Jak novodobí drábové obírají lidi na pokutách

…..doba se nezměnila, změnily se jenom způsoby. Způsoby vybírání peněz, kupování odpustků, za údajné přestupky a porušení námi vytvořených, mnohdy naprosto nesmyslných pravidel. Daně nestačí a proto je nutné lidi obírat na každém kroku. No přece POMÁHAT A CHRÁNIT. Naskýtá se otázka: koho chránit a komu pomáhat….

08:54

 

 

 

Zdroj BLESK

 

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. Milan napsal:

  Protektorátní soldateska s trapným názvem Policie ČR je opravdová zločinecká organizace par excelence,mající za úkol faktickou likvidaci původních obyvatel současné kolonie,vyfabrikováníním smyšlených obvinění a likvidací systému nepohodlných osob,buzerací ,okrádáním řidičů a tím fakticky se podílí významným způsobem na zvyšování
  dopravní nehodovosti.
  Na rozdíl mezinárodním tribunálem uznaná zločinecká organizace SS tato de facto vzhledem k době vzniku domorodé obyvatelstvo Německa paradoxně chránila,kdežto zločinecká organizace PČR s chutí původní obyvatelstvo likviduje.
  Ještě jednou PČR-zločinecká organizace nejvyššího kalibru.

 2. Milan napsal:

  PČR je 1000x horší než Gestapo,jsou to zloději a lumpové nejvyššího kalibru,primitivní zakomplexovaní jedinci,které vyloženě baví škodit druhým a mají z toho potěšení a jít dělat drába tomuhle zlodějskému systému může pouze neskutečné amorální hovado.
  Gestapáci obvykle chodili zatýkat ve 3,tihle zločinečtí parchanti Vám nad ránem vyrazí dveře,všechno rozbijí,co nerozbijí to ukradou a přijde zatýkat třeba ženskou tlupa zakuklených po zuby ozbrojených poloopic.
  To jsou opravdoví zločinci a jako zločinci musí být v brzké době souzeni a tzv. Policie ČR jakožto zločinecká organizace úplně rozpuštěna.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *