Komedie s BABIŠEM a SOBOTKOU odvádějí pozornost od důležitých věcí

…..je to velice vážná situace. Něco se chystá na prezidenta. Až odletí do Číny, mám obavy, že TI co tyto zmatky řídí něco provedou. Může to být i svržení prezidenta, nebo nějaký puč!! JE NA NĚHO  NACHYSTANÁ  I  POTŘEBNÁ  ČÁST  SENÁTU!

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 15

 1. jirik napsal:

  Rozhodně mi míň vadí prezident, který skončil kvůli svým postojům a názorům před soudem, než prezident, který má na hradě lidi, kteří nedokázali získat bezpečnostní prověrku.

  Zhruba před měsícem byla zvažována možnost zrušení přímé volby prezidenta, prý to bylo chybné rozhodnutí. (Toto se objevuje cca od roku 2008)

 2. jirik napsal:

  Mohli být bohatí. Pozemky s lithiem však darovali nadaci

  Jedním z nejbohatších měst v republice se mohl díky těžbě lithia stát Horní Slavkov na Sokolovsku. Nestane se, protože téměř před dvaceti lety daroval Nadaci Georgia Agricoly (NGA) zhruba 40 hektarů pozemku s bývalým odkalištěm, na kterém se má těžit lithium. Nadace navíc pozemek prodala za 6,5 miliónu korun soukromé společnosti, která žádá o povolení k těžbě.
  https://www.novinky.cz/domaci/437339-mohli-byt-bohati-pozemky-s-lithiem-vsak-darovali-nadaci.html

 3. stenly919 napsal:

  Podle mě je Zeman není rozhodně žádný hlupák a je otázka, co proti němu vlastně hrají sralbotka s burešem za hru, ale zdá se, že na ni zatím nepřistoupil anebo jim vypálil rybník. Nemyslím, že by ho jen tak dokázali odvolat, ale je jasné, že těmto grázlům zeman vadí, hlavně proto, že zaujímá postoje, se kterými souhlasí většina lidí(alespoň na venek) . A další otázka je, se kterými podnikateli letí do číny a jaký objem kontraktů tam má být uzavřen. A kolik z takto vydělaných peněz tito podnikatelé, kteří jsou v delegaci se zemanem dají zemanovi jako tzv. bakšiš ? A když budou tito podnikatelé kšeftovat s čínou a ne se západem, budou západem vydíratelní ? Nebudou je mít spíše pod palce globalisté v číně ? A hlavně je nějaká časová posloupnost od oznámení záměru zeman navštívit čínu s tím, jak se vyvíjí situace s babišem a sralbotkou ? Zajímavé, že takhle nikdo neuvažuje, soudě pode zdejších komentů, a nejspíš ty komenty ani nikdo moc nečte…

 4. jirik napsal:

  Pokud Zeman Babiše neodvolá, zablokuje kompetenci premiéra. Sobotka chystá žalobu

  Premiér Bohuslav Sobotka chce na prezidenta Miloše Zemana podat kompetenční žalobu, pokud neodvolá ministra financí Andreje Babiše ani po svém návratu z Číny. Ve středu o tom informoval šéf senátorů ČSSD Petr Vícha.
  https://www.novinky.cz/domaci/437369-pokud-zeman-babise-neodvola-zablokuje-kompetenci-premiera-sobotka-chysta-zalobu.html

 5. Drak napsal:

  Což odkaliště ať si proslídí. To, co je pod zemí, patří státu. Důležité bude, aby stát neudělil těžební práva na podzemní těžbu, kde jsou ložiska lithia, která by měla zůstat tomu, kdo je majitelem majitelem státu a to je národ.

 6. 0254 napsal:

  pan prezident ma silnou ochranu, on to zvladne

 7. jirik napsal:

  Babiš po liberecké schůzce: Jsme připraveni jednat o vládě beze mě a bez Sobotky

  Vláda bez Andreje Babiše a Bohuslava Sobotky. To je podle ministra financí Andreje Babiše jedna z variant, kterou lídrům koalice na liberecké večerní schůzce navrhl prezident Miloš Zeman. Babiš Novinkám řekl, že je připraven o takovém scénáři jednat.
  https://www.novinky.cz/domaci/437454-babis-po-liberecke-schuzce-jsme-pripraveni-jednat-o-vlade-beze-me-a-bez-sobotky.html

  ps: s takovouhle se budou dohadovat až do oficiálních voleb, media provedou kampaň laciněji….

 8. arijec napsal:

  vaš milovany prezident je zid tak sa spametajte slovania

 9. jirik napsal:

  Ústavní soud: Dotaz prezidenta, zda ministry odvolávat musí, zodpovíme přednostně a rychle

  Prezident Miloš Zeman podá podnět k Ústavnímu soudu, po kterém chce výklad, zda podle Ústavy ČR skutečně musí bez podmínek odvolávat ministry na návrh premiéra. Řekl to ve čtvrtek na závěr návštěvy Libereckého kraje. Předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský Novinkám řekl, že soudci rozhodnou rychle.
  https://www.novinky.cz/domaci/437549-ustavni-soud-dotaz-prezidenta-zda-ministry-odvolavat-musi-zodpovime-prednostne-a-rychle.html

 10. jirik napsal:

  Policie uzavřela případ ukamenovaného plameňáka. K placení se rodiče útočníků nemají

  Policie odložila případ ukamenovaného plameňáka v jihlavské zoo, na kterého zaútočila trojice dětí letos v březnu. Škodu rodiče dosud neuhradili, i když sami požádali o mimosoudní vyrovnání. Novinkám to řekla ředitelka zoo Eliška Kubíková.
  https://www.novinky.cz/krimi/437543-policie-uzavrela-pripad-ukamenovaneho-plamenaka-k-placeni-se-rodice-utocniku-nemaji.html

 11. jirik napsal:

  Zeman pustí Kajínka na svobodu

  Prezident Miloš Zeman udělí milost na doživotí odsouzenému vězni Jiřímu Kajínkovi (56), který si odpykává nejpřísnější možný trest za dvojnásobnou nájemnou vraždu a pokus o další z konce května 1993. Zeman to řekl ve čtvrtek v TV Barrandov s tím, že rozhodnutí o milosti podepíše po svém návratu z návštěvy Číny, kam odletěl v podvečer. Vracet do Prahy se má 17. května.
  https://www.novinky.cz/domaci/437567-zeman-pusti-kajinka-na-svobodu.html
  „Rozhodnutí o udělení milosti už je připraveno, hotovo. Až se vrátím z Číny, tak ho podepíšu. V druhé polovině května dostane pan Kajínek milost,“ řekl prezident.

 12. jirik napsal:

  Babišovy pekárny zkouší trik, jak Němcům snížit mzdy. Na pracovní místa přitom dostaly dotaci
  http://vool.cz/rfb6I
  Wittenberg – Česká společnost Agrofert našla podle německých médií způsob, jak výrazně ušetřit na mzdách zaměstnanců. Firma spjatá s ministrem financí Andrejem Babišem buduje nedaleko Lipska novou pekárnu, do níž přesune výrobu z jiného podniku v Sasku-Anhaltsku.

  Do nového působiště však nechce přejít žádný z 200 zaměstnanců pekařské firmy Lieken ve městě Weissenfels, protože je čeká výrazné snížení mezd. Místo nich Agrofert počítá s brigádníky. S odvoláním na německá média o tom informoval server Euro.cz.

 13. jirik napsal:

  Agrofert podal návrh na insolvenci zemědělce, který vystupoval proti Babišovi

  Holding Agrofert podal návrh na insolvenci zemědělce Bohumíra Rady, který několikrát proti bývalému majiteli firmy Andreji Babišovi (ANO) vystupoval. V pátek ho společnost podala na Krajský soud v Brně, řekl mluvčí firmy Karel Hanzelka.
  https://www.novinky.cz/ekonomika/437591-agrofert-podal-navrh-na-insolvenci-zemedelce-ktery-vystupoval-proti-babisovi.html

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *