Klimaterorismus u sousedů v Německu? No dlouho nedali na sebe čekat. Po vydatném chemtrailování se dostavilo očekávané

Klimaterorismus u sousedů v Německu? No dlouho nedali na sebe čekat. Po vydatném chemtrailování se dostavilo očekávané

…..v Německu řádí bouře a orkán. Nejezdí vlaky, ruší se lety! Uzavřené hlavní vlakové nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem, zastavení či výrazné omezení železničních spojů, varování před rušením a velkými zpožděními letecké dopravy. Jih a jihozápad Německa postihla v úterý odpoledne silná bouře, která s sebou přináší lijáky a vítr dosahující rychlosti přes 100 kilometrů v hodině….

16:54

Ale jinak se samozřejmě nic neděje, vše už tady dávno bylo. Budou opakovat neustále dokola zastánci tvrdé koleje a autisti. Takže buďte klidní, k nám má dorazit V PLNÉ SÍLE teprve až o víkendu. Času dost. Ano řekl bych času dost na octování a zmírnění šíleností GEOINŽENÝRSTVÍ. Je nutné se domluvit na stránkách: http://octovani.webnode.cz/ 

My všichni společně tomu můžeme zabránit a zmírnit účinky po domluvě lidí na výše uvedených stránkách, když se dají dohromady a budou octovat. Jak? se dozvíte na octovacích stránkách….

 

V Německu řádí bouře a orkán. Nejezdí vlaky, ruší se lety

Uzavřené hlavní vlakové nádraží ve Frankfurtu nad Mohanem, zastavení či výrazné omezení železničních spojů, varování před rušením a velkými zpožděními letecké dopravy. Jih a jihozápad Německa postihla v úterý odpoledne silná bouře, která s sebou přináší lijáky a vítr dosahující rychlosti přes 100 kilometrů v hodině.

Frankfurt nad Mohanem postihla bouře.

Frankfurt nad Mohanem postihla bouře.

FOTO: Profimedia.cz

Dnes 17:00 – Frankfurt nad Mohanem

Ze západu Evropy nad střed kontinentu postupuje studená fronta. Přes ČR bude v plné síle přecházet až o víkendu.

Němečtí hasiči momentálně registrují na dvě stovky výjezdů. Likvidují především vyvrácené stromy a čerpají vodu ze zatopených sklepů a níže položených míst.

Kvůli bouři je uzavřeno hlavní nádraží ve Frankfurtu.

Silná bouře uzavřela v oblasti Frankfurtu železniční dopravu. Postiženy jsou všechny regionální spoje a S-Bahn, oznámil dopravce prostřednictvím Twitteru. Jak dlouho bude výluka trvat, zatím není jasné.

Letiště ve Frankfurtu, které je největší v Německu, upozorňuje cestující na velká zpoždění. Zatím je přerušeno odbavování na letištní ploše. Přijímají se jen letadla, která potřebují přistát, veškeré ostatní činnosti jsou pozastaveny.

Na svých webových stránkách letiště upozorňuje, aby cestující počítali i s možností rušení spojů.

Německý meteorologický ústav varoval před silnými bouřemi, které s sebou přináší studená fronta. Ta postupuje od západu a nejprve zasáhne v plné síle Hesensko, Porýní-Falcko, Severní Porýní-Vestfálsko a oblast kolem Cách. Vydatné lijáky by měly postihnout od 18.00 Dolní Sasko.

Teploty by měly klesnout z nynějších 30 stupňů Celsia na 14 stupňů. Na východ a jih Německa by měly bouře dorazit v noci na středu.

Zdroj (1)

19 komentářů

 1. To je slozita věc. Kdyz se optam pratel kde byl třeba spachany teroristicky utok nebo něco podobného. Dozvim se ze tam jenom probehlo filmovani ci nejake cviceni. Coz se domnivam ze to nafilmuji a v jinych statech posuteji jako faktum. Popravde ubohe reseni. A to same se muze dit i o klima. Ale kde je pravda??? Tak si vemte auto a jedte se podivat. Ja třeba vzal auto a jel se podivat na privalove deste na slovensku datum a místo nebudu zverejnovat. A co jsem nasel? Uplny klidek normalni počasí vice teplo nez dest a zaplavy?? O tech mistni jen sni. A tak by mel vzniknout portal kde si lide budou posilat navzájem takove informace. Problém je v duveryhodnosti takového serveru. Protože v ten moment zalozeni pujde proti globalistum. A abych řekl pravdu domnivam se ze někdo mocny vsazi na skorumpovana media. Nic vi v tom nevidim.

  Odpovědět
 2. … vylítávají ze sousedního Německa a lítají přes nás a schazujou to tady taky ve velkým / na Domažlicku /, jsme tu od toho chemtrailsu DOST zamořený, ale co s tím ?!?

  Odpovědět
 3. K octování. Minulý článek jsem to nějak nestihl napsat nebo co, tak alespoň dnes. Zhruba měsíc a půl octuju téměř každý den 24hod. Nad městem se mi daří hezká modrá „díra“ kterou svítí sluníčko. Používám zvlhčovačku SPS 818, ale s nádobou ze staršího typu SPS 808, pač nemá kosmické tvary a stojí na rovné ploše aniž by se musela dávat do dřezu opřena o stěnu a jde nalít kdekoli. V posledních čtrnácti dnech zde začali zkoušet nové postupy jelikož sem je asi dost dožral. Nejdříve udělali mračno na severozápadě a to se pak snažili přitáhnout spojnicí chemtrailsové čáry od jihovýchodu k severozápadu. Skutečně jim to trochu fungovalo, ty mraky i přez přerušenou spojnici dopluly, ale zde už bylo vše nabité zápornými ionty a tak ostrouhali. Minulý týden od pondělí zde začala lítat v kruzích stíhačka, asi tak od čtyř do pěti odpolko až do pátku. Za hodinu po ní chemtrailsová letadla. To se taky nepodařilo a tak na to šli jinak. Minulou středu sem se šel podívat na zahradu v jednu ráno a s cikárem sem si pochvaloval jak je jasno a náhle od východu k západu prosvištělo UFO, rožlo se na krátký moment a během chvíle prosvištělo a rožlo se druhé od západu k jihu. O pěti ráno už byla olověná obloha. Stejně se jim to rozpadlo díky nepřetržitému octování a ty avizované bouřky koncem týdne zde měly měkký průběh. Na octování mě štvou ty stovky PET lahví, to je děs. Začal sem uvažovat o kyselině octové, že bych ji ředil, ale o tom raději už psát nebudu, kdyby se toho chytil nějaký neumětel a poleptal se…

  Horší to bude s klesajícími nočními a ranními teplotami, to je účinek octování pomalejší a tak uvažuju o nějakém předehřevu a zvlhčovači typu nebler. Ale to je spíš o výrobě něčeho vlastního. To už by se spíš vyplatil postavit cloudbuster který přijde levněji.

  Odpovědět
  • Zkus sehnat třeba 20% ocet, který naředíš a v zimě můžeš použít starou varnou konvici, vyřazený papiňák nebo hodíš hrnec na plynovou plotýnku a griluješ venku….

   Odpovědět
   • No, nějakou náhradu za ocet budu muset najít, protože vím jak to chodí s pet lahvemi. To si ani nepřejte vědět, co energie to stojí je „zrecyklovat“, jenom finální linka zkousne až jednu megawathodinu, vyrobí se jednoúčelová věc plná aditiv a po jejím použití nastává nerudovská otázka „kam s ním“. To je takovej bordel. Vše frčí díky dotacím.

    K tomu ohřevu. Ohřev by měl být zvládnutý sofistikovanějším způsobem, pač hodina octování nic neřeší, teď lítat k tomu pořád, to musí v dnešní době valit pořád a samo. Předchvilou sem dojel z práce, stojím na zahradě, koukám na nebe a během cikára jich prolítlo devět a jedno UFO. Taky je potřeba hledět na spotřebu el. energie. Něco dohromady dám nějakou konstrukci, bude to teda spíš pro elektrotechnika a nebo šikovnýho kutila který to vyrobí tak aby to někoho nezabilo. A proč to budu dělat? No protože sem vždy přes zimu na octování pohořel a mě už to šedivý depresivní „počasí“ pěkně sejří. Pak tě pošlu dokumentaci jestli to pak dáš na stránky o octování. Nevznikne toteda hned, dalbych tomu tak konec září.

    Odpovědět
    • tomáš marný

     Milý df,
     ocet se dá koupit v koncentrované verzi jako kyselina octová a pak zředit vodou. Tak to dělám já. Litr 10% octa po zředění tě vyjde na 4-5 kč. Je nutné koupit 25 litrový kanistr a pak už jenom po litru ředit. Z 1 litru koncentrované 99,9% kyseliny octové vyrobíš 10 litrů 10% kyseliny octové…..
     A mimo jiné prodávají inhalátory s vnitřním ohřevem a ultrazvukovým zvlhčovačem. Ten je právě na zimu a stojí kolem 1000 Kč….
     tm

     Odpovědět
     • TM je to pár let, kdy také z Německa k nám přicházely povodně díky masívním „chemtrails“ a dalším zásahům (asi HAARPu) a když jsem psal hasičům do Čech do obcí ve kterých museli hodně zasahovat kvůli přívalovým dešťům, aby alespoň zkusili v čase, kdy čekají na tu oblačnost, o které vědí, že působí ty přívalové deště, tedy aby zkusili octovat a popsal jsem jim i ten nejjednodušší způsob pomocí té varné konvice, tak mi ani neodpověděli. Natož aby vyzkoušeli. Já nevím, ale být já hasič (dobrovolný) ale i profík a vědět, že mě téměř jistě čekají nepříjemné služby a máchání se ve vodě (při záchraně ohrožených občanů a zvířat) tak bych toto snad i zkusil. Je to mnohem méně namáhavé než ta jejich práce potom. Ale bylo doslova nic, nula velká NULA jako odpověď. Takže to zbývá na nás – na lidech jako je df a další, kterým vadí to neustálé otravování nás zkaženým vzduchem v důsledku klimaterorismu.

      Odpovědět
  • df – na nějakých stránkách o octování, které taky občas provádím, když mne štve vzduch který se někdy nedá dýchat, jsem našel zprávu jednoho nadšence, který tvrdí, že zkoušel místo roztoku kyseliny octové nalít do varné konvice roztok kyseliny citronové (40 gramů do litru a půl vody) a že to také funguje. A nedělá to takový šílený smrad, na který si sousedi stěžují a vyjde to levněji než ocet – litr a půl roztoku na cca 4– 5 Kč. Jestli se ti chce experimentovat tak to zkus tady s tím a dej vědět zda to funguje. Díky

   Odpovědět
   • Proč kyselina citronová a ne ocet

    Kyselina octová je jednosytná. Kyselina citronová je trojsytná – porovnání—jednohlavá a trojhlavá SAŇ. Vypadá to tak, že kyselina citronová má větší snahu reagovat s chemobordelem, vytváří větší množství záporných iontů.

    Pokud pozoruji účinek nad hlavou, připomíná mi to kapku oleje – nebo lépe Jaru – na hladinu vody.

    Pomocí elektrolyzéru se pravděpodobně vytváří lokální přebytek záporných iontů, které se spolu s párou dostávají dost razantně do vzduchu a pomocí termiky i do mraků, které mizí před očima. Tímto přístrojem se dá do vzduchu dostat i 100g krystalické kyselny citronové za hodinu. Účinek lze sledovat rozpouštěním mraků, přelety malých letadel, vzteklým řevem měřících klimaterorstíhaček a konec konců i zájmem“civilistů“ v modrých oktávkách bez loga s –kufříky. Už jezdí ve třech autech.

    http://orgo-net.blogspot.cz/2012/09/kyselina-citronova-je-lepsi-nez-ocet.html

    Ve výsledku není důležité jestli je octováno klasickým octem nebo kyselinou citronovou, ale že oboje funguje tak jak má….

    Odpovědět
 4. V Jižní Americe ustoupil ocean od pobřeží ve státech RIO GRANDE DO SUL, SANTA CATARINA a URUGUAI.
  Podivný jev, který zpúsobil ústup moře z pobřeží o víkendu je způsoben větrem, což vyděsilo mnoho lidí (podobnosti s varováním tsunami). Tento jev je známý jako Ekman, kdy oceánské vody jsou tlačeny větrem při příchodu studené fronty. Snížení hladiny moře je dočasná.
  Ale nikdo tento známý fenomén dosud nezažil. viz foto
  http://dc.clicrbs.com.br/sc/noticias/de-ponto-a-ponto/noticia/2017/08/recuo-da-agua-do-mar-assusta-moradores-do-litoral-no-fim-de-semana-9869342.html

  http://www.libertar.in/2017/08/atencao-oceano-recua-assustadoramente.html

  Odpovědět
 5. Mam doma cisticku nebo spis zvlhcovac vzduchu. Vim, ze je vhodna sul, ale bylo by vhodne nalit tam trochu octa a vycistit vduch doma octem -dychat tedy ten ocet? Dekuji za Vasi praci a osvetu! No asi to zkusim…

  Odpovědět
  • Klasický kuchyňský ocet smíchaný s vodou se používá k odstranění plísní na zdech v domě (funguje to docela dobře), aby se místnost co nejrychleji vyvětrala je potřeba otevřít okno, octový zápach se roznese i po domě, a člověk si těchto výparů také trochu nadýchá (komu zápach octu nebo octové vody vadí – řekně něco o smradu a jde pryč dokud se zápach nezmírní); přímá inhalace octa nevím, ale asi to moc vhodné nebude vzhledem k citlivosti sliznic v těle.
   Kdyžtak ten ocet nařeďte vodou nechte foukat do prostoru – ale bez přímé inhalace z čističky do organismu (nedávat nos ani pusu na ústí trubice).

   Na čištění místností se používá tzv. horské slunce – taky vynikající věc.

   Odpovědět
   • Dekuji za radu…:) zkousela jsem to dnes a nebylo to spatne, dobre se mi u toho dychalo nosem (jinak mam nos ucpany). Dala jsem do 1 litru vody asi 1 lžíci octa a par kapek eterickeho oleje…

    Odpovědět
 6. Německo zlobí a přestává poslouchat. Tak se použije harp a chemtrails. To už je normální pro usa, už to udělali mockrát.

  Odpovědět
 7. Po sesuvu půdy ve Freetownu je nezvěstných 600 lidí, mrtvých jsou čtyři stovky
  Počet obětí záplav a následného sesuvu půdy, které postihly sierraleonské hlavní město Freetown, stoupl a blíží se čtyřem stovkám, uvedla BBC. Počet obětí se může ale vyšplhat až na tisícovku, šest set osob zůstává nezvěstných.
  https://www.novinky.cz/zahranicni/svet/446408-po-sesuvu-pudy-ve-freetownu-je-nezvestnych-600-lidi-mrtvych-jsou-ctyri-stovky.html

  Odpovědět
 8. Milý tomáši, děkuju za typ na vyhřívané inhalátory. Zatím jsem vyhledával jen chvíli a nejvíc by se mi pozdával ten na vincentku. Jenže, má to příkon 600W, ikdyž po vyhřátí a udržování teploty spadne příkon dejme tomu na polovinu (berme v potaz i nějaký mráz), tak měsíční provoz vyjde jen v elektřině zhruba na 1050Kč. To je teda dost. Měl sem spíš na mysli nějakou vlastní konstrukci do 100W příkonu. Není to kritika, ale jen ekonomická úvaha, dost lidí má hluboko do kapsy a litr výdajů navíc… Octování se mi nejlépe osvědčilo 24hod., jakmile to vypnu, do dvou tří hodin se nebe zatáhne a pak to trvá půl dne i déle než jim to zas rozeženu. Mít prostředky, tak ty letadla bezmilosti sundávám z oblohy, stejně v tom sedí biorobot, který si pak za „vydělaný“ peníz koupí „supr“ káru a dovolenou s rádodajkama a nebo pobyt vkasínu.

  Jinak ta kyselina octová vychází nejlíp, půjdu do ní.

  Octování zdar!
  Všem zmetkům zmar!

  Odpovědět
  • tomáš marný

   Milý df
   právě jsem koupil 50 litrů 99,9 kyseliny octocvé (což je hmotnostně 53,06 kg) a stála 2304 Kč. Ztoho se dá udělat 500 litrů octa a litr vyjde na 4,6 Kč. Mám ji ve dvou 25 litrových kanistrech…..
   A ještě bych rád dodal, že je možné na zimu zabalit zvlhčovač vzduchu do polystyrénu a dát na okno nebo balkón. Při provozu se stejně mírně vyhřívá….
   tm

   Odpovědět

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem
Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This