Evropští politici nás potichu připravují na sto milionů migrantů z Afriky. S velmi podivnými argumenty

To, zda nás zaplaví Afrika, záleží podle komentátorky Lucie Sulovské na serveru Forum24.cz, jen na nás. Zmínila v té souvislosti mimo jiné slova spolkového ministra pro místní rozvoj Gerda Müllera, že na černém kontinentu se rozhoduje o budoucnosti světa. Hrozí prý skutečnost, nepodaří-li se ekonomicky pozvednout chudé země, že se do Evropy bude valit 100 milionů lidí. To si však Sulovská nemyslí.

Sulovská zkonstatovala, že na cestu z Afriky se zdaleka nevydávají ti nejchudší, ale jen ti, kteří jsou schopni pašerákům zaplatit nemalé částky. „Jistě, doma za sebou spálí všechny mosty, ale opravdu chudí Afričané by mohli spálit svoji chatrč a prodat děti do otroctví a stejně by na výpalné pro pašeráky nevydělali. Že pašeráci prodávají ‚evropský sen‘ v uvozovkách, protože sami nejsou schopní migranty přes moře do Evropy dopravit a užitečné idioty a spolupachatele jim dělají mnohé humanitární organizace, je další věc. V každém případě masová migrace není důsledkem chudnutí Afriky, ale jejího pomalého a bolestivého bohatnutí,“ řekla velmi ostře Sulovská.

Podle jejích slov se však ve většině afrických zemí neválčí a většina obyvatel kontinentu nezažila ani hladomor. V případě, že mnohé organizace Afričanům pomáhají, nechtěně tak pomáhají i k vytváření negativního obrazu Afriky jako kontinentu nikdy nekončíčí bídy a utrpení, míní.

„Průměrně informovaného Evropana asi překvapí, že dokonce v Somálsku, zemi nejznámější pro svoje piráty a vtipy o nedovyživenosti obyvatelstva, se zhruba na třetině území nachází mezinárodně neuznaná, ale stabilní a demokratická republika Somaliland, která je poklidná a svobodná, války se jí vesměs vyhýbají a hospodářství se utěšeně rozvíjí,“ zmínila Sulovská a pochválila i Namibii, Botswanu, Mosambik, Gabon nebo Zambii. Tyto země jsou podle ní velkým příslibem pro celý kontinent.

Evropští vůdci, kteří pak lidem naprosto bez uzardění sdělují, že možná přijde i sto milionů Afričanů, jsou pak podle jejích slov do nebe volající ukázkou absolutní impotence. „Jako kdyby migranti pršeli z nebe. ‚Marshallův plán pro Afriku‘ je jistě dobrý nápad a buďme všemi deseti pro cokoliv, co tomu nádhernému a zkoušenému kontinentu pomůže. Ale migrační politiku máme v rukou my. Nebo jsme ji snad už na někoho delegovali? Evropa potřebuje rozhodné politiky s vizí, ne pasivní vyčkávače,“ zmínila Sulovská se slovy, že Evropa potřebuje politiky, kteří dokážou říct stop zájemcům o azyl z bezpečných zemí. „Pokud některé evropské země chtějí ve velkém přijímat migranty například ze svých bývalých kolonií, nechť tak činí bez nároků na součinnost ostatních,“ uzavřela.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 9

 1. jirik napsal:

  Emaily Hillary Clintonové představují opravdový dar k nezaplacení. Když Francie vedla úsilí o prosazení rezoluce Rady bezpečnosti OSN o vytvoření bezletové zóny v Libyi, tvrdila, že jejím hlavním zájmem je ochrana libyjských civilistů (vzhledem k současné situaci v Libyi je třeba oprávněnost tohoto tvrzení zcela přehodnotit). Jedním ze skutečných důvodů vpádu do Libye ale byl, jak tvrdí mnozí „konspirační teoretici“, Kaddáfího záměr dát do oběhu zlatý dinár.
  http://zvedavec.org/komentare/2017/06/7300-emaily-clintonove-odhaluji-ze-kaddafiho-zabilo-nato-aby-zabranilo-vzniku-zlatem-podlozene-meny.htm

 2. jirik napsal:

  V loňském roce bylo v Česku poraženo 113 625 zvířat halal způsobem, z toho 113 220 bylo kuřat, 383 ovcí a 22 kusů skotu. Meziročně se tak počet poražených zvířat zvýšil o devět procent. Rituální porážky se u bílého a červeného masa podílejí na celkovém počtu poražených zvířat v ČR dlouhodobě necelým jedním promilem.

  Košer způsobem bylo loni poraženo 1233 zvířat, zhruba třetina předloňského počtu.

  Výrazem halal se označují potraviny, které smějí konzumovat muslimové. Za košer se zase v gastronomii označuje jídlo splňující soubor židovských předpisů a stravovacích návyků. Současné znění zákona na ochranu zvířat proti týrání umožňuje halal i košer porážky používat, a to na základě povolení ministerstva zemědělství.
  http://ac24.cz/zpravy-z-domova/10569-cr-roste-islamska-porazka-halal

 3. dit napsal:

  cituji:

  Sluníčkáři nechte nás opravit naši zemi

  Já se ptám vás všech:
  Kde máme naše továrny
  Kde jsou naše potraviny
  Kde jsou sociální jistoty
  Kde je úcta ke člověku
  Kde je prostá radost ze života
  Kde je nějaká naděje do budoucna

  TO JSTE NÁM VZALI

  A TOHLE JSTE NÁM DALI

  Já se ptám vás všech:
  Jak se vám líbí strach o práci
  Jak se vám líbí mocná exekutorská komora
  Jak se vám líbí montovny na našich polích
  Jak se vám líbí jedovaté potraviny ze západu
  Jak se vám líbí vyhrožování z EU
  Jak se vám líbí opovrhování námi Slovany

  zdroj
  http://www.na-septande.cz/vse/politika/slunickari-nechte-nas-opravit-nasi-zemi

  nebo cituji:

  Nějaký redaktůrek si došlápl na Český lid a přeje mu válku. Teda lidi, já už toho zažila docela dost, ale takovou nechutnou krysu jsem ještě nepotkala a potkat nechci. Vlastnímu národu přeje válku, strašné umírání a vybíjení obyvatel.
  zdroj http://www.na-septande.cz/vse/politika/svini-patri-stahovat-kuzi-zaziva

  Dodatek
  Jak může někdo přát svoji vlasti toto, co je to za člověka?!

  • dit napsal:

   Výše zmíněné články,linky doporučuji, lidem se postupně otevírají oči a vnímají více co se to děje.

 4. Nula napsal:

  tá fotka je robená niekde pri brehu ako fake pre tlkanov z európy. Dosť naplavených údenáčov je v blaženom úsmeve, v strednej časti nafukovačky je dokonca „opálený“, ktorý sa od šťastia stojaci po pás vo vode s rukami nad hlavou nadnáša…. Ako anjelik nie strážny ale strašný…. 🙂 Ani si neuvedomujú, že sú sem lifrovaní ako čierne figurky na šachovnicu zvanej európa. Protihráči budú rusko a konzumenti z EU. Najprv sa napätím nechajú rozhádané figurky vyradiť samé medzi sebou, potom sa lepšom redukčnom prehľade zaútočí na „kone“ už priamymi ťahmi protihráčov/banky, sväté stánky/ nakoniec prídu na rad strelci po zemi v podobe akože pozvanej záchrany EU z Ruska a nastane normalizácia a návrat k priestoru veľkej Tartárie. Južná šachovnica – protihráči amerika a kšeftári so všetkým vrátane duchovna, skrývajúci sa oblečení v závesoch. Stratégia tá istá: Kissingerom spomínaná 100 ročná vojna medzi príliš veľa frakciami islamu už beží dávnejšie, figurky sa sami preriedia medzi sebou a nastúpi pozvanie záchrany v podobe normalizácie od USA. Infekcia v médiách vyvolávajúca zápal medzi ruskom a amerikou je len kúzelníkom odpútavajúca pozornosť. Jedine títo dvaja hráči môžu zničiť všetko – a to nebude riskovať z úrovni vysokej diplomacie ani jedna strana – už sú dávno dohodnutí o geopolitickom prerozdelení – vrátane obetí figuriek.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *