Kocourkov po celé Evropě. „Zatímco se snažíme dodržovat lidská práva džihádistů, naše děti umírají,“ řekla reportérka

…..kdy se konečně ke kormidlu dostanou rozumní lidé a otočí směr. Bude to ještě dřív než bude pozdě? Nebo nás Evropany vlády již PRODALY? a nechají nás všechny zmasakrovat???? Pak se máme na co těšit. U nás to také pomalu začíná klíčit!!!!

08:54

Když starosta Manchesteru Andy Burnham po pondělním útoku uvedl, že se jednalo o v současnosti již „běžnou záležitost,“ nenechalo to britskou reportérku Katie Hopkinsonovou chladnou. Pr

...

„Zatímco se snažíme dodržovat lidská práva džihádistů, naše děti umírají,“ řekla reportérka

Zatímco Hopkinsonová uvedla, že rozhodně nemluví za celou Velkou Británii, poznamenala, že je sice potřeba se sjednotit, ale v první řadě proti terorismu.

„V této zemi děláme určité volby,“ řekla novinářka. „Rozhodli jsme se sem vpustit džihádisty a tím jsme si vybrali i to, že jsou naše malé dívky zabíjeny. Rozhodli jsme se, že budeme respektovat lidská práva džihádistů, kterých chodí po našich ulicích na 3 000, protože jejich lidská práva představují větší zájem než obrana našich malých dětí,“ uvedla Hopkinsonová, která je sama matkou tří dětí ve věku 12, 11 a 8 let.

„Pokud tohle znamená, že prohrávají, pak je opravdu nechci vidět vyhrávat,“ řekla redaktorka o islamistech.

„Jsme unaveni z příběhu o tom, že jsme silní a džihádisté slabí. Byli jsme zraněni, byli jsme pošlapáni a já jsem přesvědčena o tom, že běžná populace už má dost toho, že se s ní zachází tak hrozně a že vidí naše děti umírat jen kvůli tomu, abychom dodrželi lidská práva teroristů, jež se nás snaží zabít,“ dodala Hopkinsonová.

Britští rodiče se bojí pouštět své děti ven

Reportérka rovněž uvedla, že jí přicházejí emaily od mnoha britských žen a matek, které se bojí chodit ven nebo pouštět ven své děti a o víkendech chodit do obchodních domů nebo restaurací. „Tohle je to pravé poselství britského lidu, nikoliv propaganda šířená v médiích, kdy lidé ukazují k nebi prázdná gesta a tvrdí, že zůstanou silní,“ řekla novinářka.

Foto: Eagle Rising

„Je mi opravdu hrozně líto, že tato země, kterou tolik miluji, upadla do rukou politiků, kteří stále nenazývají současné dění pravými jmény. Jedná se o islámský teror a my proti němu musíme bojovat!“ řekla rozčilená reportérka.

„Ráno jsme s dětmi vedli konverzaci o tom, jakým způsobem byli lidé při útoku v Manchesteru zabiti. Mé děti to slyší všude kolem sebe, ze zpráv, od lidí a zajímalo je, proč byly v bombách hřebíky a šrouby. Vysvětlila jsem jim, že to bylo proto, aby byli lidé co nejvíce zraněni, načež mi mé malé děti řekly, že by byly raději zastřeleny. To není konverzace, kterou bych s nimi v tomhle věku chtěla běžně vést,“ řekla Hopkinsonová, která již vyslyšela spousty podobných názorů od jiných matek a otců.

Na celý rozhovor s Hopkinsovou se můžete podívat zde:

Reportérka také vyzvala na Twitteru ke „konečnému řešení“ nastalé situace, za což si vysloužila udání na policii. Její poznámka, která byla adresována televiznímu moderátorovi Phillipu Schofieldovi, byla obviněna z toho, že používá „nacistický termín pro holocaust“.

Zdroj (1)

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 6

 1. jirik napsal:

  …..kdy se konečně ke kormidlu dostanou rozumní lidé a otočí směr.

  — dle pjakina směr bude stále do …. (viz zmíňka o Le Penové a zrušení Frexitu….)

 2. jirik napsal:

  Téměř sedm milionů migrantů je na cestě do Evropy
  http://prvnizpravy.parlamentnilisty.cz/zpravy/zpravy/temer-sedm-milionu-migrantu-je-na-ceste-do-evropy/
  Již nyní čeká v severní Africe 2,5 milionu migrantů a čeká na převoz do Evropy. Ale Brusel trdí, že má všechno pod kontrolou.
  Německá média se širokým obloukem vyhýbají těmto zprávám. Koneckonců vláda Angely Merkelové tvrdí, že počty uprchlíků klesají a má vše pod kontrolou. O rostoucí kriminalitě v některých oblastech se nic nezveřejňuje. Takže varující zprávy, které jsou publikovány mimo jiné v „Daily Mail“, jsou prostě ignorovány německými „kvalitními médií“.

  Téměř sedm milionů migrantů je na cestě do Evropy. Dva a půl milionu z nich je již v severní Africe a čeká na převoz do Evropy. Jeden milion je připraven v Libyi. Kromě toho více než tři miliony migrantů jsou stále v Turecku. Turecký prezident Erdogan má migranty jako páku proti EU. V případě, že kritika jeho politiky ze strany Evropské unie neskončí, tak hrozí pochodem migrantů do Evropy.

 3. Vlad din Transilvania napsal:

  …jo, jo, už to klíčí, už to klíčí…

 4. jirik napsal:

  Petr Hampl: Starší volič k volbám jde, mladý jde do hospody. Západ zachvátí občanské války. Nás taky, protože vláda připravuje vznik muslimské komunity
  http://vool.cz/PFhkh
  Mohli přijít k nám. Přestěhovat sem některé technologické projekty. Opravdu být tím ostrovem, který stáhne nejlepší lidi, kteří nechtějí žít v neustálém strachu. Stejně tak turistika z toho mohla těžit. Česká vláda to úplně zahodila. Ale ona vlastně ani nemá žádnou jinou koncepci. Mně se zdá, že se Česká republika připojí k tomu Západu. Když vidíte kroky české vlády v posledním roce, vypadá to, že připravuje vznik masivní islámské komunity. Tato komunita už tu je. Je poměrně agresivní, hodně sebevědomá. V rámci úředníků Ministerstva vnitra probíhá příprava na masivní muslimskou populaci. Čekejme, že během pár měsíců, maximálně let, sem přijdou statisíce. A bude to u nás stejné jako v Německu a Francii. Kéž by to tak nebylo.

  Bojím se, že Česká republika spadne k dekadentní západní části, nikoliv k té východní, která se udrží. Aby to nebylo tak pesimistické, přeci jen v České republice existuje vědomí toho rizika a vědomí toho problému. To znamená pravděpodobně, že reakce na agresivní chování muslimské komunity bude jiná než v Manchesteru.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *