Francie je kvůli migrantům „na pokraji občanské války“

Francie je kvůli migrantům „na pokraji občanské války“

…..ve Francii je obyvatelstvo rozhořčené na nejvyšší možnou míru. Globalisté právě občanskou válku, jak řekl Kardinál JUDAS, potřebují rozpoutat a ta povede potom do WWIII….

11:54

Šéf zpravodajců: Francie je kvůli migrantům „na pokraji občanské války“

Nejvýše postavený velitel francouzské bezpečnosti Patrick Calvar tvrdí, že napětí mezi krajní pravicí a muslimským světem tlačí Francii na pokraj občanské války. Podle Calvara existují důkazy o tom, že radikální pravice už shromažďuje zbraně.

„Ještě jeden nebo dva útoky a válka vypukne“, tvrdí šéf bezpečnosti

Vedoucí Generálního ředitelství pro vnitřní bezpečnost (DGSI) varuje, že se krajní pravice v zemi chystá na masové útoky proti muslimům a přistěhovalcům. Ti, kteří přísahali věrnost Islámskému státu a provedli v Paříži smrtící útoky, byli v mnoha případech držiteli francouzských pasů.

Krajní politici proto volají po zásahu proti přistěhovalcům, jejichž prostřednictvím se dostávají do země i nebezpeční radikálové, kteří znají zdejší prostředí. Calvar však varuje, že nejen politici chystají kroky proti přistěhovalcům.

Radikální pravicové francouzské skupiny podle všeho hromadí zbraně, aby mohly provádět útoky proti mešitám a dalším místům, kde se místní i nově příchozí muslimové shromaždují.

„Myslím si, že terorismus potlačíme,“ předpověděl Calvar. Kromě toho ale předpověděl i „konfrontaci mezi extrémní pravicí a muslimským světem“. „Jsme na pokraji občanské války. Jsem toho názoru, že k ní opravdu dojde. Proběhne ještě jeden nebo dva další útoky a válka začne. Je na nás, abychom byli schopni tyto skupiny vyvolávající střety zastavit,“ dodal velitel francouzské bezpečnosti.

Podobný scénář by se mohl opakovat i v dalších evropských zemích

I když Calvar oznámil své podezření už 24. května, jeho poznámky unikly do francouzských médií teprve v pondělí. „V zemi, která je dnes tak neklidná jako Francie, není nic vyloučeno,“ uvedl velitel. Vyjádřil také své obavy ohledně „trestných výprav na předměstí“ měst, které by donutily migranty „kolektivně zaplatit za zločiny spáchané menšinou“.

S odkazem na sexuální útoky v německém Kolíně nad Rýnem by se mohla i francouzská pravice zaměřit právě na sexuální obtěžování žen ze strany migrantů. Calvar rovněž dodal, že by se jeho scénář mohl opakovat i v okolních zemích, například ve Velké Británii.

„To je to, co mě znepokojuje, když mluvím se svými evropskými kolegy. Konfrontace ze strany extremistických skupin je nejspíš nevyhnutelná,“ řekl Calvar.

Skupiny migrantů obtěžovaly ženy při oslavách Silvestra v Kolíně nad Rýnem

Calvar dodal, že je přesvědčen, že Islámský stát změní ve Francii svou taktiku a zvýší svou palebnou sílu (doposud se spoléhal na zastaralé pušky a sebevražedné pásy). Velitel francouzských bezpečnostních sil předpovídá, že se teroristé pokusí o posun k automobilovým bombám, dronům a dalším výbušným zařízením, což jim umožní zaútočit bez ztráty vlastních životů.

Autor: ElS

Zdroj: Daily Mail

4 komentáře

 1. Kde jsou ti poslanci, kteří údajně hájí lid této země? Podívejte se, jak hlasují, když se ČR de facto vzdává své suverenity!
  Vladimíra Vítová
  1. 2. 2017
  Dnes sněmovna projedná návrh poslankyně Černochové (ODS), který požaduje změnu čl. 43 Ústavy ČR. Tím se poprvé v historii Československa i České republiky změní obranný charakter naší armády na expediční sbor pro potřeby cizích mocností! A navíc poskytujeme území ČR bez omezení pro pobyt cizích armád!!! Doposud to bylo možné jen z důvodu plnění mezinárodních smluv o společné obraně proti napadení, účasti na operacích podle rozhodnutí mezinárodní organizace např. OSN.
  Takováto rozhodnutí nesou znaky přípravy, možného podílu na válečném konfliktu, kdy se zákonodárný sbor své zbavuje odpovědnosti za případné následky.

  Iniciativa NE základnám opakovaně oslovovala poslance s žádostí o zvážení tohoto bodu jednání, o jeho nezařazení. Cituji z dopisu: „Jako část veřejnosti nemáme jinou možnost, než se vyjádřit k činnosti zákonodárného sboru, jeho snahy změnit čl. 43 Ústavy ČR, pokud nechceme svým mlčením na sobě nechat spoluzodpovědnost z dopadu Vašeho rozhodnutí.

  Dovolili jsme si ověřit, zda většina z Vás má vědomosti o tom, o čem hlasujete. Chápeme, že množství projednávaných zákonů z několika desítek oblastí Vám nedává možnost se s obsahem sněmovních tisků podrobně seznamovat. Hlasujete na základě důvěry v poslanecký klub, stranických představitelů, podle svého nejlepšího svědomí a vědomí.

  Na změnu Ústavy ČR článek 43. ale nelze pohlížet jako na pozměňovací návrh k zákonu. Vaše hlasování by mělo být opřeno o informace nejen předkladatele, ale i názor veřejnosti, voličů.“

  A jaká si myslíte, přátelé, že byla reakce poslanců? NULOVÁ!

  Mnozí z vládních i opozičních poslanců si nyní mediálně hrají na „spasitele“ naší země, tak se podívejte, jak skutečně hlasovali k zařazení tisku č. 956, změna čl. 43 Ústavy na dnešní hlasování PSP ČR. Proti byli jen někteří poslanci KSČM, ale například místopředseda KSČM Jiří Dolejš proti nebyl a proti nebyli ani poslanci Úsvitu a ani Tomio Okamura!!!

  Kdo tedy reprezentuje lid této země? Kdo ho brání? Zvažte to, PROSÍM, při podzimních volbách! Posuzujte lidi podle jejich dosavadních činů a ne podle toho, co vám napovídají a naslibují během volební kampaně.

  Hlasování k zařazení tisku č. 956, změna čl.43 Ústavy na dnešní hlasování PSP ČR.

  NÁVRH BYL PŘIJAT
  Přítomno: 151 | Je třeba: 76
  A Ano: 112
  N Ne: 25
  0 Nepřihlášen
  M Omluven
  Z Zdržel se

  ČSSD
  A Ano: 35
  0 Nepřihlášen: 2
  Z Zdržel se: 7
  M Omluven: 6
  A, Pavel Antonín, Jiří Běhounek, Vlasta Bohdalová, Robin Böhnisch, Karel Černý, Richard Dolejš, Jan Hamáček, Pavel Havíř, Pavel Holík, Jan Chvojka, Igor Jakubčík, Zuzana Kailová, Václav Klučka, Petr Kořenek, Jaroslav Krákora, Josef Novotný, Pavlína Nytrová, Jiří Petrů, Lukáš Pleticha, Pavel Ploc, Adam Rykala, Roman Sklenák, Miroslava Strnadlová, Zdeněk Syblík, Ladislav Šincl, Milan Urban, Dana Váhalová,
  Roman Váňa, Ladislav Velebný, Václav Votava, Markéta Wernerová, Václav Zemek

  ANO
  A Ano: 33
  0 Nepřihlášen: 3
  Z Zdržel se: 1
  M Omluven: 10
  A , Miloš Babiš, Margita Balaštíková, Martina Berdychová, Stanislav Berkovec,
  Richard Brabec, Pavel Čihák, Jaroslav Faltýne, Matěj Fichtner, Jiří Holeček, Bohuslav Chalupa, Miloslav Janulík, David Kasal, Martin Kolovratník, Martin Komárek, Roman Kubíček, Jana Lorencová, Ladislav Okleštěk, Jana Pastuchová, František Petrtýl, Stanislav Pfléger, Ivan Pilný, Roman Procházka, Karel Rais, Miloslava Rutová, Jan Sedláček, Bronislav Schwarz, Zdeněk Soukup, Martin Stropnický, Zuzana Šánová, Helena Válková, Pavel Volčík, Rostislav Vyzula, Jiří Zlatuška

  KSČM
  N Ne: 25
  0 Nepřihlášen: 2
  Z Zdržel se: 2
  M Omluven: 4
  N Vojtěch Adam, Hana Aulická Jírovcová, Zuzka Bebarová Rujbrová, Jaroslav Borka, Alexander Černý, Vojtěch Filip, N Stanislav Grospič, Milada Halíková, Gabriela Hubáčková, Jan Klán,N Soňa Marková, Květa Matušovská, Josef Nekl, Alena Nohavová, Zdeněk Ondráček, Miroslav Opálka, Marie Pěnčíková, Ivo Pojezný, Marta Semelová, Václav Snopek, Josef Šenfeld, Karel Šidlo, Jiří Valenta, Josef Vondrášek, Miloslava Vostrá,
  0 Leo Luzar, Stanislav Mackovík
  Z Jiří Dolejš, Vladimír Koníček
  M René Číp, Miroslav Grebeníček, Pavel Kováčik, Josef Zahradníček

  TOP09-S
  A Ano: 15
  0 Nepřihlášen: 3
  M Omluven: 7
  A Zdeněk Bezecný, Leoš Heger, Jitka Chalánková, Miroslav Kalousek, Daniel Korte, Rom Kostřica, Helena Langšádlová, František Laudát, Jaroslav Lobkowicz, Herbert Pavera, Gabriela Pecková, Markéta Pekarová Adamová, Martin Plíšek, Jiří Skalický, Marek Ženíšek

  ODS
  A Ano: 13
  0 Nepřihlášen: 1
  M Omluven: 2
  A Ivan Adamec, Petr Bendl, Adolf Beznoska, Pavel Blažek, Jana Černochová, Petr Fiala, Jana Fischerová, Radim Holeček, Miroslava Němcová, Zbyněk Stanjura, Bohuslav Svoboda, Vladislav Vilímec, Jan Zahradník

  KDU-ČSL
  A Ano: 6
  0 Nepřihlášen: 2
  Z Zdržel se: 1
  M Omluven: 5
  A Ludvík Hovorka, Jiří Junek, Vít Kaňkovský, Jaroslav Klaška, Jiří Mihola, Josef Uhlík

  Úsvit
  A Ano: 6
  M Omluven: 1
  A Augustin Karel Andrle Sylor, Marek Černoch, Olga Havlová, Jana Hnyková, Martin Lank, Jiří Štětina

  Nezařaz
  A Ano: 4
  Z Zdržel se: 3
  M Omluven: 1
  A Jaroslav Holík, Tomio Okamura, Karel Pražák, Kristýna Zelienková
  http://www.novarepublika.cz/2017/02/kde-jsou-ti-poslanci-kteri-udajne-haji.html

 2. Sílící ostřelování území Doněcké národní republiky, které v posledních dnech provádějí OSU ve dne i v noci, vyvolávají mezi místním obyvatelstvem mnoho zvěstí, předpokladů a hlavně nepokoj. Korespondent IA Novorossia se spojil s vojenskou zpravodajkou Marinou Charkovou se žádostí o komentář k situaci z pozice zkušeného válečného zpravodaje, který často pobývá na pozicích Ozbrojených sil DNR a stýká se s vojáky republiky, ale zároveň také z pozice místní obyvatelky, která po celou dobu války žije v Doněcku
  http://www.nwoo.org/2017/02/01/situace-na-donbase-se-meni-na-otevrenou-valku/
  —-
  Náměstek ukrajinského ministra obrany Ihor Pavlovskij přiznal, že kyjevské silové složky na Donbasu útočí. Toto prohlášení učinil ve středu 1. února ve vysílání televizní stanice 112 Ukrajina.
  http://sptnkne.ws/dyHy

 3. Člen vojenské hlídky u vchodu do muzea Louvre v centru Paříže postřelil muže, který za pokřiku Alláhu akbar (arabsky Bůh je veliký) napadl nožem dvojici vojáků. „Incident nese jasné známky teroristického útoku,“ řekl francouzský premiér Bernard Cazeneuve. Velitel pařížské policie Michel Cadot upřesnil, že zranění postřeleného a dosud neznámého násilníka je vážné. Jeden ze dvou vojáků byl podle něj zraněn lehce.

  Útočník měl u sebe dvě zavazadla, jejichž obsah prozkoumali pyrotechnici. Žádné výbušniny ale nenašli. Policie evakuovala celé nádvoří slavného muzea, které patří k hlavním turistickým atrakcím francouzské metropole. Případ začaly vyšetřovat protiteroristické útvary. http://vool.cz/Ftgkh

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento článek se svými přáteli!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli!