Konec světa za dveřmi. Všechno Vám bylo řečeno, ale lidé se všemu smějí jako smyslu zbavení

…..a nejoblíbenější slovo které přebrali z angličtiny je hoax. V Simpsnech řekli vždy pravdu, na kterou jsem v minulosti mnohokráte upozorňoval a avizoval také zničení LA, ke kterému naštěstí nedošlo, ale raketa byla z ponorky odstřelena. Lidé byli svědky dematerializace rakety na nebi. Bylo to dva dny probíráno na amerických televizních stanicích.

1:27 očipování

Děti jsou odloženy do „naučné zóny“, dospělí jsou odděleni od dětí.

7:02 „Jsme otroky systému, zavřete supermarket a umřeme hlady. Odpojte vodu a budeme pít kočičí krev.“

7:15 „Kdo v tomto novém světě přežije, jen ten, kdo bude připraven.“

8:16 „Co uděláš v případě EMP?“ „To je elektromagnetický puls.“ „Výboj, který vyřadí všechny elektrické systémy v zemi.“

10:00 „Chlápci, co si říkají kazatel nebo pastýř bývají zlý.“

 

Čtěte ZDE: Budoucí dění na planetě Zemi otevřeně ukázali a děje zakódovali do sériálu SIMPSONOVI. Kdo ale dnes zná symboliku

 

2:31 Začátek vlny EMP

3:30 reportér: „Pane starosto, co udělá váš tým, aby zabránil panice? starosta: „To nevím. A co pro to udělá Váš tým?“ reportér: „Sami vidíte, město bez zákonů, bez vedení a bez televize. Tady Ken Brockman, jež hovoří do prázdna.“

Homer odváží zásoby jídla od lidí, kteří konec světa pojali jako „sežer, nebo budeš sežrán“ a chce jimi nakrmit lid Springfieldu. Když tam dorazí, vše vypadá v pořádku.

7:52 Bart: „Tati, říkal jsi, že se lidi budou navzájem požírat!“ Homer: „Nechal jsem tě 13 krát dívat na film Rudý úsvit, tak už přestaň kušnit.“

8:24 March: „To jste si vážně opravdu tak přál, aby nastal konec světa, jen abyste měl pravdu?“ první podivín: „Ne ne, já jen, že novému světu bych mohl vládnout.“ druhý podivín: „Ne na dlouho, s ostatními jsme plánovali tě svrhnout a zazdít v jeskyni.“ první podivín: „Jo, ale to jste nevěděli, že jsem se chystal otrávit všechnu pitnou vodu.

 

V seriálu Simpsonovi nám bylo řečeno mnohé. Jak skrytě, v obrázcích, tak v dialozích. Jistě víte, že nám jejich tvůrci předpověděli i pád dvojčat. Že ne?

 

Výsledek obrázku pro simpsons 11/9

 

Proč je v pozadí obraz mrakodrapu zahaleného kouřem? Není na knize náhodou datum 9. 11.? 11 tvoří dvojčata. Dokonce je zde i místo akce…New York. Tato sdělení pochází z dílu Marge vs. the Monorail ze 14. ledna 1993. Tedy nám to ukázali celých 8 let dopředu.

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 5

 1. jentak napsal:

  a máte to vyvrácené, Google vás zachrání, a basta fidli
  Konspirační teorie o planetě Nibiru už jen tak nenajdete. Vyhledat dezinformace na Googlu bude těžší
  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/google/r~d9875cfc80f411e7b1a4002590604f2e/?redirected=1502780214

 2. Michaela K. napsal:

  Každý na Simpsonovi vždy koukal pro pobavení, já viděla něco víc, o to horší bylo, když jsem řekla, na tom je něco pravdy, a hned jsem to brala moc vážně 🙂 ale zvykám si 🙂 Ono se seriál tváří jako pro teenagery, ale to je jen otupování, myslím, že víc dospělých to pochopí, ale radši nechtějí.

 3. Liběna napsal:

  Pozor !!! Nevhodné pre deti aj mládež: Mimoni 3 v kinách
  https://www.gloria.tv/article/JuF33LUaV6gk2m8AGt3QxjwtD

 4. Jaja napsal:

  😂😂😂
  A teď si vemte na paškál Ovečku Shawn

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *