Konference o MMS 2012 film

…..na mnoho dotazů, které jsem od Vás dostal, doporučuji podívat se na film, který Vám mnohé vysvětluje a najdete pod filmem  vysvětlení a možnost nákupu….

10:54

…..samozřejmě že farmaceutické firmy vidí velkého konkurenta v MMS a nemají zájem aby lidé byli zdrávi. Já si ho kupuji ve Švajzu a používám ho pořád. I preventivně. Je to vynikající pomocník v těle. Všichni kdo tvrdí opak jsou koupeni nebo jsou podvodníci. Proč by ho jinak patentovala farmacie, že ano????

Vzhledem k tomu, že film má délku přes 2:30 hodiny, nebudete se na něj dívat v práci. Doporučuji večer v klidu si poslechnout místo českých mediálních sračkometů.

https://www.youtube.com/watch?v=puWpAVZ1HN4

V Německu si můžete oficielně tento lék koupit ZDE

A nebo také ZDE

A zde najdete oficielní další a další stovky prodejen.

Ve Švýcarsku jsou tisíce obchodů, které prodávají MMS na těchto stránkách.

V Rakousku jsou tisíce obchodů, které prodávají MMS na těchto stránkách.

A na závěr jeden tip:

Když máte někoho známého ve vodárnách ve Švýcarsku nebo v Rakousku, (do Německa raději nejezdit) můžete si za pár korun koupit. 25 litrů tohoto roztoku stojí asi 150EURO, nevím přesně. Přidávají ho na desinfekci vody!!!!! Proto nekupujte draze na internetu můžete si ho opatřit sami. Pro budoucí přicházející virovou epidemii máte zde okamžité možnosti opravy Vašeho těla.  Antibiotika nefungují a mají vedlejší účinky. Na viry nemají VŮBEC NIC!

Pamatujte, že nesmyslná očkování nezabije žádné viry, naopak způsobují problémy.

MMS  NA VIRY FUNGUJE PERFEKTNĚ.

Všichni přisluhovači, podvodníci, méně inteligentní lidé tvrdí, že na MMS někdo zemřel, No rozhodně nezemřel. Jsou to jenom vykonstruované články v novinách bez důkazů aby mohli poplivat vynikající produkt. Rovněž tak používají různé pomlouvačné kampaně kdekoliv, a snaží se zadržet vlastní uzdravování lidstva, protože felčarům už dnes věří jenom blázen. PROSÍM NEZAMĚŇOVAT SAVO S MMS!!!!! Na některých podvodných webech v Česku a  na Slovensku se šíří fáma, že je to SAVO. Dělají to záměrně, aby popletli lidi. Ano, po použití SAVO by skutečně mohli zemřít. Pletou lidem hlavy. Jsou za to dobře placeni ze zahraničí. Pozor jsou to podvodníci. Jakmile narazíte na web, který tvrdí něco při používání MMS o SAVU, běžte raději ihned pryč…..

Nezapomeňte že Vaše tělo si také MMS vyrábí samo, ale ve velice malých dávkách.

S daty naložte jak nejlépe umíte. Můžete pomoci svému okolí.

V ČR je kvůli větším ziskům farmamafie zakázán prodávat dohromady, proto si musíte vše koupit zvlášť…..

Kde koupit v Česku?

Třeba tady: http://www.mms-kapky.cz/kde-se-da-sehnat-chloritan-sodny-mms1-a-chlornan-vapenaty-mms2/

Kde koupit v Česku?

Ověření prodejci vč prodejců z ČR jsou zde: http://waterpurificationsuppliers.com/  ověření provedla organizace Jima Humbla Genesis II Health and Healing

V ČR:

web: http://www.czchem.cz email: czchem@email.cz tel.: 775734829

Vše v jednom:   www.humblecare.com  – návody        prodej: www.jotoset.com

A protože v České republice platí pořekadlo, POTURČENEC HORŠÍ TURKA, více než kdekoliv jinde, museli hned zavést nesmyslný „zákon“:

Po zásahu SUKL z 8/2011 již nelze kupovat nikde chloritan sodný současně s kyselinou citronovou.

Místo kyseliny citronové můžete použít 4% kyselinu chlorovodíkovou.

tm: já používám 4% kyselinu chlorovodíkovou. (HCl) Je to lepší, je vlastní žaludku.

Při problémech se používá po hodině 1 kapka MMS a 1 kapka 4% HCl a nechat 20 vteřin aktivovat. Potom zalít 1 dcl vody a vypít. Opakovat po hodině 8 krát za den. Takto se píše v knize od Jima Hubla.

A nakonec bych rád dodal že na webech Francie, Švýcarska, Německa, Rakouska tím vyléčili lidé nemoci, které jim „lékaři“ nemohli po desetiletí vyléčit. To hovoří za všechno. Stačí se podívat na diskuze o MMS pokud znáte Německy nebo Francouzsky.  Udělejte si svůj vlastní názor a nevěřte druhým, kteří vše pomlouvají a jsou podpindosníci nějakých elit. Pamatujte že hovoří sami o sobě.

Je to pouze a jenom můj názor, Váš může být jiný. Prosím podívejte se na film.

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Pin It on Pinterest

Share This