Európska únia už davno nie je európskou. V nemeckej okupačnej únii nechceme byt

…..moudří lidé vědí hned od začátku, že tomu tak je. Hned od začátku. „ODBORNÍCI“ knihovníci a jemu podobní budou neustále „hutorit“ ty stejné nesmysly a vymývat lidem mozek….

05:55

 

Marine Le Penová povedala, že zničí Nový svetový poriadok

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. jirik napsal:

  Maďarský parlament v úterý schválil novelu školského zákona, který umožní zavřít Central European University, vlastněnou fondem amerického miliardáře George Sorose.
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/madarsko-jde-tvrde-po-krku-sorosove-fondu/
  Pro zákon hlasovalo 123 poslanců, nesouhlasilo 38. Dalších 38 poslanců se hlasování nezúčastnilo, uvedla RIA Novosti s odkazem na agenturu Reuters. Podle agentury, v určitém okamžiku bylo hlasování přerušeno zvukem, vycházející z megafonu jednoho z poslanců. Tak se rozhodl dát najevo nesouhlas s novým zákonem.

  Reakce Středoevropské univerzity(CEU) nedala na sebe dlouho čekat.

  „V současné době maďarský parlament přijal pozměňovací návrhy k maďarské národní zákon o vysokošlolském vzdělání. CEU důsledně vystupuje proti všem právním předpisům, které vytváří riziko pro akademickou svobodu nejen CEU, ale i dalších maďarských výzkumných a akademických institucí,“ píše se v prohlášení na Facebookové stránce univerzity.

 2. jirik napsal:

  7.4.2017 uplyne rok, co jsme založili spolek Maloodběratelé elektrické energie z.s. Přes ignorování ze strany médií a většiny veřejných institucí se nám podařilo připravit podklady pro návrh na zrušení některých částí právních předpisů a definovat příčinu současného stavu. Základní příčinou absurdit a diskriminačních praktik v regulované části platby za elektrickou energii je absurdní požadavek, aby se postupně převážná část této platby platila nezávisle na množství odebrané elektrické energie.

  Tento požadavek zaznívá z Evropské unie a jeho průkopníkem v EU je podle úředníků ERÚ Nizozemsko. V České republice má horlivé zastánce mezi úředníky MPO, ERÚ, manažery energetiky a velkoodběrateli.

  Ano čtete správně. Elektrická energie se stala v ČR od 1.7.2001 prvním a jediným druhem zboží, u kterého se v části regulované platby neplatí za náklady spojené s dodávkou určitého množství elektrické energie, ale za přikázaný příkon nebo-li velikost jističe před elektroměrem. Tento požadavek není jen absurdní, ale je z jiného pohledu rafinovaně prohnaný. Veřejně a současně skrytě pro občany, kteří nechápou princip výroby a dodávky elektrické energie, toleruje porušování zákonů ČR a vytváří absurdní situace, které úředníci ERÚ hodnotí jako pozitivní.

  Změna v roce 2001 proběhla ještě opatrně, aby příliš nepobouřila maloodběratele, na které jako jediné měla negativní dopad. V roce 2015 už ale novely zákonů č.458/2000 Sb. a č.165/2012 Sb., ukazují absurdnost tohoto požadavku v plné síle a před absurdním návrhem nové tarifní soustavy, rovněž vytvořeným na základě tohoto požadavku, nás zachránil šestý smysl Ing. Aleny Vitáskové.

  Zákazník, který má svoji domácnost rozdělenou na tři odběrná místa platí po novelizaci Energetického zákona č.458/2000 Sb., na činnost ERÚ za stejné náklady třikrát tolik, než zákazník, který má svoji domácnost se stejnými náklady na jedno odběrné místo a třikrát tolik než majitel železáren s jedním odběrným místem!!!!!!!!!!

  Zákazník, kterému při několika rozsvíceních elektroměr neukázal ani jednu kWh/rok, to znamená, nespotřeboval ani jednu kWh elektrické energie z obnovitelných zdrojů. Tak tento zákazník by měl podle novelizovaného zákona č.165/2012 Sb., zaplatit na obnovitelné zdroje dle vyúčtování ze dne 10.1.2017 16 625,99 Kč, to je přibližně za 1108 kWh z obnovitelných zdrojů, které spotřeboval někdo jiný!!!!!!!!!!
  http://www.novarepublika.cz/2017/04/absurdni-pozadavek-z-eu.html

 3. jirik napsal:

  Z metropole Spojeného království se vytrácejí kostely. Od roku 2001 jich ubylo pět set, upozorňuje konzervativní Gatestone Institute
  https://www.gatestoneinstitute.org/10124/london-mosques-churches
  Některé byly přestavěny z opuštěných kostelů. London Free Press například informuje, že kostel církve sjednocení na Hamilton Road koupila a změnila na mešitu komunita egyptských muslimů. Kostel svatého Petra „konvertoval“ na mešitu Medina a z bývalého metodistického kostela zase vznikla mešita „Brick Lane“.

  Konvertují také lidé. Počet těch, kteří rok co rok přestupují k islámu, se v tomto století v Británii zdvojnásobil.
  https://zpravy.tiscali.cz/londynske-kostely-ustupuji-mesitam-rodi-se-londonistan-295532

 4. Sys napsal:

  Viděli jste „výkvět české profesionální novinařiny?“ Ostudné a nechutné.
  Rozhovor na DVTV s Emirem Kusturicou:

 5. .lak napsal:

  Porno neexistuje v tak dřístavé vyprzňovací, devastovací formě vrtošivých řevnivých pederastů, juvenilka eu politiků obcování úžer s propodprostituovanými funkčně nevzdělanými ano. Debilita debilit pádivých bezmozků.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *