DWN: vysněný svět Angely Merkelové se zhroutil během okamžiku

17:27

DWN: vysněný svět Angely Merkelové se zhroutil během okamžiku

© REUTERS/ Francois Lenoir

Napadení žen ze strany migrantů v Kolíně způsobila, že sen německé kancléřky Angely Merkelové o úspěšné normalizaci uprchlické krize praskl jako mýdlová bublina, a výrok „otevřené hranice“ se stal pro Evropu skutečnou noční můrou, píší Deutsche Wirtschafts Nachrichten.

Události, které se staly během novoroční noci v Kolíně, postavily otázku o bezpečnosti Evropy na úplně jinou úroveň a měly by donutit Merkelovou bít na poplach. Ale reakce kancléřky byla příliš zdrženlivá. Ti, kteří čekali od Angely Merkelové jasnou odpověď nebo alespoň soucit, byli zklamáni, píše vydání.

Merkelová vyjádřila rozpaky v souvislosti s napadeními a zdůraznila, že vyžadují tvrdou odpověď ze strany bezpečnostních orgánů. Ale do té chvíle, než kancléřka vystoupila s prohlášením, od chvíle spáchání přepadení uběhlo prakticky pět dnů, takže zločinci dávno zmizeli a poškození už nikdy nedosáhnou spravedlnosti, píše autor článku.

Angela Merkelová
© REUTERS/ PHILIPPE WOJAZER
Problém je v tom, že bezpečnostní opatření nefungují v tom světlém a duhovém vysněném světě, v kterém se nachází kancléřka Německa. Ona navrhuje lidem „nastavit druhou tvář“. Ale Merkelová, jak je vidět, zapomněla, že není kazatelka, ale hlava státu, ve kterém žije více než 80 milionů obyvatel, a v první řadě musí přijímat opatření na obranu svého národa, vždyť právě proto existují zákony, zdůrazňuje vydání.Teď s každým dnem je stále jasnější, že svou politikou „otevřených dveří“, které se kancléřka umíněně drží, Merkelová porušila evropské zákony a práva občanů EU. Zločiny, spáchané v Kolíně, ukázaly, jak dnes vypadá evropská realita. Dříve nebo později měla Merkelová vyjít ze svého vymyšleného světa a uvidět, co se ve skutečnosti děje, uzavírá autor článku.

Kolínská policie v úterý sdělila, že obdržela kolem 90 oznámení od žen, které byly vystaveny během novoroční noci sexuálnímu napadení ze strany mužů „afrického a arabského zevnějšku“, pravděpodobně migrantů. Jak informovalo vydání Spiegel, na náměstí se shromáždilo kolem tisíce mužů ve věku 15-35 let. Podnapilí muži davově obkličovali ženy, vytrhávali peněženky a mobilní telefony a těm, kdo se pokoušel zasáhnout, vyhrožovali fyzickou likvidací.

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. jirik napsal:

  S mým přítelem Geertem Wildersem, holandským poslancem a předsedou vlastenecké parlamentní Strany pro svobodu, bojujeme společně za zákaz islámu v Evropě a za nulovou toleranci nezákonné migrace z afrických a arabských zemí. Chceme zachovat evropský charakter Evropy. Strana pro svobodu je na prvním místě ve volebních preferencích v Holandsku a s největší pravděpodobností s velkým náskokem vyhraje za dva měsíce holandské parlamentní volby.

  Geeert Wilders je jediný politik na světě, na kterého muslimové uvalili tzv. fatvu, tedy rozsudek smrti, za to, že bojuje proti pronikání islamismu do Evropy. Chodí neustále neprodyšně obklopený holandskou státní ochrankou, přestože je opoziční politik, a jen za loňský rok holandská tajná služba odhalila více než dvacet atentátů, které na něj muslimové chystali. Držím Geertovi všechny palce!

  Společně s Geertem jsme členi stejné evropské frakce ENF (Evropa národů a svobody) a bojujeme za spravedlivou, demokratickou a prosperující Evropu. Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) je jediným českým členem této frakce vede nás Marine Le Pen, která je na prvním místě ve volebních preferencích ve Francii a v dubnu jí čekají prezidentské volby. Moc držím palce!
  http://vool.cz/wbsLs

 2. jirik napsal:

  Adolf Hitler přežil 2. světovou válku
  Prvním důkazem byly dokumenty, které dokazují, že FBI celou dobu věděla pravdu a nechávala, aby lež prostoupila historické knihy. Tento dokument je k nahlédnutí přímo na stránkách FBI.
  http://www.suenee.cz/adolf-hitler-prezil-2-svetovou-valku/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *