„Islám je pro ČR nebezpečný…“ říká Jiří Kobza

…..znovu opakuji a vyzývám Vás všechny. Poslechněte si odborníka na Islám a vzpamatujte se dřív než bude pro nás všechny příliš pozdě. Vše jmenuje pravými názvy a ukazuje holou pravdu. Copak ještě lidé potřebují slyšet????

06:54

Jiří Kobza – znalec islámu

Bývalý diplomat, byznysmen a znalec islámu Jiří Kobza se v rozhovoru pro XTV otevřeně rozhovořil o úskalích islámského náboženství. „Většina názorů, které vidíme z masmédiích, vychází od lidí s minimem vědomostí o muslimech. Myslím, že islám v naší kultuře nemá místo a nesouhlasím s tím, že islám přinesl do Evropy kulturní a vědecké poznatky,“ uvedl Kobza.

Co je na tom tak zlého, abychom nemohli žít společně s muslimy? Tak zněla jedna z otázek, na kterou Kobza odpověděl výstižně: jinověrci jsou pro muslimy druhořadí občané. Podle Kobzy je přirozené, že i v ČR se nachází etablovaní a slušní muslimové, problémy ale mohou tvořit jejich rodinní příslušníci, kteří mají po získání občanství jednoho z členů rodiny právo na pobyt v evropské zemi.

„Muslimové jsou ve válce se Západem už 1400 let, jen to má různou intenzitu a formu,“ přemítal Kobza a upozorňoval na fakt, že pro muslimy je vrcholem náboženské snahy tzv. svatá válka zvaná džihád. „Islám zná jen dvě kategorie: dobrý muslim a špatný muslim. Povinností toho dobrého je uznávat džihád a zároveň přimět ty špatné, aby se stali dobrými,“ říká Kobza.

Zde si můžete poslechnout celý rozhovor:

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. .lak napsal:

  Plánovači pro euál v tom mohou mít prsty a bylo by to i pravděpodobné postoji korporátníků v rukou otroků/banksterů neoliberálů nově s agendami nevzdělaných neziskovek neomarxistů i politickými scénami nýmandů v zajetí pracky v láhvi. Tak se chytají opice na ořech v přivázané flašce. Lakotnost jim nedovolí pustit ořech a jsou zlovené. Tak je to i z bruselony kdy už jim islamisté nedovolili vánoční stromeček a poslechli protože jinak by hnali do moře, věřili z dobrých důvodů. Jasné je kde je dominance a je otázkou do kdy je nechají platit v selance úlye ze „svých daní což jim i vysvětlí případně. https://www.youtube.com/watch?v=LLtm-3jTJWE

 2. Belakarus napsal:

  LIDIČKY, VONI UŽ PŘEPISUJOU I DOPRAVNÍ ZNAČENÍ !! ŠIŘTE, AŤ NAŠI LIDI VĚDÍ O CO TADY JDE !!!
  https://scontent-vie1-1.xx.fbcdn.net/v/t1.0-9/18033149_1956342007944537_1132648188206943105_n.jpg?oh=50e25796b660c0db356ce3aec95fa57b&oe=598557EB

 3. jirik napsal:

  Tomio Okamura: Vystoupil jsem na zastupitelstvu města Havířov
  Vystoupil jsem na zastupitelstvu města Havířov v ostře mediálně a společensky sledované kauze pobytu vládních migrantů v Havířově a dalších místech republiky, jelikož naše hnutí SPD sesbíralo více než PĚT TISÍC podpisů občanů města pod petici proti umisťování migrantů do města. Vedení města, které je ve složení ČSSD, hnutí ANO a KDU-ČSL i po mém vystoupení a předání petice bohužel NADÁLE ODMÍTÁ aktivně přijímání migrantů bránit, včetně těch islámských, jelikož se zřejmě bojí jít proti svým stranickým šéfům ve vládě. Náměstek primátorky Karel Šlachta (ČSSD) dokonce veřejně okřikl přítomné zástupce pěti tisíc občanů neuvěřitelným slovem „Mlčte!“ a mne jako zástupce petentů označil za „darebáka“. Vyzývám všechny naše příznivce, aby přišli k říjnovým volbám a podpořili naše hnutí SPD.
  VIDEO NA FB VČETNĚ PŘEPISU –
  http://spd.cz/tomio-okamura-vystoupil-jsem-na-zastupitelstvu-mesta-havirov/

 4. jirik napsal:

  Nad Palmýrou byla zajištěna úplná kontrola, teroristům byly v dané oblasti způsobeny značné škody, oznámil generální štáb ruských ozbrojených sil.
  https://sptnkne.ws/emGf
  ——
  Rusko vyvezlo skoro polovinu své letecké skupiny, která původně sídlila na základně Hmeimim v Sýrii, oznámil ve středu velitel Hlavního operačního velení Generálního štábu Ozbrojených sil RF, generálplukovník Sergej Rudskoj na 6. Moskevské mezinárodní bezpečnostní konferenci.

  „Počet teroristických formací (v Sýrii) se snížil, což nám dovolilo vyvést skoro polovinu letadel, která sídlila na letecké základně Hmeimim,“ řekl Rudskoj.
  https://sptnkne.ws/emG8

 5. jirik napsal:

  Rakouský prezident Alexander Van der Bellen oslavil prvních sto dnů v úřadu osobitým způsobem. Navrhl, aby se v rámci solidarity s muslimskými ženami všechny ženy v Rakousku zahalily do šátku.
  http://vool.cz/Wl8CZ
  ——
  Teď z Česka cizinci začnou tahat ještě více peněz. Zde je důvod. A občané, pozor, budou na vás zkoušet to, na co doplatíte, varuje docentka Švihlíková
  http://vool.cz/5csh3
  —-
  Země východní Evropy, zejména Polsko, nesplnily svou povinnost vrátit majetek zkonfiskovaný Židům během druhé světové války, píše se ve zprávě, která bude zveřejněna na konferenci Evropského dědictví Šoa.
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/polsko-nechce-vratit-zabaveny-zidovsky-majetek/

 6. jirik napsal:

  Italská rodina se před devíti lety ujala migranta z Maroka, kterému poskytla nejen střechu nad hlavou, ale i jídlo, ošacení a vše potřebné pro příjemný život bez práce. Bohužel, mladík se svým dobrodincem odvděčil nejhorším možným způsobem.

  V pondělí ho podle medializovaných informací v Turíně zatkla speciální jednotka (ROS) za to, že plánoval teroristické útoky v zemi a byl označen za „mimořádně nebezpečného“.

  Marocký migrant Mouner El Aoual (29 let) žil s italskou rodinou v Turíně devět let, během nichž se mu dařilo udržovat své aktivity v tajnosti. Hostitelé nevěnovali pozornost tomu, co dělal na internetu a s kým si psal, i když některé z telefonních čísel, které používal, patřily jim.

  Žena (66 let) se synem (25 let), kteří mu poskytli domů, jsou z jeho konání zděšeni. „Ať ho Bůh potrestá. Dali jsme mu střechu, postel, a takto nás zradil,“ vyjádřila se pro noviny El Aoualova náhradní matka, podle které se k ní vždy choval laskavě. Pomohl jí s nákupem nebo šel vyvenčit psa. „Je to jako bodnutí do srdce,“ dodala.
  http://ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10246-italska-rodina-prijala-migranta-z-maroka-po-deviti-letech-prisla-zdrcujici-zprava
  Zdroj: formiche.net

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *