Jednání některých „podnikatelů“ nasazených pro Česko jako bílý kůň je krajně podivné

…..otázka ale zní, kde na vše vzal peníze, kdo za ním stojí a pro koho to dělá. Není náhodou smyslem zlikvidovat veškeré velké kvalitní podniky a eliminovat jejich bývalé majitele? Když nebudou v česku výrobní podniky, budeme muset všechno dovážet ze zahraničí. Postup je podobný po celé Evropě….

10:54

tm komentuje:

Vzhledem k tomu, kdo dnes v Kosteleckých uzeninách pracuje, nekoupil bych od nich ani obal a nebral do rukou žádný jejich produkt. Bylo by dobré si poslechnout celý film. Je šokující, jak jedná jeden z „vynikajících “  pod nik ate lů. Pořekadlo „COŽ TAKHLE DÁT SI ŠPENÁT“ by se v česku mělo změnit na „COŽ TAKHLE DÁT SI NOVODOBOU MAFII“. Italská by se od naší měla co učit….

Slonková, Kubík: Tajný plán, jak Agrofert ovládne firmu. Promluvil muž z Kosteleckých uzenin

 

Nový díl investigativního seriálu Zvláštní vyšetřování přináší příběh Jana Bočka z Kosteleckých uzenin a Bohumíra Rady z Agra Jevišovice, mužů, které fatálně poznamenal byznys s Andrejem Babišem.

Jeden se ukrývá před lidmi uprostřed lesů, druhý přemýšlí, kdy přijde další pomsta za to, že odmítá Agrofertu uhnout z cesty. Jednu už zažil: to když mu najatí svalovci polili herbicidem pole a zničili úrodu za čtyři miliony.

Zvláštní vyšetřování popisuje byznysové metody, které před čtrnácti lety pomohly Andreji Babišovi ovládnout jednu z největších potravinářských firem v zemi, Kostelecké uzeniny, a jejich zásadního dodavatele kuřat, firmu Agro Jevišovice.

V pořadu vůbec poprvé na kameru promlouvá bývalý ředitel Kosteleckých uzenin Jan Boček, jenž se po zkušenostech s pětiletým policejním stíháním za tunelování firmy (dvěma soudy následně zrušeným) a po prodělaném infarktu straní lidí a žije na Vysočině v dřevěném srubu uprostřed lesů.

Nový díl investigativního seriálu navazuje na předchozí epizodu, která se zabývala případem mělnického podnikatele Milana Sládečka, jenž se po nevydařeném obchodu s Babišovým Agrofertem dostal do spirály dluhů a koncem loňského roku spáchal sebevraždu. Na nový díl Zvláštního vyšetřování se podívejte nahoře.

tm komentuje

Zde se můžete podívat na film. Je otřesný. Přes veškeré důkazy a podání trestních oznámení na „podnikatele“ se nejen u soudů, ale také u policie nic neděje. Co z toho vyvodit? Aspoň víte, v jakém státě žijete a proč mají policisté na vozech „pomáhat a chránit“. Koho chránit a komu pomáhat?????

https://www.seznam.cz/zpravy/clanek/tajny-plan-jak-agrofert-ovladne-firmu-promluvil-muz-z-kosteleckych-uzenin-30247?dop-ab-variant=&seq-no=1&source=hp

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 14

 1. jirik napsal:

  Tady by bylo částečné objasnění –
  Ministr financí Andrej Babiš se na svém Twitteru vyjádřil, že by Sorosovou univerzitu, kterou u sebe už Maďaři nechtějí, přivítal v Praze. Je to prý jedna z nejlepších univerzit. Jsou v podstatě jen dvě možnosti, proč Babiš za Středoevropskou univerzitu lobbuje.
  https://stredoevropan.cz/2017/04/06/babis-chce-sorosovu-stredoevropskou-univerzitu-v-praze-je-to-akademie-neomarxismu/
  1. Někdo ho o to poprosil, a Babiš vůbec neví, oč jde. To by se ještě dalo pochopit.

  2. Babiš ví, co je to za školu, a přesto její umístění do Prahy podporuje. To už se pochopit nedá a vytváří to podezření na Babišovo napojení na kruhy kolem globalisty Sorose.

  Jedna z nejlepších škol v Evropě, @ceuhungary, bude asi muset skončit. Neměli bychom jim pomoct a mít je v Praze? Rád o tom budu jednat.

  — Andrej Babiš (@AndrejBabis) 4. dubna 2017

 2. Marie napsal:

  V babišových novinách 5+2 minulý týden byla chvála na jezujity, týden před tím chvála na svobodné zednáře, Alžběta Šorfová fandí Babišovi a Robejškovi. Ono to do sebe pomalu začíná zapadat.

 3. linda napsal:

  firma pána Babiša: Duslo predložilo investičný zámer 5. mája 2014. Ministerstvo hospodárstva ho schválilo 23. mája, následne Duslo požiadalo o poskytnutie investičnej pomoci 24. júna a hneď o dva dni neskôr bola jedna z najvyšších štátnych pomocí v histórii Slovenska schválená ministrom hospodárstva a odoslaná do Bruselu. Môžeme sa pýtať, prečo zrazu taký zhon pri projekte, ktorý firma pripravuje niekoľko rokov. Aká bola motivácia našich ústavných činiteľov nevedno, no ak by pomoc bola podpísaná o tri pracovné dni neskôr, vzťahovali by sa na ňu nové pravidlá EÚ pre hodnotenie regionálnej investičnej pomoci (platné od 1. júla 2014) a schválenie Bruselom by bolo komplikované, ak nie nemožné.

  https://veronikaremisova.blog.sme.sk/c/373158/cervene-gorily-i-ako-sa-skladame-na-babisovu-fabriku.html

 4. Rimmer napsal:

  Bures muze rikat co chce,ale je jasne za koho kope. Tim,ze se zasazoval za umisteni sorosovy satanisticke nadace do ceske republiky, se odhalil. Podle ovoce poznas strom. Vsechny jeho proslovy do medii jsou k smichu. Jeho absence inteligence a moudrosti je natolik zrejma, ze nedokazi pochopit jak muze nekdo jeho dusevni zvratky brat vazne. Evidentne si globalni vlada vybrala dostatecne bezcharakterniho a bezducheho tvora, aby prosadil v nasi drahe slovanske vlasti teror. Ten je zabalen v krasne krabici s masli, ale uvnitr je zapachajici lejno. Stejne smrdute jako on. Mira jeho tuposti muze byt snad jen vyvazena pouze jeho absenci empatie. Ta se rovna na stupnici od 1 do 10 znamkou -1. Nicmene vesmir je genialni system,ktery kazdemu vrati co ze sebe vuci okoli vyzaruje. Sorry jako ,ale pujdes buresi tam,kam ani slunce nechodi.

 5. Ijn napsal:

  Bureš je loutka sio mafie k depopulci cele planety Země všemi prostředky…… takové ukoly se plni bez výhrad!!!!!!! GP má židy k NWO vyvolene, muslimy pro likvidační úkoly……….. nás bílé již nepotřebuje ! ?

 6. jirik napsal:

  Na vládě jde do tuhého. Sobotka mě chce odvolat, tvrdí Babiš
  Vztahy mezi vládními partnery ministrem financí Andrejem Babišem a premiérem Bohuslavem Sobotkou se nebezpečně vyostřují. Zatímco Sobotka si nechal na Babiše udělat analýzu, v níž shrnuje pochybnosti kolem Babišova podnikání, Babiš se ohrazuje, že Sobotka vytváří atmosféru, aby ho mohl odvolat a zlikvidovat jako politického soupeře.
  https://www.novinky.cz/domaci/436282-na-vlade-jde-do-tuheho-sobotka-me-chce-odvolat-tvrdi-babis.html

 7. jirik napsal:

  Agrofert zasílá společnosti Seznam.cz výzvu, aby portál zanechal své diskreditační kampaně
  http://www.parlamentnilisty.cz/politika/politici-volicum/Agrofert-zasila-spolecnosti-Seznam-cz-vyzvu-aby-portal-zanechal-sve-diskreditacni-kampane-485467
  Systematická diskreditační kampaň vedená společností Seznam.cz vůči společnosti Agrofert překročila únosnou mez a nelze ji nechat bez reakce. V sekci Zprávy společnost Seznam.cz v posledních týdnech věnovala rozsáhlý prostor několika našim obchodním případům, především jde o akvizici společnosti U Rytířů, akvizici společnosti Kostelecké uzeniny a Agro Jevišovice.

 8. jirik napsal:

  NVENTURA MARKÉTY ŠICHTAŘOVÉ Naprosto nepochopitelné je v souvislosti s rozhodnutím vlády, že loňský přebytek 62 miliard korun půjde na umoření státního dluhu, vůbec to, že někdo mohl uvažovat o jakémkoli jiném jejich využití. Ekonomka Markéta Šichtařová navíc upozorňuje na to, jak se dělá přebytek rozpočtu před volbami a jak o to hůř dopadne letos. Ze tří nejdéle sloužících ministrů financí posledních patnácti let jí jako nejúspěšnější vychází Andrej Babiš, ale svou firmu by podle ní patrně řídil lépe.
  http://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Takto-se-dela-prebytek-rozpoctu-pred-volbami-ukazuje-Marketa-Sichtarova-Mamlas-se-splete-o-tri-nuly-a-nikdo-si-toho-nevsimne-Pane-Babisi-takto-jste-ridil-i-firmu-485742
  U strážce státní kasy zůstaňme i další otázkou. Nejvyšší kontrolní úřad v pondělí oznámil, že Ministerstvo financí mělo v účetnictví za rok 2015 nesprávnosti za více než 100 miliard. Z vyjádření ministerstva plyne, že to byl důsledek „dřívějšího nevyhovujícího stavu“, navíc byla veřejnost ujištěna, že v minulém roce byla zavedena opatření, která mají zabránit opakování. Jak na vás nejen ten průšvih, ale i to vysvětlení Ministerstva financí působí?

  Průšvihů na ministerstvu bylo víc. Vzhledem k tomu, že Ministerstvo financí kupříkladu mělo vykázat 83 miliard korun, ale podle NKÚ chybně vykázalo jen 83 milionů korun, se ukazuje, že to nebyla žádná „nejasná metodologie“ nebo „nejednotné stanovení pravidel“ nebo zlý úmysl – to jednoduše jen nějaký mamlas zapomněl napsat tři nuly. Tak nevím, co je horší, zda mít na – jakémkoliv – ministerstvu schopného lumpa, nebo neschopného mamlase?

 9. jirik napsal:

  Hořící uhlí pod Sobotkou
  02. 05. 2017 – EB

  Před měsícem Bohuslav Sobotka naříkal, jak je obtížné odvolat Andreje Babiše z postu ministra financí, protože by to předsedovi hnutí ANO v nadcházející volební kampani umožnilo sehrát roli mučedníka. Nyní lidé ze Sobotkova okolí tvrdí, že právě dnes se premiér rozhodne do toho skočit rovnýma nohama a Babiše vyhodit. Co Sobotku najednou tolik rozhicovalo? Ukazuje se, že by to mohlo být zapálené uhlí. Oficiálním důvodem je nejistota ohledně Babišových dluhopisů osvobozených od daně, avšak v tomto ohledu nenastal za posledních devět měsíců žádný vývoj. Čerstvou událostí ale je, že se Babišovi v dubnu dočasně podařilo zablokovat prodej elektrárny Počerady firmě Czech Coal Pavla Tykače. Ještě důležitější jsou pak Babišovy náznaky, že by mohl přestat dbát nepsané dohody s ČSSD, která koaličnímu partnerovi rezervuje tři místa v dozorčí radě společnosti ČEZ. To by Babišovi poskytlo neomezený přístup do archivů ČEZu, včetně podrobností týkajících se jakéhokoli střetu zájmů ohledně amerických depozitních certifikátů (ADR), zakázky pro firmu CEEI na stavbu meziskladu vyhořelého jaderného paliva, dobrodružství ČEZu na Balkáně, a samozřejmě i samotného kšeftu s Počeradami. Není to dostatečný důvod Babiše vyrazit?
  http://www.fsfinalword.cz/?page=archive&day=2017-05-02

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *