz a ani Donald Trump. Jediný důkaz, který měl, byl neoficiální.

Nicméně nyní, když je Trump v Bílém Domě s plnou výkonnou pravomocí, propojení mezi vakcínou a autismem bude znovu prošetřeno a prozkoumáno.

A my jen doufáme, že pravda se po dlouhých letech utajování konečně dostane na světlo světa a rodiče dětí poškozených očkováním dostanou alespoň jako takou satisfakci.

 

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

1 odpověď

  1. julius napsal:

    To ze ockovani skodi zdravi je asi tak nejak jasne snad kazdemu kdo ma v hlave mozek misto pilin. Puvodne to spatny napad nebyl ale byl zneuzit a ted je s toho skutecna hrozba. Ale cetl jsem studii o autismu. Ta studie se zabyva tim jak zneuzit autismus pro rizeni lidstva. Bohuzel jsem tuto studii cetl v tistene podobe asi pred deseti lety a tak nemam zde zadny odkaz. Netusil jsem ze by nekdo mel skutecne zajem o prevedeni do praxe. Autisticti lide jsou totiz do jiste miry lepe ovladatelni a maji sve urcite vnitrni pnuti ci jak to nazvat nejsem lekar. Ktere u nich vyvolava dodrzovani presnych postupu. Autismus jako takovy ma mnoho podob ale tato studie se zabyvala jen urcitou casti. Skoda ze si nepamatuji druh tohoto autismu. Podle studie slo o prime rizeni mozku. Tedy jedinec byl vpraven do jakesi role kterou pak bezhlave plnil dokola. Od te doby jsem ani sebe ani sve deti nenechal ockovat. Nasel jsem si alternativni medicinu apo letech zkoumani dosle k takovym ucinnym vselekum jak pro skutecnou lecbu tak i jako prevenci. Pokud to nekoho zajima pouzivam sibirske mumio, Pouze prave silne recke oregano /nezamenovat s ceskym/ a to v takove koncentraci ze 100kg takoveho reckeho oregana mate ve 100ml lahvicce-bezne leci rakoviny v tele. Dale pak ruzovy olej velice silne leci i rakovinu mozku ale jinak i mnoho dalsich nemoci. Misto GMO potravin jsem nahradil bily cukr za rafinovany cukr ale pozor zjistete si kdyz ho kupujete zda je pravy. Sul jsem nahradil pravou himalajskou soli a zeleniny bud pestuji svoje nebo kupuji jen u vybranych overenych farmaru. Rakytnik vyborny zdroj vitaminu C lepsi nez ty podtrzene citrony. etericke oleje pouzivam k doplneni a ocisteni tela. Pro ty co maji blizko louku staci obycejna kopriva na cisteni krve. Udelejte si zni caj. POZOR netrhejte koprivy vedle pole ty praskujou. Nebo takova Jedle sibirska vyborna na vredy. A pak nepotrebujete zadne ockovaci latky. Priroda vam dava tolik moznosti udrzovat vas organismus zdravi. Ale posledni co vam reknu. Prestante sledovat ty vase mobily a pocitace prestante zit virtualne a najdete si knihy o bylinkach a naucte se alespon ty zakladni. protoze jestli je neco nebezpecneho tak je to neznalost. A neznalost vede k pochybam a manipulacim. Proto nam mocni utajuji veci o UFO, lecitelstvi, historii, aretfaktech a podobne.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *