Jen pro uvědomění 3

…..když jsem začal dávat dohromady pravdu o připravované invazi Animusáků neboli Androidů na planetu Zemi, psal se rok 2010. Na soukromých přednáškách ve Francii, Německu, Švýcarsku, Rakousku  a Česku jsem o nastaveném šíleném projektu Jemen 1-5 vykládal dopodrobna. V zahraničí byly okamžitě články smazány. Proč asi?????

00:54

Články se do nynější zveřejněné podoby na tadescu tvořily postupně několik let. Střípky postupně zapadaly.

Neměl jsem nikdy televizi, a proto mám čas se věnovat podstatným věcem. Dějům, které nás ohrožují, ale u ostatních zůstávají nepovšimnuté. A právě zde bude důležité začít.

Před několika týdny mi známý doporučil podívat se na film natočený v roce 2012 a sice Muži v černém III. Zde jsem zjistil, že napsali podobný scénář o ochraně planety Země a sice před Boglodyty. (BOGLODITI = ANDROIDI)

Jaká to náhoda. A protože náhody neexistují, bude dobré si uvědomit:

ZÁZRAK JE NĚCO CO SE ZDÁ NEMOŽNÉ, ALE PŘESTO SE TO STANE!!!!

I TA NEJTRPŠÍ PRAVDA JE LEPŠÍ, NEŽ TA NEJSLADŠÍ LEŽ!!!!!

NÉ JEDINÁ BUDOUCNOST VE KTERÉ TEN ŠTÍT ZEMĚ ZAPOJÍTE, JE TA, VE KTERÉ ŘEKNETE PRAVDU!!!!!

Video MIB III minuta 01:20:54

PRAVDA JE JEDINÁ CESTA

Video MIB III minuta 01:20:59

Jenom skromně dodávám. Pro lidstvo je jedinou správnou cestou do budoucnosti psát a říkat lidem pravdu, i když je krutá, bolí a někdy pro mnohé nesnesitelná….

Proto se všechno dnes překrucuje. Lidé  tím ztratí naprosto možnou budoucnost. Musíme začít u sebe…..

Invaze černochů do Evropy není tak nebezpečná jako invaze androidů. Neblíží se k nám náhodou planeta X o které se nyní všude píše???? Ale to asi bude jenom náhoda…..

tm

 

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 9

 1. zdeněk540 napsal:

  A že zrovna dali planetě jméno „X“.
  Kříž.

 2. Maroš napsal:

  Muži v černém: O UFO v Rusku -dokument (www.Dokumenty.TV) cz / sk

 3. marmelada napsal:

  o planéte Nibiru/ X sa už píše dlhé roky.. Vlády sveta, hlavne (nasa, osn, usa) nám zámerne tajá tuto skutočnosť.. na 100 % o nej vedia !! Mnoho amatérsky hvezdárov už nemôže udržať ten tlak o tej planéte. Všetko to divadielko, filmy, seriály, dokumenty, weby, strašenie s UFO.. všetko to slúži na prípravu – odhalenie skrytého, nám smrteľníkom (nezasväteným) Ešte, že o tej planéte písal Nostradámus, biblia či proroci ju spomínali ako tá planéta pred ktorou budú všetci utekať do jaskýň, tá planéta, ktorá naruší zemskú rovnováhu (súdne dni – masívne súženia)

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *