Důležité si opět připomenout, o koho se ve skutečnosti jedná

…..i když fotografie je několik let stará, bylo nutné vyslat do světa vzkaz všem lidem pro pochopení. Kdo si toho ale všiml????

06:54

Zajímavé znamení…..
….a ta podoba. A ten pohled. Zbytečné komentovat pro ty co vědí, kdo ve skutečnosti Merkelová je. Pomalu vše vyplavalo napovrch jako olej na vodní hladinu. V berlínských novinách vytištěno…..
Přečíst s překladačem si můžete ZDE.

Dobře se podívejte na obličej, a přikryjte papírem její vlasy těsně nad obočím. Ta podoba je jenom čistě náhodná? Koho Vám připomíná? Je to jenom náhoda? Vize? Skutečnost? A ještě pro různé noviny dvojí druh fotografií. Řekl bych, že zde byla světu oficielně představena. Symbolicky, ale byla. A její jednání vůči Němcům samým….

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 9

 1. zimniku napsal:

  Pokud si vyguglim Angele Merkel, tak tyto fotky zde mi přijdou upravené. Směr je jasný. Podotýkám, je to můj subjektivní pocit. Takový nos na Google nemá, ani ty oči mi nesedí.

  • tomáš marný napsal:

   Milá(ý) zimniku,
   je jasné, že to může být upravená fotografie. I ty líčka jsou zajímavá. Bylo ale něco světu sděleno a o to se právě jedná. Určitá skupina lidí, sionisté, kteří se nemohou každý měsíc stýkat si vyměňují data pomocí symboliky. Nejvíce za tímto účelem byl použit nesmyslný časopis PLAYBOY…..
   tm

 2. jana napsal:

  troska plastiky a podobne… ved ju nemohli nechat asi uplne ako pravu kopiu… pokrvne linie sa tahaju cez vsetko kde potrebuju

 3. merlin napsal:

  Většina zasvěcených ví,že je to Adolfova dcera…

 4. zimniku napsal:

  Jo, jo, všechno zmanipulované, obrácené. Není jednoduché, se ve všem vyznat. Symbolech, tajných vzkazech. Vlastně potřebují náš souhlas, naši mysl, která myšlenkami ovlivňuje „hmotu“. Vytváří obraz, realitu. Je to naše realita, vytvořená zmanipulovanými myšlenkami. Na jedné straně, je to děsivé, na straně druhé velkolepé a ohromující, čeho je možné dosáhnout.

 5. Bella napsal:

  No knírek jako tatínek….úžasné a dokonale ukázané…taťka je určitě pyšný na dcrrušku

 6. letníku napsal:

  Tady je krásně vidět, jak se dá naletět informačním defektům v informační vojně. Jednoduše se málinko upraví fotky a pak vycepí na web jakože „skutečné“. Konkrétně ta tůně Bibiho prstu je příliš ostrá, a má jiný tvar. Z fyzikálního hlediska by ve skutečnosti s takhle rozpýleným osvětlením vůbec tůně nabyla. Ale fotka má jinou skutečnou výpovědnou hodnotu: Bibi takhle říká: „Angelino, tamtím směrem se bude tvoje politika ubírat, jasný?“

 7. jirik napsal:

  Německá kancléřka Angela Merkelová předala britským tajným službám složku materiálů na prezidenta RF Vladimíra Putina, shromážděných německou rozvědkou. Informuje o tom časopis Focus.

  Časopis se odvolává na své zdroje v německých tajných službách a tvrdí, že v říjnu 2015 Merkelová navštívila oficiální předměstskou rezidenci britského premiéra Davida Camerona — statek Checkers.
  https://sptnkne.ws/efSp

 8. jirik napsal:

  Mise Merkelové. Proč kancléřka jede do Ruska. Názor
  https://cz.sputniknews.com/nazory/201704175133007-mise-merkelova-kanclerka-rusko/
  Německá kancléřka Angela Merkelová se prý chystá do Moskvy. Její návštěvu tam zrovna moc nečekali. Vždyť ona sama říkala, že přijede až poté, kdy bude dosaženo pokroku v normalizaci situace na Ukrajině a v Sýrii.

  ps: že by nepřišela na přetřes migrace????

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *