Jde o naši zemi a její svobodu

…..bylo by dobré, co nejrychleji otevřít oči.  Nezačneme-li jednat ještě dnes, zítra může být pozdě. Všichni vidíme a víme co se na naši rodnou zemi připravuje. Pokud si okamžitě neuvědomíme velké nebezpečí plynoucí z příchodu černých vojáků do EU a nezačneme ihned jednat, jsme ztraceni….

09:27

Jiří Weigl: Jde o naši zemi a její svobodu
 Na přístupu EU k migrační krizi fascinuje jedna věc. Každý normální člověk by očekával, že v situaci, kdy se do Evropy valí milióny lidí z Asie a Afriky, bude hlavní prioritou unijních orgánů i politiků klíčových zemí zastavení tohoto proudu, tj. ochrana hranic EU. Skutečnost je ale zcela jiná. Hlavní prioritou EU je otevření všech členských zemí masové migraci prostřednictvím prosazení systému povinných kvót, pokud možno trvalých.

To vše v situaci, kdy celá západní Evropa zažívá silné společenské otřesy způsobené desetiletími nezvládnuté migrace především muslimů, nechtějících či neschopných se integrovat do většinové společnosti. To vše v situaci, kdy každý měsíc přináší nové případy teroristických útoků na bezbranné obyvatele, které páchají tito migranti nebo jejich potomci.

EU nedělá vůbec nic proti těm, kteří převážejí statisíce ilegálních migrantů do Evropy, nepřijala žádné sankce ani jiná opatření vůči vládám, které zcela rezignovaly na ochranu hranic EU nebo Schengenského prostoru (Řecko, Itálie), bez mrknutí oka akceptovala roztrhání unijních azylových dohod a pravidel Německem, které spustilo migrační lavinu. Trestat bude ty, kteří je dodržovali a kteří se nechtějí podřídit požadavku, aby jejich země byly otevřeny neomezené kolonizaci muslimskými migranty – země V4.

To vše ukazuje, že usazování miliónů migrantů napříč Evropou je strategickým politickým projektem, který má v představách vládnoucích evropských elit o dalším směřování evropské integrace zásadní význam. Je to faktor, od něhož si tvůrci evropské politiky slibují, že vyvolá změny, které napomůžou politickému sjednocení kontinentu a vytvoření nové společnosti a nového člověka. To je hlavní cíl levicových pokrokářů, kteří evropskou politiku dlouhá léta formují a ovládají.

Je to politický projekt, o jehož existenci ani souvislostech se otevřeně nehovoří. Otevření hranic EU dokořán migraci je zdůvodňováno výhradně humanitárně a emocionálně – soucitem s trpícími. Jenom málokdy v historii si politici dovolili s takto cynickým pokrytectvím balamutit své spoluobčany v situaci, kdy je jasné, že zesílená masová migrace bude nevyhnutelně znamenat i zvýšení společenského napětí, konfliktů a násilí. Naopak, vedoucí orgány EU chtějí otevřeným nátlakem, vydíráním a tresty vystavit těmto hrozbám i ty země, které byly zatím devastujících důsledků masové migrace z Asie a Afriky ušetřeny.

V plánech pokrokářských elit na další utužení poměrů v Evropě a prosazení urychlené umělé centralizace a politického sjednocení hraje masová migrace úlohu beranidla, které má rozbít a rozklížit národní společenství v členských zemích, přeměnit je v souladu s pokrokářskými doktrínami a ideologiemi ve společenství menšin, paralelních, nesourodých, nejednotných a dobře ovladatelných. Proto nikdy nebylo zájmem evropských elit migranty integrovat a asimilovat. Proto se tolik ujala zhoubná teorie multikulturalismu, tento moderní, politicky korektní „apartheid naruby“. Proto jsou zuřivým útokům vystaveny všechny tradiční evropské hodnoty a společenské instituce, jako křesťanství, národ, rodina, tradiční společenská role obou pohlaví atd., zatímco islámské tradice – těmto pokrokářským chimérám absolutně nepřátelské – jsou nejen široce tolerovány, ale i oficiálně podporovány. Kýžené zmatení všech hodnot a tradic nemůže být větší.

Masová migrace je shora organizovaný útok na Evropu, tak jak ji známe. Je to útok na Evropu národů a národních států, na nichž se rozbíjí velikášské sny elit o sjednocené kontinentální velmoci pod jejich vládou. Je to zbraň, s jejíž pomocí chtějí dostat pod svou výlučnou kontrolu život a myšlení obyvatel členských zemí EU. Proto je také reakcí na každý další útok islamistů nové utažení šroubů všudypřitomné kontroly všeho a všech, omezení občanské svobody a vyloučení jakékoliv přípustnosti kritiky dosavadního směřování EU.

Západní Evropa tomuto neblahému vývoji již dávno podlehla, avšak postkomunistický střed a východ EU si uchoval relativně homogenní společnost a široce sdílenou nedůvěru k pokrokářským sociálním experimentům. Musí být tedy podroben silou.

Umělé dosídlování naší země cizinci z rozhodnutí cizí moci, jež nám dnes vnucuje Brusel, má v naší historii paralelu pouze v době německé okupace. Nenechme se balamutit a vydírat slovy o soucitu a solidaritě nebo uplácet nesmyslnými korupčními dotacemi. Jde o to, v jaké zemi budeme žít, s kým se o ni budeme dělit, zda odevzdáme její osud do rukou nových protektorů nebo zda si ubráníme právo rozhodovat o svých věcech sami. Jde o naši svobodu, jde o všechno.

Jiří Weigl, 26. června 2017.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. Maroš napsal:

  Aj turizmus má svoje limity – zrejme bude dobré prehodnotiť tzv. „neutešivý stav“ – nízku turistickú návštevnosť našich krajín – lebo – ak „o peniaze ide až v prvom rade“ – ktoré potom rozkradne vláda a zopár ľudí, turizmus aj v kombinácii s devastačnou imigráciou je – na rozdiel od poľnohospodárstva a ochrany krajiny – to posledné, čo doma potrebujeme. Uvažujme – prečo sa naši predkovia zastavili tu, a nie na Francúzskej riviére? Lebo nemali záujem expandovať a koristiť v zámorí, a tu našli všetko potrebné – zázemie hôr, dostatok pôdy, dostatok vody, dostatok kovových rúd. „Turisti“ – nájazdníci – bolo to posledné, čo k pokojnému životu potrebovali. Hoteliérstvo je v podstate len honba za cudzími peniazmi…
  https://www.aktuality.sk/clanok/501195/dubrovnik-sa-meni-na-mesto-duchov-lyncuju-ho-turisti-z-vyletnych-lodi/

 2. jirik napsal:

  Na D1 se srazila auta z amerického konvoje, utvořila se šestikilometrová kolona

  Průjezd amerického konvoje po dálnici D1 zkomplikovala v sobotu ráno u Mirošovic nedaleko Prahy srážka dvou vojenských vozidel konvoje americké armády. Obešla se bez zranění. Ve směru na Brno se ale vytvořila asi šestikilometrová kolona, řekl Novinkám mluvčí středočeské policie Pavel Truxa.
  https://www.novinky.cz/domaci/442426-na-d1-se-srazila-auta-z-americkeho-konvoje-utvorila-se-sestikilometrova-kolona.html

 3. smrdutá mrtvola Václava Havla napsal:

  K tomu můžu říct pouze: Zachraň se kdo můžeš. Tady se nebude zachraňovat nějaký stát nebo národ, ale pouze jednotlivci. Nebo přesněji rodiny jednotlivců, co nemají v hlavě úplně naděláno. Stát a národ se zachránit nedá, když je 80% populace prostě ignorantů. Ti budou zachráněni pouze a jen, když si to budou přát ovládači civilizace za plentou, a ti si právě teď nic takovýho nepřejí. Nebo nějaký ještě vyšší vliv, viz „minizázrak“. Si vzpomínám na Maška, když na Osudu několikrát psal, že 80% lidí jsou prostě komparz. Pozadí ve filmu. Skutečně až takový množství nemá na to jakkoli měnit směřování své vlastní společnosti. Protože na to duševně nemají. Nechápou skoro nic, ani nechtějí chápat, natož aby sami vůbec na něco přišli.

  Dalo by se to přirovnat k těm, kdo už v roce 14 utekli z Ukrajiny do Ruska. To jsou prostě ti nejchytřejší, kteří hned pochopili, která tam bije. Teď už jsou v RF pěkně zabydlení.
  Zdejší naivní ignoranti to nahážou ANOfertu a dalším jejich tradičním otrokářům, takže budou prostě otročit čím dál víc, za čím dál míň a v čím dál horších despotických podmínkách. Bude to tady úplně stejný jako v Německu – všichni totálně zesraní se státních represí a kriminalizací za názor na netu. Jako přes kopírák to bude i tady, takže dobře študujte situaci v DE, ať se můžete líp rozhodnout co dál. EU se jen tak rozpadat nebude.

  Islamizaci ČR se zabránit nedá, podobně jako nelze zabránit většině obyvatel ČR, aby byli tupí ignoranti. Tak jednoduchý to právě je.

 4. jirik napsal:

  2017-06-30 – Studio Kladno – Protiproud – Civilizační diagnóza: Sebevražda v přímém přenosu. Imigranti zválcují náš svět. Vládnoucí elity chtějí zlikvidovat Evropu
  http://svobodne-radio.cz/2017-06-30-hovory-s-vk/

 5. jirik napsal:

  O čipování, bezhotovostních platbách……

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *