JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5 – ROZLUŠTĚNÍ…..

…..a zde se nachází poslední díl ohledně Jemenu, o kterém před zveřejnění napsaných dílů nikdo nic nevěděl. Také nikomu nebylo jasné, proč tam amíci s araby vedou válku. Není to jen tak nějaká obyčejná válka. Jedná se o nás o všechny….
08:54

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 1…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 2…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 3…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 4…..

JEMEN – zcela skrytá data pro veřejnost Díl 5 – ROZLUŠTĚNÍ…..

….veškeré události, které Vám byly, Vážení čtenáři, nastíněny v kapitole 1-4, mají něco společného se současným děním na planetě Zemi. V minulosti šlo vše pomalu kupředu a nyní se vše zrychluje. Nejen čas, a to vnímáte také osobně.
Lidstvo bylo mnohokráte varováno bytostmi, kteří Vám chtěli ukázat pravdu a tu správnou cestu. Místo toho se setkáváme se spícím stádem ovcí, které ničemu nevěří a myslí si, že vše zůstane při starém. Nikoliv.
Hned po druhé světové válce byl natočen film s vysláním amerického vojska na jižní pól, kde se měli možnost us mariner setkat s létajícími talíři, a událostmi které se odehrály během několika minut, kterým vůbec nerozuměli a měli po boji velké psychycké problémy. Dlouhou dobu zůstaly utajeny. Podívejte se na níže uvedený film, který hovoří jasnou řečí.
Někde na naší planetě žije původní obyvatelstvo, které má techniku a zbraně, o kterých se lidem ani nezdálo.
Operace Highjump zajímavé od 2 minuty
UFA létaly úplně potichu obrovskou rychlostí a taky se v této rychlosti potápěli do vody. UFO nebo UFA postavily nějaké energetické stěny, které byly jakoby „ze skla“ bylo přes ně vidět, ale proletět se letadlem nedaly. Narazily jakoby do betonu a roztříštili se na místě. Potopily mnoho lodí a za 20 minut bylo po všem.
Film není dostupný, ale v následujícím filmu níže uvidíte co popisuji od 10 minuty.
V dalším filmu, který byl zveřejněn v ruské televizi (zajímavý je celý) ale od minuty 10-12:19 se můžete podívat na skutečné záběry, které jsou velice dobře komentovány. Nikdo nechápal co se děje, UFA nebyla slyšet a při nízkém přeletu nad lodí urvaly komunikační antény. O nastavené energetické stěny se roztříštilo mnoho letadel.
Film ke zhlédnutí je na tomto linku:
rozhodně doporučuji zhlédnout.
Také doporučuji pro ty, kteří rozumějí anglicky zhlédnout následující film:
A nyní závěr:

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Jemen díl 1

Byly otevřeny interdimenzionální kanály na planetu Zemi. Ochrana Země, která byla těmito energiemi zabezpečena proti „VETŘELCŮM Z VESMÍRU“ byla odstraněna.

Jemen díl 2

V Jemenu se nachází klíč lidstva s možností „převibrování“ a nastolení zlatých časů, které byly kdysi prorokovány. Na těchto místech v díle 2 popsaném, se na obloze přes otevřené časoprostorové kanály snaží dostat vetřelci. (Jsou to zobrazené spirály na nebi, které neuměl nikdo vysvětlit). Rovněž tak máte k porovnání obličeje ANIMUSÁKŮ či ANDROIDŮ, kteří Vám byly ukázany ve filmech jako sci-fi.
tm komentuje: byl bych rád, kdyby tomu tak bylo jenom ve filmech!!!!!
 

Jemen díl 3

Animusáky Vám museli přiblížit a proto udělali odporné dětské hry!!!!
Leonardo da Vinci lidstvo varoval přesně rokem, který zde zakódoval pomocí rukou a taky obraz, který je namalovaný jenom z poloviny. Viz videofilmy. Podobá se tomu co je laserem vypálené do skály…..Náhoda????
Piráty na mořích využily, protože zde nějaké bytosti (které mají zájem zachránit planetu Zemi a sami na ni bydlí) naistalovaly zelené INTERDIMENZIONÁLNÍ TELEMETRICÉ lasery, které odrážejí vetřelce zpátky do vesmíru a nemohou se mnoho tisíciletí vráti zpět. Byla to celá invaze. Klidně ale věřte čemu chcete.
Tyto lasery jsou také ochráněny energetickými stěnami a proto je nemohou raketou či čímkoliv jiným odstřelit.
Ve dne i v noci jsou někdy vidět tyto lasery, které při identifikaci cizího meziplanetárního plavidla vyšlou paprsek a útok odrazí.
Zde se nechci vůbec zmiňovat o území 51 v americe, asi chápete.
Proto byl v novinách taky článek z OSN, kdy upozorňují lidi na možné problémy se zlými mimozemšťany.

Jemen díl 4

V případě, že si přečtete Wingmakers, nebo aspoň 3 rozhovor s Nerudou, dočtete se podobná data, která taky měla být utajena. Program na kterém pracovali a měl být použit na ochranu Země, byl instalován jinými lidmi, původními obyvateli planety Země, kteří taky žijí někde zde a obyčejní lidé o nich nevědí.
A právě válka, která začala v JEMENU, jedná se jenom o zničení těchto ochran a zařízení. Proto tam údajně bojují proti vojákům kteří jsou obyčejní nevyzbrojení lidé.
Na tomto místě je nutné značně zdůraznit následující faktor. Objevil se na různých webech „nějaký PETER INSIDER“, který z animusáků dělá dobré roboty kteří mají “ údajně pomoci lidem“. Potom tedy veškeří proroci, cestovatelé v čase, kteří zanechali artefakt Wingmakers, Leonardo da Vinci, který namaloval obraz s jejich tváří, obyvatelé z povrchu, kteří vypálili do skal laserem jejich obličej s varováním a dokonce že Wingmakers překládali lidé, kteří vše přeložili špatně????? Všichni jsou tedy blbci a padlí na hlavu, včetně mé osoby, která se zatím snažila jako jediná po tvůrcích křídel odhalit jejich pravý obličej s veškerými důkazy, výpočty a doložením faktů. Dle PETERA INSIDERA, který insiderem není a v mnoha a mnoha věcech si odporuje, je celá záležitost s rasou ANIMUS  či ANDROIDY přesně naopak. Byl to také důvod, proč jsem odešel z webu PRVOPODSTATY během okamžiku a přestal zde psát. To je ten pravý důvod. Nemohu psát něco pravdivého na web, kdy druhý administrátor dává na stejné stránky pravý opak. Nevěřte mně, přesvěčte se sami a obrázek si také udělejte o všem sami. Dokázal jsem toho dost a nemám zapotřebí něco neustále dokazovat a opakovat.
Za veškerými svými výroky, výpočty a důkazy si na 1000% stojím, tak jako za důkazy Leonarda da Vinciho, proroků a knihou Wingmakers, kde je také naprostá pravda a varování lidstva před tímto druhem.
Byl bych rád, kdyby všichni, kteří psali o této rase neměli pravdu.
Zkuste přesvědčit černého pantera , že nemá žrát bezbranné lidi…..
 
Na některé dotazy odpovím v krátkém článečku o dotazech na Jemen. Děkuji za pochopní.
tm ukončuje: Skutečnosti, nebo dle někoho sci-fi, jsem dodal s veškerými důkazy a můžete samozřejmě věřit čemu chcete.
Není možné dodat veškeré výpočty, které jsem měl kdysi připraveny, jednak by to bylo pro čtenáře nudné a nezáživné, dodal jsem jenom celou kostru situace.
Dodatek…..
….a protože jsem věděl, že v budoucnu budu psát na nějaký blog a nebude v určité době moc témat na psaní, tak jsem jeden večer sedl do UFO, naprogramoval laser podle fotografie animusáka a letěl jsem nad JEMEN, kde laser do ostrova vypálil obličej ANIMUSÁKA, který jste tam viděli. Dobře jsem se u toho pobavil a roce 2000 jsem už měl článek připravený…..
tm

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

12 komentářů

 1. svět bez válek a neziskovek napsal:

  Ahoj Tomáši. Výborne a děkuji ti! Včera sem si poslechnul toho Insider a nezavazne na tobe sem si udělal obrázek….ty se dnes o tom zmiňuješ. Pak sem se podíval na dokument o Nikola Tesla posel z jiné dimenze. Děkuji a klidný den tobe i týmu! milan

 2. Jolly Joker napsal:

  Animus je princip vztahu mezi energoinformačním a životním polem (animovat = ožívat), je to manifestace kolektivní kvazi bytosti na individualizované organické úrovni, skrz kterou se projevuje virtuální anorganická entita. Sám tvůrce mytologie Wingmakers někde říká, že Animus není skutečný v tom smyslu, jak to běžně chápeme. Skutečnou hrozbou (nebo naopak požehnáním) jsme si my sami, protože všechno to jsou jen myšlenkové formy, takže záleží na nás, jakým způsobem myslíme a jakým způsobem vytváříme zpětnou vazbu, protože o tom to je. Pokud správně chápeme a realizujeme Zákon Jednoty a vztah mezi organickým a virtuálním kontextem, „Animus“ je „dobrý sluha“, pokud ne, je „zlý pán“. Všechno je myšlenka a/nebo pohyb myšlenky, nic jiného za tím není – to platí všeobecně.

  • tomáš marný napsal:

   Milý jokere,
   nemáte pravdu, protože RASA ANIMUS je skutečně existentní. Na planetě zemi jsou, někteří lidé je dokonce viděli. Věřte si samozřejmě čemu chcete, nikomu nebráním v jeho osobním rozvoji. Jedno je ale jisté. Pokud někdo nepředloží důkazy o existenci či neexistenci ANDROIDŮ – ANIMUSÁKŮ, nemůže tvrdit opak. Mimo mých důkazů je v minulosti předložilo mnoho jedinců, ať dálnovidců, malířů, proroků a nyní i těch z povrchu palenety Země. Kdyby neexistovali, proč by je vypalovali (jejich tvář) do ostrova u Jemenu do skal jako varování pro nás????? Bylo by dobré se nad vším zamyslet celkově. Nevytrhávat různé části z článků či Wingmakers….
   tm

 3. irile napsal:

  Pred dvěma lety mě začal psát nějaký pán z Jemenu.
  Ozval se mě zvláštním způsobem na internetu.
  Tehdy jsem si říkala: Proč z této části ?
  Dnes vidim, že Jemen je zvláštní místo!

  • tomáš marný napsal:

   Milá irile,
   máte naprostou pravdu, asi to nebyl jen tak nějaký kontakt, měl Vám něco říci…..
   tm

 4. lll napsal:

  loooooooooooooooooooool

 5. zdeněk540 napsal:

  Pro tm: Asi tomáši tyto věci nesledujete, ale při letošní maturitní zkoušce z češtiny (slohová práce) bylo zajímavé druhé téma…..

  Existence lidstva ohrožena!
  VÝCHOZÍ TEXT
  „Píše se rok 2175. Země byla napadena! Děsivá monstra, strašnější než nejhorší noční
  můry, ovládla naši planetu. Kdo se včas neukryl do podzemí, byl zničen. Přežilo jen
  několik zástupců lidské rasy. Začíná postapokalyptická budoucnost, v níž nepřátelé
  lidstva mají převahu. Zatím…“

  Toto byl výchozí text pro slohovou práci. Docela mě zaujalo „kdo se včas neukryl do podzemí“ vzhledem k tomu co říkal Judas. „Přežilo jen několik zástupců lidské rasy.“ No náhoda to není! Náhody neexistují! No snad se to nevyplní….
  http://statnimaturita-cestina.cz/wp-content/uploads/maturita-cestina-zadani-pisemne-prace-2017-jaro.pdf

  • tomáš marný napsal:

   Milý zdeňku,
   moc dobře vědí o rase ANIMUS, ANDROID ale není vyloučeno, že tím byl myšlen rok 2017, nikoliv 2175. 2017 a pětka pro lidstvo. Nula se tam nemusí vsunout a mnohým je známo při kladení čísla 5 na konec roku, co může číslice znamenat…..
   tm

 6. sova napsal:

  – no to jsou teda konspirace na zbláznění – já věřím géniu Nostradamovi a ten se ve svých astrologických výpočtech a proroctvích o žádných mimozemšťanech nezmiňuje , zato nám dává naději na přežití do roku asi 4700 a pak už se mu asi nechtělo se tím zabývat…, ale o letech do vesmíru se zmiňuje, také o tom, že budou pokusy vzít nám peníze, ale nebude to úspěšné, proto se zas k placení penězi vrátíme… a také napsal, že místo jisté země(záměrně neprozradil které) zbude jen díra v zemi…

  • tomáš marný napsal:

   Milá sovo,
   nejsou to žádné konspirace, je to tvrdá realita. Pravdu nechce dnes nikdo slyšet, ale věřte si čemu chcete…..
   tm

 7. sova napsal:

  …nevěřím ani tomu, že byli amíci na Měsíci – jestliže ti lháři neumí vyrobit ani raketu, které by neupadlo těsnění, jak by mohli vyrobit něco, co by je ochránilo proti kosmickému záření??? Víc než mimoni (kvůli nepředstavitelným vzdálenostem a pohonu „přenášedel“) mě znepokojují předpovědi z více zdrojů o krutých válkách mezi křesťany a mohamedány – k tomu se Nostradamus vyjadřuje asi tak, že křesťané nakonec vyhrají, ale pomstí se takovým způsobem, že jim to mohamrdáni nikdy neodpustí…, a proto by měli být souzeni a potrestáni především unijní multi-kulti vůdci, kteří zavinili a dopustili zaneřáděníní Evropy muslimákama a všeobecně černotou!! Jsem pro rozpuštění totalitní unie a obnovení původních států i s hranicemi!!!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..