Evropský Trump ohlašuje novou Evropu. Připravte se na vlastenecké jaro

…..slavná EU se rozpadá, a nikdo už nebude moci zastavit dění, které se odehrají díky probuzenému lidstvu z narkózy….

09:27

Taková nenávist médií, jako vůči novému americkému prezidentovi se opravdu často nevídá

tm komentuje:

Díky nenávisti, která je mezi lidi záměrně rozsévána podprahovými informacemi z mobilních telefonů, televizních vysílání a jiných prostředků hromadného sdělování, došlo lidstvo tam, kde se dnes nachází. Ke konci časů lidstva. Budeme to umět ještě díky myslícím lidem a některým politikům zvrátit?

Evropa potřebuje „hrdé Německo“, řekl včera na setkání předních představitelů evropských pravicově-populistických stran v německém městě Koblenz lídr nizozemské Strany svobody (PVV) Geert Wilders.
 

„Včera – nová Amerika. Dnes – ahoj Koblenz – nová Evropa!“ začal svůj proslov Wilders. „Lidé ze Západu se probouzejí a setřásají ze sebe břemeno politické korektnosti. Letos bude rokem lidí … rokem osvobozování se, rokem vlasteneckého jara,“ pokračoval.

Evropští nacionalisté nyní podle Wilderse potřebují strategii k tomu, aby čelili masové imigraci. Dodal, že lídři zavedených evropských stran podpořili islamizaci a evropské ženy se nyní bojí „odhalit své blond vlasy“.

Těmito poznámkami odkázal na témata, která jeho politické straně dopomohla k aktuálně vedoucí pozici v průzkumech veřejného mínění před nadcházejícími parlamentními volbami. Ty se budou v Nizozemsku konat v březnu.

Setkání v Koblenz se kromě Wilderse účastnila i šéfka Národní fronty (FN) Marine Le Penová, předsedkyně Alternativy pro Německo (AFD) Frauke Petryová, předseda italské Ligy Severu Matteo Salvini a generální tajemník Svobodné strany Rakouska (FPÖ) Harald Vilimsky.

Marine le Penová ve svém projevu rok 2017 označila za „rok národního sebeuvědomění v Evropě“. Dále zkritizovala kancléřku Angelu Merkelovou, která podle jejích slov sice byla oslavována jako hrdinka za to, že do země pustila statisíce přistěhovalců, avšak nikdo se nezeptal Němců, co si o této přistěhovalecké politice myslí.

tm komentuje:

…..sluníčkářům se asi bude velmi těžce spát a hlavně politici se dostanou do pamnické hrůzy co bude dál?????

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 8

 1. jirik napsal:

  Marine Le Pen, Tomio Okamura, Geert Wilders, Frauke Petry (AfD), Matteo Salvini (Lega Norde), Harald Vilimsky (rakouská FPO) a další společně na podiu před plnou halou příznivců na závěr mezinárodní konference největších evropských vlasteneckých parlamentních stran v německém Koblenz. Podívejte se na video.
  Multikulturní globální superstát řízený centralisticky z Bruselu nemá budoucnost. Je potřeba budovat novou Evropu – a to Evropu úzce spolupracujících suverénních národních států. Je také nutné ihned zastavit islamizaci a migraci, prosazujeme nulovou toleranci, jelikož to Evropa prostě nezvládne. O euru musí mít možnost rozhodnout samy národní státy a jejich občané. My v SPD přijetí eura pro ČR odmítáme, jelikož to není výhodné. A prosazujeme změny směrem k přímé demokracii.
  Letošní rok bude rokem patriotů, za dva měsíce budou parlamentní volby v Holandsku, kde vede Geert Wilders, v dubnu jsou prezidentské volby ve Francii, kde vede Marine Le Pen, v září jsou parlamentní volby v Německo, kde posiluje AfD a v říjnu věřím v úspěch našeho hnutí SPD v parlamentních volbách v naší republice. Naše názory na budoucnost Evropy se stávají mainstreamovým názorem ve společnosti – a dosavadní elity se dostávají do defenzivy. Brexit a vítězství Donalda Trumpa jsou jasný důkazem.
  Hlavním tématem konference s názvem „Svoboda pro Evropu“ byla spolupráce národních států v roce 2017. Naše hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) je jediným českým členem této evropské frakce ENF (Evropa národů a svobody), kterou vede předsedkyně francouzské Národní Fronty Marine Le Pen.
  VIDEO UVNITŘ – http://spd.cz/marine-le-pen-tomio-okamura-geert-wilders/

 2. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  Co bude dál? To se dá přečíst na aeronetu. EU bude prý rozdělena na dvourychlostní. V té výkonnější půlce bude NWO.

  A co ten konec šengenu v AT? Furt nic? Jsem myslel, že se tou srandovní kachnou inspirují, ale ono nic že. :))

 3. jirik napsal:

  Ve čtvrtek ráno asi 800 rakouských policistů provedlo série razií v metropoli ve Vídni a v Grazu, při nichž bylo prohledáno 16 různých domácích prostor, a vedlo to k zatčení čtrnácti radikálních islamistů, o který panuje přesvědčení, že jsou spojeni se skupinou Islámský stát.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/9744-konspirace-razie-rakousko-islamiste-kalifat

 4. jirik napsal:

  Návrh Nařízení Evropského parlamentu a Rady, kterým se zřizuje „rámec Unie pro znovuusídlování“
  31.1.17

  Evropská unie:
  Jak bylo oznámeno ve sdělení ze dne 6. dubna 2016 nazvaném Směrem k reformě společného evropského azylového systému a posilování legálních cest do Evropy, chce Komise … vytvořit strukturovanější, harmonizovaný a stálý „rámec pro znovuusídlování“ napříč Unií. …Návrh se zaměřuje zejména na vytvoření společného přístupu k bezpečnému a legálnímu příjezdu státních příslušníků třetích zemí, kteří potřebují mezinárodní ochranu, do Unie …
  Způsobilé pro znovuusídlení jsou tyto osoby:
  ženy a dívky v ohrožení;
  děti a dospívající v ohrožení, včetně dětí bez doprovodu;
  osoby, které byly vystaveny násilí a/nebo mučení, mimo jiné na základě pohlaví;
  osoby vyžadující zdravotní péči nebo se zdravotním postižením;
  osoby, které potřebují právní a/nebo fyzickou ochranu;
  osoby zranitelné ze socioekonomické perspektivy;
  osoby s rodinnými vazbami na státní příslušníky třetích zemí nebo osoby bez státní příslušnosti nebo na občany Unie, jež legálně pobývají v členském státě, nebo které jsou na ně odkázány.
  Při úsilí o znovuusídlování podle „rámce Unie pro znovuusídlování“ by měl i nadále plnit klíčovou úlohu Úřad vysokého komisaře OSN pro uprchlíky (UNHCR). Vedle UNHCR by měli být o pomoc členským státům EU požádáni další mezinárodní aktéři, například Mezinárodní organizace pro migraci (IOM).
  http://zvedavec.org/vezkratce/13988/
  zdroj – http://eur-lex.europa.eu/legal-content/CS/TXT/?uri=CELEX:52016PC0468

 5. jirik napsal:

  ROZHOVOR Odborník na otázky bezpečnosti, propojení organizovaného zločinu a politiky a problematiku obchodu s lidmi Petr Pojman ujistil, že Česká republika není nějakým zvlášť zajímavým cílovým postem pro ruskojazyčné mafie. „Z hlediska zisků, které se tady dají získat, nejsme příliš významní. Mnohem zajímavější je pro organizovaný zločin západní Evropa, Velká Británie, Německo, Francie a samozřejmě Spojené státy,“ prohlásil v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz Petr Pojman. Vysvětlil, jaké nové oblasti činnosti si zločinci vyhlédli, co jim dnes přináší největší zisky. http://vool.cz/BVhUB

 6. jirik napsal:

  Italové jsou pořádně nespokojeni s kroky Evropské unie. Většina z nich se domnívá, že EU nedostatečně řeší krize, a polovina obyvatel by si přála, aby jejich země z Unie vystoupila. Uvedla to agentura DPA.
  Setrvání v Evropské unii si přeje méně než polovina Italů. Vyplývá ze zveřejněného průzkumu institutu Eurispes, který ukázal, že přes dvě třetiny dotázaných viní EU za to, že dostatečně nepomáhá řešit migrační krizi.
  http://www.novarepublika.cz/2017/02/neresite-uprchliky-chceme-pryc-z-eu.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *