Důležité: Vaši volbu prezidenta se snaží zmanipulovat i podprahovými daty!

18:44

Ještě bychom se rádi vrátili zpět k Drahošovi, protože je to důležité téma, které teď hýbe snad všemi občany, kterým záleží na České republice. Máme zprávy od zahraničních tajných služeb, že se v České republice objevuje nový typ podprahových dat v hudbě, kterou obvykle slyšíte v nákupních centrech a supermarketech. V této hudbě je skryté sdělení ,,volte Drahoše.“ Objevuje se to i v programu rádiových vysílání.

Bylo mi sděleno, že dokonce i v obchodech, kdy nikdy nehrála hudba, to najednou je slyšet. Proč asi?????

Poslední dny si stěžuje mnoho lidí, když jdou spát, že slyší jakoby morseovku. A to je dokonce i v noci někdy probudí. Také jim začíná pískat v uších. Že by HAARP????? Copak to asi je????

Můžeme tedy vidět, že sionistická sebranka se snaží všemi možnými způsoby ovlivnit lidi a strhnout poslední možnost na svoji stranu.

Také mi bylo sděleno, že v případě voleb, kdy by měl zvítězit právě prezident Zeman, by měly být volby tak manipulovány, aby těsným výsledkem vyhrál P-rofesor DRAHOŠ.

tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

17 komentářů

 1. stenly919 napsal:

  Znamená to, že Zeman to už má prohraný ? Proč potom tak masivní manipulace, abychom toho Drahoše volili ? Já teda k volbám pudu a volit budu Zemana stejně jako v prvním kole, ale otázka je, jeslti to už nebude zbytečné, když ty volby mají být zmanipulovány taky, aby nevyhrál Zeman. Můžte někdo říct, dá se ještě něco dělat nebo už je rozhodnuto definitivně ?

  • tomáš marný napsal:

   Milý stenly919,
   určitě běž volit, je to důležité. Možná si manipulaci už nedovolí, tak jak to udělali u minulých voleb. Když bude mít Zeman velkou převahu, asi si to nedovolí udělat. Ale „čert“ ví…..
   tm

  • hanka napsal:

   Ještě bych chtěla připomenout, a zdá se mi to logické, jak říká Nela Lisková ve videu co tu bylo publikováno včera, kdo volíte Zemana tak nehažte hlasovací lístky s Drahošem do koše u voleb, aby nedocházelo k manipulacím. Radši roztrhat a vyhodit jinde. Jak toto skončí… díky moc za všechny články.

 2. octomaník napsal:

  takže výsledek voleb již známe – vyhrává drahoš
  tak si alespoň vyčistěte organismus od hliníku
  http://octovani.mablog.eu/vylouceni-hliniku-z-organismu-pomoci-kremiku/

  • hanka napsal:

   Díky za tip, to jsem netušila co křemík dokáže. Možná ještě lepší zdroj křemíku než minerálky je křemelina (bílý prášek z rozsivek), to je fakt pecka i na detox, anebo výluh z kopřivy a přesličky. Křemík krom toho výborně regeneruje vlasy a nehty.

 3. ketty napsal:

  Velice mě zaujal příspěvek u Alue, že Jiří Drahoš vychází v prográmku na symboliku na tři šestky a opravdu jsem si to potvrdila, takže jasné znamení.

  • Maroš napsal:

   ketty – to nie je znamenie – to je ICH systém! ONI fungujú na symbolike – to ONI v tom vidia znamenia. Okultizmus kam sa len pozrieš. „Hrábni“ do filmov pre mládež – polovica je o mágii. Výplach mozgov. No a od mágie je len krok k satanizmu – to je ICH organizácia!

 4. julius napsal:

  Ja tedy netusim kolik komu piska v usich. Ale uvedeny Haarp uz nebezi par let. Nejak uniklo veci verejnosti a mediim. Tak ten uz nemuze vysilat ani prd. Protoze jeho anteny uz jsou bez proudu. A zesilovace uz davno ve srotu. Bylo to uz zastaraly system a navic dost narocny na odber. Ten objekt sice jeste obydluje par lidi ale jako likvidacni ceta. Navic kdo ma znalosti v oboru alespon verejneho rozvodu NN tak zjisti ze tento napajeci system opravdu nemohl a to nelze napadnout vykonem postihovat vic nez to co uvadi. Jinak by na to porteboval svoji vlastni elektrarnu. A to nejsem zastancem techo veci. Bal bych se cernu ten ma dostatecny vykon i moznosti ale Harp je pryc a mimo hru.

 5. Mon napsal:

  Má se tento článek brát jako vtip nebo to myslíte skutečně vážně? To jsme opravdu národ hlupáků?

  • tomáš marný napsal:

   Milá moniko,
   pokud nevíte o mnohých principech ovládání lidí, psali jsme na tadescu mnoho článků, tak to klidně berte jako vtip. Ano s vymytými mozky jsme asi takový národ, jak jste to nazvala…..
   tm

 6. alena napsal:

  Volím v sobotu, ale co se konečného sčítání přes počítač týče……

 7. Maroš napsal:

  Teal Swan – Duchovní obcházení
  https://www.youtube.com/watch?v=Ra_31M8jWwU
  Dokunent o Schumanovej harmonickej frekvencii Zeme a o jej neustálom EMG rušení.
  Rezonance jsme elektromagnetické bytosti
  https://www.youtube.com/watch?v=2x5MG0fArIs

 8. vera napsal:

  Já jsem z těch voleb tak nedočkavá,že jsem se ráno po noční směně hnala do naší školy volit :-)).A tam zamčeno,no to teda ne,budu si stěžovat,říkala jsem si,než mi došlo,že jsou až za týden.Jasná volba náš Zeman!Už ať je to za námi a máme jasno.Věřím,že to vyhraje !!!!!!! 🙂

 9. .lak napsal:

  http://www.nwoo.org/2018/01/20/hrozi-cr-barevna-revoluce/#comments
  Jo, ta jejich revoluce je světoobčanů placená národními státy a je to likvidace evropy agentůrou bilderberg s cestovkou dvou kontinentů výletníků a osadníků s nekonečným tiskem € které ve finále zaplatí nejchudší vymírajícího kontinentu.
  https://www.youtube.com/watch?v=c3WjrQCwoVI
  Filantropka jako soroš, sázky na burze na krizi. 🙂 😀

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..