Illumináti už hledají ovečky přes internet?

Do redakce přišel podivný e-mail, který byl strojově přeložen. Jde pravděpodobně o nábor z řad Illuminátů. Hledají nové ovečky s příslibem 50 mil. dolarů. Pokud někomu takový e-mail dojde, v žádném případě není dobré na něj odpovídat. 

Text onoho e-mailu:

PŘIPOJTE NA VELKÉ ILLUMINATI V jakémkoliv místě, kde jste na celém světě dnes ; BUDE BÝT BOHATNÁ A FAMU. Jsi muž, žena, obchodník, student, vojenský personál, státní úředník atd., kteří toužili být bohatí a slavní? Zde je skvělé příležitost připojit se ke světové asociaci Velkého Illuminati. slibuji pokud jste schopni vstoupit do svého života, nikdy nezůstane stejný, budete i nadále prožívat průlom v pracích vaše ruka a budete i nadále prosperovat. Vezměte prosím na vědomí, že nejsme sdílejte tu krev a musíte být někdo, kdo ví, jak zachovat tajemství velmi dobře a vaše první prospěch 50 milionů dolarů. Kontaktujte nás na adrese: …lordlugard…..@………com

Očekáváme vaší odpoveď.

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

  1. Daniela napsal:

    To je blbina. To spíš vymyslel někdo z těch cizinců, co běžně posílají lidem do mailu podobné spamy a náhodou si přečetli na internetu něco o Iluminátech, tak to zkouší takhle a napsali k tomu tu sumu peněz, protože si myslí, že někdo se chytne, pak jim odepíše a oni ještě budou chtít po tom člověku poslat nějaké peníze na účet předem za něco.

  2. áťa napsal:

    Jeví se to jako klasický spam. Opravdoví Iluminati by si přece dali záležet alespoň na kvalitní podobě e-mailu…..

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *