Finanční válka může eskalovat do útoků EMP, tajný satelit Zuma je toho schopný. Konečné zúčtování se blíží

Pokračující válka nad kontrolou finančního systému a tím i nad budoucností planety dosahuje nebezpečné eskalace, shoduje se několik zdrojů. Nejdůležitější je, že americká armáda minulý týden odvedla světovou pozornost falešným konfliktem mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a jeho bývalým poradcem Steve Bannonem, zatímco použila raketu SpaceX k vypuštění tajného satelitu Zuma, říkají zdroje Pentagonu.

Tento satelit schopný elektromagnetického pulsu (EMP) byl vypuštěn, stejně jako se objevil na obzoru termín splátky 31. ledna pro americkou vládu, a který bude použit proti Severní Koreii. Poněvadž je Severní Korea zástěrkou a je až příliš analogová, nebyla by po útoku EMP příliš ovlivněna. Je to asi jen skrytá hrozba určená švýcarským „kontrolorům,“ kteří oslabili USA a posílili Čínu.

Vezměte prosím na vědomí, že západní tajná vláda využívá pohybů nebeských těles k načasování velkých geopolitickým událostí, a 31. ledna bude datem kombinace modrého měsíce, super-měsíce a zatmění měsíce po 150 letech.

Americký systém petrodolaru je v těchto dnech ve smrtelné křeči, když hlavní exportéři ropy, Rusko, Venezuela a Írán prodávají ropu bez použití dolarového systému. Proběhl neúspěšný pokus o změnu režimu v Íránu a ve Venezuele za americké účasti; to povzbudilo další významné exportéry energií, jako je Katar a Indonésie, aby přemýšleli o obcházení petrodolaru. Navíc, Rusko zdvojnásobilo svou kapacitu pro vývoz ropy do Číny od 1. ledna novým plynovodem.

Pákistán také uštědřil velkou ránu starému systému tím, že oznámil, že použije pro obchodování čínský jüanu, vyhnal 1,4 milionu Afghánců a vyzval Čínu k vybudování vojenské základny. To znamená, že příjmy z heroinu z Afghánistánu by mohly být ohroženy. Vzhledem k tomu, že petrodollar je přesnější označovat jako petro-narko-dolar, je to též velká rána starému systému.

S tímto zázemím Čína zvažuje začít obchodovat 18. ledna s futures na ropu denominované v čínském juanu a zlatě.

To je důvod, proč zdroje Pentagonu mluví o útoku EMP, zatímco zdroje CIA říkají, jak bylo oznámeno minulý týden, že zadní vrátka budou použity k „uzavření finančního systému.“

V této souvislosti je také důležité poznamenat, že íránský ropný tanker minulý týden zachvátil požár u pobřeží Šanghaje. S největší pravděpodobností to bylo skryté varování Číňanům vojensko průmyslovým komplexem Spojených států, který jim dal vědět, že stále mohou přerušit mnoho čínské energie. Jinými slovy řekli Číňanům, aby se vyvarovali jednostrannému nahrazení starého finanční hosystému, dokud nebude dosaženo konečné dohody o systému novém.

Mezitím, když špičky, satana uctívající chazarské mafie v USA, byly zničeny, bílé klobouky jsou na lovu vysoce postavených evropských pedofilů a chazarských mafiánů a odváží je americkou vojenskou základnu na ostrově Diego Garcia, říkají zdroje Pentagonu.

Julian Assange je nyní v péči americké armády a poskytl ji cenné informace, stejně tak agenturním bílým kloboukům. Například nyní využívají speciální námořní jednotky Navy Seals ke sledování „nejméně sedmi přepravních kontejnerů k zastavení obchodu s lidmi,“ říkají zdroje Pentagonu.

V kampani proti chazarským lidským otrokářům ukazála BBC ve druhé epizodě mini série „McMafia“ ruské a východoevropské ženy, které byly přesouvány přes Egypt do Izraele. Ihned poté, co to bylo odvysíláno, Egypt zatkl 75 lidí pro obchodování s lidmi. Také izraelský zločinec Moshe Harel byl minulý týden zatčen kvůli provozování celosvětové sítě obchodu s lidskými orgány.

Také se odehrává velký útok proti chazarským hedgeovým fondům a jejich provozovatelům, poznamenávají zdroje Pentagonu. Též sdělily, že 10 Chazarů, včetně šéfa hedgeového fondu Bridgewater Associates, Bruce Steinberga, bylo „zabito při letecké havárii v Kostarice.“ Bývalý šéf FBI James Comey pracoval pro Bridgewater, ale to může být zpráva stínovým bankéřům a jejich investorům, dodávají.

„Útoky na hedgeové fondy a izraelské špinavé peníze pokračují, když bývalý výkonný ředitel společnosti Och Ziff, Michael Cohen, byl obviněn z podvodů v Africe a je propojen se sankcionovaným izraelským miliardářem Dan Gertlerem,“ pokračují zdroje.

Mezitím ve Spojených státech prezident Donald Trump zrušil komisi pro volební podvody poté, co její práce vedla k více než 10.000 zapečetěných obvinění, na kterých se nyní pracuje.

O nadaci Hillary Clintonové a o e-mailových skandálech se píše ve většině hlavních korporátních propagandistických médiích, když FBI a Ministerstvo spravedlnosti formálně oznámilo oficiální vyšetřování. „Po spálení souborů a počítačů v New Yorku může být Hillary obviněna z vlastizrady,“ říkají zdroje Pentagonu.

Ve skutečnosti by měla být Hillary a mnoho dalších oběšena za hromadnou vraždu, a ne za vlastizradu. Pokud je toto vyšetřování skutečné, povede to k podvodním jaderným zbraním, které byly použity u pobřeží Haiti, aby tam vyvolaly tsunami a zemětřesení. To nakonec obrátí pozornost tzv. médií hlavního proudu k atomovému útoku a masovému vraždění pomocí tsunami ve Fukushimě. To nevyhnutelně povede k očekávanému očistění Japonska od zotročených politiků a jejich chazarských mistrů loutkovodičů.

Jak jsme informovali už dříve, útok na Fukušimu a na Japonsko byl součástí plánu Rothschildů a jejich skrytých švýcarských mistrů, aby přesunuli své asijské velitelství z Tokia do Severní Koree. Pak premiér Naoto Kan veřejně prohlásil, že v důsledku této „katastrofy“ byl donucen evakuovat 40 milionů lidí z Tokia na Korejský poloostrov.

Ve znamení toho, jak hluboko králíčí nora vede, nedávno publikovaná japonská kniha tvrdí, že japonský císař Hirohito byl za 2. světové války ve skutečnosti polní maršálek v britské armádě. Zde jsou naskenované stránky z knihy, které uvádějí kopie britských vojenských telegramů, které deklarují toto tvrzení. Členové rodiny Rothschildů nám v minulosti řekli, že japonskou rolí ve 2. světové válce bylo hlavně ukrást zlato z Asie, aby se zajistila trvalá chazarská kontrola světového finančního systému.

Mezitím zdroj, který prohlašuje, že reprezentuje „dobrou stranu rodiny Rothschildů,“ poslal schéma s pokynem „sledujte bílého králíka.“ Na samém vrcholu tohoto grafu tvrdí, že Vatikán a katolicismus jsou klíčem k pochopení všeho.

V každém případě jeden asijský vůdce, který je hluboce napojen na chazarskou mafii, malajský premiére Najib Razak, se již připravuje uprchnout, podle zdrojů CIA a MI6 v Asii.

Zde je neupravená informace ze CIA v Asii:

Toto je velmi důležité: odkaz

Poslední věta tomu dává říz:

„Najib musí ještě veřejně komentovat Mahathirovo jmenování. Předseda vlády má tento týden navštívit Saúdskou Arábii.“

„Můj kontakt MI6 v Malajsii mi řekl, že“ Najib se pokouší získat azyl v Saúdské Arábii. Nemusí se vrátit do Malajsie. Je pod tlakem. Odčerpal z Malajsie více než 5 miliard dolarů a všichni zainteresovaní o tom ví.“

Najib byl zapleten do skandálu ohledně chybějících finančních prostředků, ve kterém figuruje Saúdská Arábie a Goldman Sachs. Je také klíčovou osobou zapletenou do zmizelých letadel malajských aerolinek, lety č. 370 a 17.

Najib pravděpodobně nenajde v Saúdské Arábii žádné skutečné útočiště, protože režim již není pod kontrolou jeho bývalých partnerů v oblasti zločinu, kteří byli vyčištěni. Americká armáda nyní de facto kontroluje Saúdskou Arábii.

Mohl by se pokusit místo toho hledat útočiště na Ukrajině, ale je nepravděpodobné, že chazarská kriminální vláda bude životaschopná po delší dobu. To proto, že většina východoevropských zemí, na které se spoléhala, aby pomohly provokovat Rusko, se vzdaluje od chazarského fašistického projektu jménem EU. To lze pozorovat v odmítnutí plánu dovozu milionů single mladých muslimských mužů ze 16 východoevropských zemí. Lze to také vidět v jejich zaměření na východní, velkolepý euroasijský infrastrukturní projekt (zde má na mysli zřejmě novodobou hedvábnou stezku).

V Německu, bývalé baště projektu EU, jsou stále více na vzestupu nacionalisté a požadují nezávislost znovu po 70 letech okupační vlády. Angele Merkelové, nejvyšší chazarské osobě pokrevních linií u moci na Západě, bylo řečeno Gnostickými Illumináty, ať odstoupí. Připomeňme, že režim, který zastupuje Merkelová, řídil Německo tak špatně, že německá porodnost klesla a dlouhodobé přežití německého národa je samo o sobě v nebezpečí.

Nyní, když začalo vydávání vysoce postavených evropských Chazarů, nebude se moci už dlouho držet u moci. Mnoho lidí již zmizelo z ústředí EU v Bruselu. Lidé také mizí z radaru v Itálii a ve Švýcarsku.

Revoluce na Západě probíhá před našima očima. Uvidíme, jak dlouho to bude trvat, než papež František z Lóže P2 vyjedná kapitulaci.

Zdroj: 1

Schéma „sledujte bílého králíka“

 

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

21 komentářů

 1. Maroš napsal:

  „Tajná mise s krycím jménem „Zuma,“ ke které se nehlásí žádná americká vláda, vzbuzuje řadu otázek.
  Družice měla podle původního plánu odstartovat v listopadu minulého roku. Avšak kvůli technickým komplikacím rakety Falcon 9 se start přeložil dvakrát. Raketa nakonec úspěšně odstartovala 8. ledna.“
  http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/11861-tajna-mise-vesmir-raketa

 2. sibolet napsal:

  Fulford a jeho pohádečky ovčí babičky..Za těch pár let,co už už už jsou všichni špinavci v kafilerce,bychom měli Evropu v ideálním stavu bez ilegálních diverzantu..Beru jeho výpotky,podobně jako beru hnojiště na ČT…

  • tereza napsal:

   Znova opakuji, speciálně pro Vás, že Fulford je mluvčí SBD a dostává info od svých zdrojů. Sám několikrát přiznal, že několik jeho zdrojů mu sdělovalo dezinformace. Avšak do jisté míry chápu lidi, kteří si hodně přejí pád starého systému, nejlépe ještě dnes, že mohou být z této nesmírně složité globální hry frustrovaní.

   • Utarchia napsal:

    ten systém nemůže padnout a ani nikdy nepadne, jedině do naprostého chaosu a pak už to bude jedno, když lidi ze dne na den přestanou pracovat co pak bude? odpadky, zásobování obchodů , veřejná doprava a milion dalších věcí pouze by následoval kolaps, kolaps,kolaps, a to snad nikdo z nás nechce? nebo ano?

    ale Benjamina přesto čtu velice rád a jsem vděčný za každý překlad, pořád lepší než sledovat v televizi kdo co ukradl, koho zabil atd

 3. Nula napsal:

  s vyletením Falcon – u, vyleteli aj nové správy, že misia vyniesť na obežnú dráhu „záhadný“ satelit ( to je na polemike, akého ?) zkolabovala na obežnej dráhe. A tak som chvíľku polašoval po nete a dostal som sa k info, že satelit je na obežnej dráhe.
  Tu je potvrdenie a jeho súradnice na pozorovanie :
  http://www.satobs.org/seesat/Jan-2018/0068.html
  – teraz je potrebné nasmerovať „ďalekohľad“ na ten setelit – čo to vlastne bol za satelit, keďže celý projekt okolo neho je doteraz v maximálnom utajení?!

  • Maroš napsal:

   Nula – „Zuma“ – ide zrejme o vylepšenú-dotiahnutú verziu projektu EMP „rozpúšťadla a škvaridla“ Kammlera z 2. svetovej…
   Историки вплотную подобрались к необычной ТАЙНЕ третьего Рей.ха.Секретный проект Каммлера
   https://www.youtube.com/watch?v=2Ye5tWjv_As

 4. Misko napsal:

  Zrejme sa Fulford sekol
  Tajná misia zlyhala. Nový americký satelit Zuma bol zničený
  Vývoj satelitu financovala neznáma zložka v rámci americkej vlády.
  Prísne tajná misia, ktorej cieľom bolo vyslať na obežnú dráhu vládny satelit zlyhala. Raketa Falcon 9 spoločnosti SpaceX mala v nedeľu vyniesť do vesmíru zariadenie, ktoré je zahalené rúškom tajomstva.

  Náklad aj satelit, ktorý odštartoval z Mysu Canaveral na Floride bol podľa správ zničený po tom, ako sa Zuma neoddelila od druhého stupňa nosnej rakety Falcon 9. Spoločnosť SpaceX však túto konkrétnu správu nekomentovala.

  Americkí zákonodarcovia boli informovaní, že misia bola „úplnou stratou“, keď sa po neoddelení od rakety zrútil náklad späť do atmosféry. Informoval o tom denník Wall Street Journal.

  Satelit Zuma bol pripojený rakete Falcon 9, ktorá po vynesení družice zhorí následne v atmosfére.

  Spoločnosť Northrop Grumman postavila satelit na objednávku americkej vlády a jeho hodnota je podľa Wall Street Journal niekoľko miliárd dolárov. Northrop Grumman, ktorá je firmou podnikajúcou v leteckom, kozmickom a obranom priemysle si na vynesenie zariadenia na nízku obežnú dráhu Zeme vybrala práve spoločnosť SpaceX Elona Muska.

  Hovorca Northrop Grumman sa k incidentu odmietol vyjadriť. Pre denník Wall Street Journal iba povedal, že spoločnosť nemôže komentovať „tajné misie“.

  Hovorca spoločnosti SpaceX vyhlásil, že podľa analýzy raketové motory a navigačné systémy Falcon 9 fungovali bez závad.

  Vývoj satelitu Zuma, ktorý je predmetom utajenia, financovala podľa portálu RT neznáma zložka v rámci americkej vlády.

  Zdroj: rt.com

 5. Vitězslav Crha napsal:

  Ať je to jak chce,v dnešní době kdo provádí takovéto mise v přísném utajení,tak jedná s největší pravděpodobností proti lidstvu a to co Falcon vynesl je nebezpečná věc pro lidstvo. Jinak by to nebylo třeba tajit. Je to jako s utajením přítomnosti mimozemských entit na zemi a spolupráce vrcholných vojenských představitelů s nimi. A proč se to tají? Jsou jednoduché možnosti s přípravou na setkání s nimi na duchovní a empatické úrovni a později i na fyzické úrovni. To aby snad někoho nenapadlo se s nimi spojit a využít jejich rady na odstranění mafií a zla jako takového,v němž se točí téměř všechny peníze světa musí být vše tajeno,popíráno a nevědecky okecáváno a to již po stovky let. Tady se nejedná o UFO,ale o zamezení přímého setkání lidí s mimozemskými existencemi. Z toho vylívá poučka,že každé dobro musí být po zásluze potrestáno.

 6. sibolet napsal:

  V roce 1970 si Rusové na čínské hranici pohráli s jednou zbraní vučí Čínanum a od té doby té události kvete neochvějné přátelství mezi oběma národy..No a kosmosféry se od 70 let tak vyvinuly,je nějaká raketka s ruským motorem je pro ně naprosto nudná záležitost. http://drpeterbeter.blogspot.cz/2014/10/dr-peter-beter-audio-pismeno-v-ceske.html#gsc.tab=0

 7. Utarchia napsal:

  a ten Julian Assange co dostal equadorské občanství je klon nebo dvojník?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..