Itálie v šoku: Nejvyšší soud dovolil imigrantům krást

Itálie si možná zadělala na velký problém ohledně migrantů. Tamní Nejvyšší soud totiž vydal rozsudek, podle kterého nelze považovat za zločin, jestliže ukradnete „nevelké množství potravin za účelem ukojení hladu“. V zemi, kde se bez kontroly pohybují statisíce migrantů, mnozí s obavami očekávají, jak moc se tyto „drobné krádeže k ukojení hladu“ rozmohou.

Itálie v šoku: Nejvyšší soud dovolil imigrantům krást
Foto: Dobber Blog
Popisek: Pohled na italský parlament
Nejvyšší kasační soud Itálie skončil převratným rozsudkem kauzu bezdomovce, který v roce 2011 ukradl v supermarketu dva sýry a jedno balení párků v celkové hodnotě čtyři eura. Původně byl shledán vinným (ochranka jej zadržela přímo v supermarketu s ukradenými věcmi) a potrestán půlročním vězením a pokutou sto eur. Advokát bezdomovce se však odvolal a věc dospěla až k Nejvyššímu soudu, který dospěl k rozhodnutí, že chování bezdomovce nelze považovat za zločin. „Trest se nevztahuje na toho, kdo hnán nutností ukradne malé množství jídla, aby uspokojil životně důležitou potřebu jíst,“ stojí doslova v argumentaci soudu.
CELÝ TEXT ZDE

Nově nastavený výklad netrestání drobných krádeží potravin je sám o sobě právnicky sporný. Jak však upozorňuje Tereza Spencerová na webu Literarky.cz, ještě větší obavy však vyvolává v kontextu migrační krize. Po Itálii se v současnosti pohybují statisíce migrantů, kteří se odmítají registrovat a jakkoliv spolupracovat s orgány státu, své požadavky vymáhají často násilím a trestní právo je často jedinou šancí, jak je z EU vyhostit. Za nového výkladu se dá očekávat dramatický nárůst „povolených“ drobných krádeží za účelem ukojení hladu.

To samozřejmě ještě více eskaluje protiimigrační nálady, které se již nyní v Itálii dost rozmáhají. Zdá se tedy, že na Apeninském poloostrově, kam se přesměrovala uzavřená „balkánská trasa“ z Turecka, bude ještě více husto.

Zdroj: (1)

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 11

 1. julius napsal:

  To bude pekny problem protoze co bude tam bude jednou i tady. Taky udajne jsem cetl o povinnem ockovani italu pod tihou vezeni. Taky dobrej napad nejakeho jelita. Nuz brzo vsechny obchody zavrou a nebude kde krast, Italove si budou muset kupovat potraviny mezi sebou Jinac to asi nepujde

  • .lak napsal:

   A já zase jako mnozí vím že v jednotě je síla a všichni nenapojení na lízátko koloniálního státu eu, navíc prodlužené rozvojové země za mrzké mzdy by se měli angažovat pro své blaho a tu startovní čáru srovnat i pro sebe a ve vlastním zájmu v podzimních volbách.

   _To time 20:30_ Furt melou agenda novou mantru 2030 od papeže přes mezinárodní organizace po top09, socany a kdoví kdo ještě a jákapak náhodička komentář v čase 20:30 s pomocí Vás chápajících jim může udělat s iluzí otrokům fantazmagorii utopistickou. JDĚTE DO TOHO, věřte si a fanděte, nic nemůžete ztratit!!!!! http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12627.gif
   https://www.youtube.com/watch?v=4DS-ngVWge4

   Pro neznající

   • .lak napsal:

    Admine oprava, omlouvám se jiný odkaz

    A já zase jako mnozí vím že v jednotě je síla a všichni nenapojení na lízátko koloniálního státu, navíc prodlužené rozvojové země za mrzké mzdy by se měli angažovat pro své blaho a tu startovní čáru srovnat i pro sebe a ve vlastním zájmu v podzimních volbách.

    _To time 20:30_ Furt melou agenda novou mantru 2030 od papeže přes mezinárodní organizace po top09, socany a kdoví kdo ještě a jákapak náhodička komentář v čase 20:30 s pomocí Vás chápajících jim může udělat s iluzí otrokům fantazmagorii utopistickou. JDĚTE DO TOHO, věřte si a fanděte, nic nemůžete ztratit!!!!! http://www.celysvet.cz/skin/smile/s12627.gif
    http://www.ac24.cz/zpravy-ze-sveta/10678-elon-musk-hovoril-o-katastrofe-ktera-se-vali-na-lidstvo

    Pro neznající

 2. Zoltán Kolompár napsal:

  Čo s takýmito sudcami. Musí byť nejaký mechanizmus, ktorý umožní zbaviť takýchto nezodpovedných , protizákonných sudcov zbaviť talára skôr ako ich obyčajní ľudia , ktorí robia ako otroci a predsa nekradnú, neobesia.Neskôr by takýto nezodpovední sudcovia dovolili aj vraždiť beztrestne.

 3. jirik napsal:

  Řecký biskup: Zahraniční reportéři zaplatili migrantům 20 eur, aby předstírali, že jsou utopení

  9.7.17
  Evropská unie:

  Řecký biskup z ostrova Kos, Nisyros Nathanael, řekl, že viděl, jak zahraniční reportéři zaplatili migrantům 20 eur, aby předstírali, že jsou utopení.

  Prohlásil, že se masová média snaží prezentovat podvodné zprávy, které jsou daleko od reality.
  http://zvedavec.org/vezkratce/14484/
  http://greece.greekreporter.com/2016/02/17/kos-bishop-foreign-reporters-pay-refugees-to-play-victims-of-drowning/
  v diskuzi –
  ono je známo, že neziskovky dokonce nakupují černochy na afrických trzích s otroky, aby je v masovém měřítku vypouštěli v Evropě za účelem likvidace původní rasy. Na tom neskutečně vydělávají a to vše za naše peníze!

 4. Maroš napsal:

  My tu máme jeden reálny problém – zber meta-dát. Meta-dáta sú hromadné dáta o obyvateľoch – nielen typické osobné údaje, ale aj sociálne prepojenie, vzťahy k čomukoľvek – životný štýl, postoje, záľuby, stereotypy, konzum. Týmto zberom dát je oficiálne /ale neverejne/ poverené min. dopravy – pochopiteľne, lebo aj „pôšt a telekomunikácií“. a podľa všetkého – aj obchodné reťazce – pozor! – nie len vernostnými kartami, ale!!! – skenovaním!!! všetkého, čo obsahuje nejaký čip! Nebudem menovať „modrý“ reťazec, v ktorom istého môjho známeho, vyše 70-ročného pána po operácii bipasu a kardiostimulátora zadržali v tomto supermarkete, lebo že má údajne pri sebe zbraň! Bolo to nedôstojné, akože sa to vysvetlilo – urobili s ním protokol o zadržaní – s lustrovaním osobných dokladov – bohužiaľ ten pán nereagoval správne – privolaním polície aby! – aby sa preukázalo, že tieto hovädá ho mohli ohroziť na živote, že nelegálne používajú skryté sledovanie okrem oznámeného kamerového systému – teda EMG SMART technológiu, ktorá nás môže okrem špicľovania – aj ohroziť na zdraví a živote! A to so skrytým súhlasom vlády! Opakujem – odporúčam svoj čipový občiansky a kreditné karty – najmä tie pre idiotov – bezkontaktné – nosiť v kovovom puzdre na vizitky – dostanete ho v darčekovej predajni – v podstate je to Faradayova klietka. Bankári používajú len takéto.

  • tomáš marný napsal:

   Milý maroš,
   lidé už nejsou lidé, jsou to chodící bioroboti a mají vymyté, a když říkám vymyté tak myslím totálně vymyté mozky školou, údajným „vzděláváním“, televizí rádiem časopisy a veškerými sračkomety, které zde existují. Asi bude muset nastat radikální změna. Jiná cesta už pravděpodobně není. Z toho všeho je mi moc smutno u srdce…..
   tm

 5. jirik napsal:

  Jde o výměnné zájezdy do Anglie a o to, co se dnes vyučuje na školách a jak se dnes vymývají dětem mozky. Tohle nedokázali ani komunisté!

  Děti dojely autobusem do Anglie, a tam teprve dostaly adresy, kde bude každá čtveřice bydlet. Pro jednu čtveřici si v Anglii nepřišel nikdo, tak si musely sehnat taxika, který by je tam dovedl. Děti jely bez dozoru s cizím řidičem, který ani neuměl anglicky. Samozřejmě jely do muslimské čtvrti. Děti poprvé samy v cizině, bez dozoru dospělého, jen s lístkem s adresou v ruce, umíte si to představit? Kdyby šlo o vaše dítě, co byste dělali?

  V některých rodinách si děti musely platit různé akce ze svého, dokonce i jídlo, protože někde nedostaly ani najíst. Čtveřice bydlely často ve velmi malých komůrkách, kde se jim nevešly ani zavazadla. Někde místo oken měly lepenku, místo koše jen odpadky v rohu místnosti, jako u některých kikánů. Výraz kikáni používám, aby mě někdo nepodezříval z rasismu. Samotný výraz je podle takzvaných romů urážka, pro kikány je urážka slovo rom. Znám dost kikánů, lepších než jsme my sami, ale jde bohužel o vzácnou menšinu. Podle našeho zákona už je kritika imigrantů a všech menšin považována za trestný čin!! Takže totalita se vrátila v ještě horším provedení!

  Děti se na noc v pokoji zamykaly, protože se jim někdo v noci dobýval do pokoje. Proč asi? Co kdyby se mu to povedlo? Co by dělaly učitelky, bydlící někde jinde, v případě vraždy či znásilnění dítěte? Někde klíč od pokoje dokonce chyběl. Děti vstávaly brzo ráno a přijížděly pozdě večer, takže se málo vyspaly. Když jely autobusem domů, celou cestu spaly a spaly celý den i doma. Mnohé děti během pobytu rapidně zhubly.

  Nedávno před školním zájezdem upozornovaly anglická media, aby se lidé nezúčastnovali hromadných akcí, kde je větší riziko teroristického útoku. Přesto tyto děti pořádaly v Anglii několik koncertů.

  Ve škole se místo zeměpisu učí občanská výchova na téma multi-kulti a propagace LGBT. Ve škole se neučí národní dějiny, např. o Husovi, učí se to jen orientačně, bez jakýchkoli podrobností. Zkrátka jde o nevýznamnou historickou událost… Pardon, Hus propagoval pravdu, a tahle pravda se ani tehdy, ani dnes někomu nehodí… Propaguje se Rusko, které prý ohrožuje celý svět válkou, osvobodila prý nás USA, a špiní se náš prezident. Jednu třídu navštívili černoši a říkali, že tam nemají vodu a co jíst.

  Díky výměnným zájezdům si přivydělávaly chudé muslimské rodiny ubytováním těchto dětí. Organizace provozující tyto zájezdy byla dražší než naše žluté autobusy, přesto, že nezajištovaly řádné ubytování. Za necelý týden jedenáct tisíc kč.

  Každé ráno děti odváželi a pozdě večer zase přiváželi úplně cizí lidé, kteří s těmito rodinami nemají nic společného. Sami, v cizině, bez dozoru učitele, s cizím člověkem, možná to byl muslim. Co by dělaly učitelky, kdyby tyto děti byly zabity či znásilněny? Co byste dělali, kdyby šlo o vaše děti?

  Skandál, exkluzivně: Základní škola z východních Čech ubytovala děti na školním zájezdu v Londýně v chudinských muslimských rodinách! Rodiče se o tom dozvěděli až teprve z esemesek vyděšených dětí! Ředitel je potom vyslýchal, kdo informace vynesl ven a poskytl alternativním médiím, prý placených Ruskem!
  http://www.rukojmi.cz/clanky/4205-sokujici-zpoved-rodicu

 6. dit napsal:

  Zdravím
  náplava v bazénu
  http://praha.idnes.cz/burkiny-v-akvaparku-cestlice-djc-/praha-zpravy.aspx?c=A170710_085612_praha-zpravy_rsr
  postupně nás vytlačí, salámová metoda v přímém přenosu, kousek po kousku a skončí to segregací pohlaví za pár let

 7. jirik napsal:

  Švédska Národná Komisia Forenznej Medicíny (RMV) zverejnila nové údaje, ktoré ukazujú, že väčšina prípadov sporných „maloletých“ migrantov sú dospelé osoby.

  RMV sprístupnila údaje po testovaní 1 481 migrantov. Výsledky mali preukázať, či migranti hovorili pravdu o tom, že majú menej ako 18 rokov. Závery ukázali, že z celkového počtu testovaných, bolo až 86% dospelých.
  http://www.hlavnespravy.sk/86-nedavno-testovanych-maloletych-migrantov-vo-svedsku-su-vlastne-dospeli/1064632

 8. jirik napsal:

  Švédský list Dagens Nyheter píše, že ve Švédsku ze sta případů vražd a pokusů o vraždu s použitím střelné zbraně je devadesát dílem imigrantů a jejich potomků.

  Mladí muži imigrantského původu jsou téměř za všemi vraždami a pokusy o vraždu s použitím střelné zbraně ve Švédsku.

  Deník Dagens Nyheter prozkoumal 53 případů odsouzených a 47 podezřelých o zmíněné trestné činy od roku 2013.

  Většina pachatelů se narodila v devadesátých letech a často žijí s rodiči. Rozšířené mezi nimi je také užívání marihuany.

  Kolem 80 procent pachatelů má kořeny na Blízkém východě a v severní Africe. 5 z nich pochází z Balkánu a 3 z Latinské Ameriky.

  Deník Dagens Nyheter tyto údaje vysvětluje vysokou nezaměstnaností mezi těmito skupinami. Uvádí, že např. méně než 30 procent dospělých Somálců má práci.
  http://www.svetkolemnas.info/novinky/zahranicni/5590-devadesat-procent-vrazd-a-pokusu-o-vrazdu-dilem-potomku-imigrantu-ctete-desiva-fakta

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *