HAARP? Přesmyčka pro Prahu… systém skutečně vymysleli v Praze

HAARP – High-frequency Active Auroral Research Program je údajně vysokofrekvenční aktivní polární výzkumný program. Oficiálně se zabývá výzkumem ionosféry. Skutečnost je však úplně jiná – a stopy vedou do Prahy.

Američanům se podařila dokonalá kouřová clona. Lidé se jen dohadují, o co vlastně jde. O speciální radar? O komunikaci s ponorkami? O gigantickou rušičku? O odposlech na velkou vzdálenost? O pokus s přenosem energie na dálku? O protiraketový štít? O zařízení k likvidaci elektroniky nepřítele? O ovlivňování počasí? O ovlivnění magnetosféry? O posouvání zemských desek?

Konspiračních teorií kolem antén systému HAARP se vyrojilo hodně. Dokonce jim někteří lidé věří. Je však nutné jít přímo k prvním experimentům, které vedly ke zhotovení a následnému používání tohoto zařízení.

Vycházet můžeme přímo z názvu – HAARP je evidentní přesmyčka. Snadno jej dešifrujeme jako PRAHA. Je však třeba doložit, že v Praze probíhal základní výzkum, který by byl východiskem pro americký program. Prostě nějaký utajený výzkumný projekt, jehož výsledky by stačily při nejmenším na Nobelovu cenu. Tento projekt by ale musel probíhat ještě v minulém režimu. Daly se vůbec tehdy sehnat prostředky na takový projekt? Vždyť se nám dnes tvrdí, že vše bylo podřízeno jediné filozofii, diktované shora.

Přibližně v 80. letech minulého století založila skupina předních odborníků kolem prof. RNDr. PaedDr. Františka Kahudy, CSc. Psychoenergetickou laboratoř. Připomínám, že to bylo v době normalizace. Tehdy i dnes záleželo především na tom, jaké kdo měl styky a znalosti a jak dokázal vytáhnout peníze ze státní kasy. František Kahuda, jako bývalý ministr školství a kultury, měl evidentně obojí.

Jeden z největších objevů Psychoenergetické laboratoře byl mention. Laboratoř podala i nezvratný důkaz jeho existence přímo slovy velkého zakladatele: „Mentiony existuji, protože dosud nikdo nedokázal opak.“ Škoda, že laboratoř při VŠCHT byla v roce 1992 zrušena.

Zdrojem mentální energie je přímo mozek – jde o jednoduché interakce a pohyb částic, tzv. psychonů. Mozek pak vysílá hmotné mentiony. Psychony mohou existovat pouze v mozku člověka a mají podobnou funkci jako elektron, mention naopak existuje i mimo mozek a má podobné vlastnosti jako foton, i když daleko složitější.

Odtud je již malý krůček k vědeckému důkazu aury a tím také léčitelství, telekineze, duchů a vlastně téměř celé záhadologie. Tento krůček, malý pro vědu, ale ohromný pro lidstvo František Kahuda udělal. Prohlásil:

Fundamentální hmotné záření a tedy také záření mentionové je organickou součástí, tj. celkem s formou existence látky, k jejímž atomům toto záření patří, a jestliže aura je konečným a nejvyšším produktem fundamentálního primárního záření každé živé látky, pak je zcela logický závěr, že mění-li se látka, resp. její uspořádanost U, změní se i příslušné vlastnosti její aury. Ale protože toto ovlivňování je vzájemné, platí i opak: změníme-li vlastnosti nějaké aury, změní se i uspořádanost látky, k níž tato aura patří. A v tom je objektivní podstata tzv. léčitelství.

Nešlo jen o teoretické objevy. Kahuda a jeho kolektiv se dostali až na samou hranici praktického využití. Jeho anténový mentionový zesilovač RUKA zesiloval energii vysílanou z ruky senzibila. Energie se měřila pomocí zónového indikátoru. Zesílení však bylo nepatrné. Větší bylo po spojení jednotlivých prvků drátem. Neobvykle silné zesílení se získalo náhradou drátu konopným provázkem. Zónový indikátor však Kahudův vynález není. Nejde totiž o nic jiného, než obyčejný proutek – virguli. Není nad šikovné pojmenování…

HAARP je jen rozvinutím Kahudova objevu mentionu. Je to zařízení k vysílání a přijímání mentální energie. Američané tak mají informace o psychickém stavu lidí prakticky kdekoli na světě, navíc tento stav mohou ovlivňovat. Mnohem menší zařízení na stejném principu, jen s menším dosahem používají některá media. Jedno takové je na střeše MAFRY v Praze na Smíchově.

A pro nejzavilejší skeptiky – v roce 1992 končí činnost Kahudova Psychoenergetická laboratoř. Projekt HAARP je oficiálně zahájen v roce 1993. To rozhodně není náhoda.

HAARP anténa je velmi jednoduchá. Pro pokusy s přenosem mentální energie si ji můžete postavit podle obrázku. Potřebujete jen 5 korkových špuntů, 10 větších špendlíků a kousek konopného provázku.

zdroj: 1

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 4

 1. Maroš napsal:

  Dovolím si dva dodatky –
  1/ Nefantazmagorický – t. j., že v celej zóne ZSSR – východného bloku, resp. Varšavskej zmluvy – neexistovali „internacionálneô tajomstvá národných štátov. Vdecký výskum bol navzájom zdieľaný, avšah hegemón – ZSSR – určoval, komu čo. A sovieti – Rusi – nikdy – pre prípad zrady – ako napr. v súčasnosti zo strany bývalej ČSSR – nezdieľali tie naj tajomstvá. A – majú pravdu. To my sme boli nútení zdieľať so svojím bratom na večné časy.
  Teda – ak na vojenskej škole v Liptovskom Mikuláši fungoval socialistický – vojenský výzkum psychotriniky – výstupy dostával ZSSR automaticky.
  2/ Mierne fantazmagorický – teda že – po tom, ako ZSSR vybudoval v roku 1976 zariadenie obdobné HAARP – Duga /Ďateľ/, ktoré malo slúžiť ako obranné zariadenie proti projektu Reagana – Hviezdne vojny – teda systému laserových zariadení – nenapájaných akýmysi kvázi fotovoltickými článkami na obežnej dráhe, ale priamo – podľa Teslovho nápadu – pulznou-plazmovou energiou zo zdrojov na Zemi – USA – ktoré si dodnes nevedia samé zhotoviť poriadny kozmický raketový „dvígateľ“ a nevedia ani recyklovať moč a ostatné vodné tekutiny na svojej kozmickej stanici – USA sa podarilo pretiahnuť na svoju stranu zopár vedeckých autorov systému Duga, a – dohotoviť zariadenie HAARP, ktorým – seizmickou vlnou – zlikvidovali černobyľskú elektráreň – energetický zdroj zariadenia Duga – v lokalite Černobyľ 2. Teda – žiaden ambiciózny sovietsky inžinier nespôsobil výbuch na Černobyľskej elektrárni svojou technologickou nedisciplinovanosťou, pretože by ho ešte v štádiu pokusu zastrelilo – VŽDY PRÍTOMNÉ KOMANDO príslušníkov KGB, ktorí boli technologicky vyškolení na kvalifikované dozorovanie dodržiavania technologickej disciplíny na VŠETKÝCH SMENÁCH VŠETKÝCH JADROVÝCH ZARIADENÍ – TEDA AJ NA ATÓMOVÝCH PONORKÁCH, AJ NA ATÓMOVÝCH ELEKTRÁRŇACH A VŠETKÝCH SÚVISIACICH VÝROBNÝCH PROCESOCH!!!
  Historka o blbom inžinierovi slúžila len na to, aby si vtedajší režim zachoval tvár – pretože napriek obrovskému jadrovému arzenálu – nedokázal ochrániť krajinu a obyvateľstvo pred takýmto útokom.
  A preto bol vytvorený Perimeter – ruka mŕtveho muža, detto atómové podmínovanie pobrežia USA v seizmicky aktívnych oblastiach. A preto Rusy používajú už alternatívne – mobilné zariadenia typu Duga – ako horizontálny, flexibilný a pozične nestabilný obranný systém – viď aktivity protiraketovej obrany v Sýrii.
  3/ Možno fantazmagorický – t. j. – ak si pri troche fantázie dokážeme zameniť hrubú fyzickú silu pražského Golema – za 3 milión kW HRUBÚ EMG energiu HAARP – toto technologické zariadenie v skutku mohlo vzniknúť v Prahe! A v Prahe preto, že PRAHA JE JEDNÝM Z HLAVNÝCH – EZOTERICKÝCH CENTIER SVETA! – teda okultných vied, ku ktorým malo blízko aj vedecké zázemie Hitlerovej ríše a pražskí sionisti úplne samozrejme! Tak si to len treba dať dohromady!

 2. jirik napsal:

  Geoinženýrská letadla vytvářejí umělou oblačnost nad ČR 11. 5. 2017
  http://orgo-net.blogspot.cz/2017/05/geoinzenyrska-letadla-vytvareji-umelou.html

  videa a fota uvnitř

 3. jirik napsal:

  Z (ne)BEZPEČNOSTI NOTEBOOKŮ HP

  Některé notebooky HP obsahují keylogger v ovladači zvukové karty
  Při zkoumání struktur Windows Active Domain objevili odborníci ze švýcarské firmy Modzero keylogger v noteboocích společnosti HP. Některé modely používají zvukové čipy společnosti Conexant, která k nim dodává i ovladače. Ty se ovšem starají nejen o zvuk samotný, ale zajišťují také funkci multimediálních kláves.

  Ukázalo se, že kód dodávaný společnosti Conexant byl v HP špatně implementován a nezaznamenává jen stisky speciálních multimediálních kláves, ale dostává informace o všech stisknutých klávesách. Co je horší, ukládá tyto informace do lidsky čitelného souboru. Ten je k nalezení v cestě C:\Users\Public\MicTray.log. Ten tak obsahuje řadu citlivých informací, včetně jmen a hesel a je navíc čitelný každou aplikací, která je v počítači spuštěna.

  Problém se týká modelů řady HP Elitebook 800, EliteBook Folio G1, HP ProBook 600 a 400 a mnoha dalších. Plný seznam je součástí bezpečnostního oznámení. „Jaký je smysl keyloggeru v ovladačích zvuku? Předinstalovává HP vlastní spyware? Nebo je HP obětí backdooru, který byl vytvořen dodavatelem software za jeho zády,“ ptají se v závěru lidé z Modzero.
  https://www.root.cz/zpravicky/nektere-notebooky-hp-obsahuji-keylogger-v-ovladaci-zvukove-karty/
  seznam postižených bzařízení
  https://www.modzero.ch/advisories/MZ-17-01-Conexant-Keylogger.txt

 4. jirik napsal:

  Prečo nás tak vehementne desiatky rokov vyháňali z dedín a dávali do panelákov v meste? Okrem toho, že tieto sú konštruované výlučne na metrickom systéme, čo staré chalupy neboli, vstupujú tu ďalšie smrtonosné faktory. Naši Predkovia nemali v domoch záchody. Hoci to je dnes ťažko pochopiteľné, nešlo o lenivosť, dôvodov bolo viac. V bytovkách sú odhora nadol umiestnené odpadové vedenia, v ktorých sa neustále pohybujú výkaly a iné nízkoenergetické produkty. Sú to naozaj objekty obsahujúce pre človeka škodlivú nízkofrekvenčnú energiu, preto sme ich aj vylúčili. No tieto odpadové potrubia tvoria anténu, ktorá v kruhom priemere svojho dosahu trvalo vyžaruje do svojho okolia tieto nízke frekvencie. Následkom toho sú všetci obyvatelia bytovky trvalo v tomto škodlivom žiarení. Prečo to necítime? Lebo do toho úmyselne vstúpil ďalší faktor, elektromagnetické pole. Lenin nie náhodou povedal, že komunizmus je elektrifikácia Ruska. Elektromagnetické pole frekvencie 50Hz totiž doslovne odpája človeka od schopnosti komunikácie s Vesmírom, t.j. s Rodovým egregorom. Táto frekvencia doslovne spôsobuje, že väčšina ľudí ostáva v stave cirkevného, alebo sociálneho zvieraťa, ktoré žije na troch spodných čakrách. Samozrejme, že takto necítime ďalšie škodlivé vplyvy, ktoré by boli pre nás inak neraz zachytiteľné. Napriek tomu sú ľudia, ktorí nemôžu v bytovkách žiť, hoci ani nevedia prečo. Na okraj ešte dodáme, že Stalin vydal zákaz stavať domy takýchto vlastností. Z čias jeho „krutovlády“ sú všetky poschodové domy stavané tak, že poschodia nemajú rovnaké proporcie. Hoci niektorí to hodnotia negramotne vidno, že Stalin dobre vedel, čo robí. Po jeho zavraždení nastúpil Chruščov, s ktorým začala postupná demontáž veľkej ríše.
  http://www.tartaria.sk/slovansky-slovnik/kultura/preo-nas-zabijaju

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *