Kuriozitky z mejlíků a komentů na téma katastrálních úřadů

…..zveřejňuji několik komentů, které se mně dostaly do mejlíků popřípadě do komentářů na tadescu.Přeji příjemnou zábavu….

13:13

Jak jsem uvedl v posledním článku o důkazech pravdivosti o LV a pozemcích, toto téma bylo také probírané v německém parlamentu. Článek si můžete přečíst ZDE:

Vyjádření k údajnému HOAXU, který Hoaxem není. Přejdeme na III. říši. Část 3.

 

Jsou to jenom ty slušné, od hulvátů a psychopatů, kde bylo 50 sprostých slov a 4 přípojky či předložky, samozřejmě zveřejňovat nebudu. Myslel jsem si, že náš národ má navíc než aby jeden druhého urážel a hned udával.

Naštěstí těch slušných a děkovných listů byla velká převaha.

Eva Cruz Laporte

Pane Marny,
po dohode s mymi pravniky a po nekolika konzultacich s krajskymi katastralnimi urady, vyslo najevo, ze vse ke vsemu nabadate lidi, je pravne naprosty nesmysl. Konkretne prazsky a karlovarsky katastr na Vas zvazuje podani trestniho oznameni za sireni poplasne zpravy.
Nechapu jak muze byt nekdo tak hloupy a sverit Vam listinu vlastnickych prav bez toho aby Vas znal ci byl konkretne obeznamen s pravniky a potazmo jejich kancelaremi, ktere Vy odmitate sdelit.
Myslim, ze vlastnictvi majetku prejde akorat tak na skupinu rakouskych pravniku nebo obklikou Vase.
Protoze ceska republika podepsala Lisabonskou smlouvu, nezachrani nas pred vyvlastnenim ani deset registraci. Jedini kteri jsou z toho venku jsou polaci, ponevac jediny maji k LS dodatek.

Zde máte milá Eva Cruz Laporte  odpověď od tm.

Mohu se Vás milá Laporte optat, jaké „velké pravní odborníky“ máte? Je vidět, že jsou to skutečně odborníci na slovo vzatí a kam se na ně hrabe všude obávaný právník Sokol z Prahy.

Má to ale jeden háček. Asi nestudovali žádná práva a titul si koupili.

Nechci prozrazovat dopředu skutečnosti, ale když půjde kdokoliv na katastr, může si originál ověřený katastrálním úřadem udělat, vy osobně, na kohokoliv Vás napadne. Když budete mít asi tak miliardu Kč, můžete si udělat LV na všechny pozemky v Čr a na všechny lidi, kteří to vlastní. No, ale ztrávíte u toho asi zbytek svého života.

PAMATUJTE, ŽE LISTINA NAPSANÁ NA KOHOKOLIV SE ZNEUŽÍT SE JMÉNEM VLASTNÍKA NEDÁ. PROTO JI VYSTAVÍ TAKÉ KOMUKOLIV!!!!!

Co se týče nabádání lidí a právního nesmyslu se brzy dozvíte jak tomu skutečně je. Opět je všemu úplně jinak. Hodně úsměvné.

Lidé na katastrálních úřadech, se kterými jste se kontaktovala, asi také moc bystří a duševně zámožní nejsou. Tak je odemne aspoň pozdravujte…..

 

…..s Láskou a úsměvem tm….

 

 

Nad následujícím mejlíkem jsem se dobře pobavil

Vážený XYZ & Tomáš Marný,

Dovolujeme si Vám sdělit, že Vaše šíření poplašných zpráv o vyvlastňování nemovitostí a spojení česka s bavorskem je trestnbé, ale také získávání údajů o nemovitostech a jejich majitelích v české republice je rovněž trestné. Z obou důvodů Vás už několik osob a institucí nahlásilo INTERPOLU, který už Vás začal vyšetřovat.

S pozdravem

Dr Ba……

Česká rep.

 

Moje odpověď zněla:

Vážený BA……,
když nevíte s kým hovoříte, dávejte pozor na volbu slov.
Zapomněl jste mně ještě udat u EUROPOLU, české BISKY, slovenské sisky, německé tajné služby, švýcarské tajné služby a NSA dále u FBI, nezapomeňte také CIA a okamžitě uvědomit Šapira na americké ambasádě. Jste VYSOCE INTELIGENTNÍ člověk. Děkuji za upozornění a prosím o další data od Vás, jak pokračuje vyšetřování. Jsem totiž nesmírně zvědav….
…..s Láskou a úsměvem tm….

 

 

 

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 11

 1. Josef Kolek napsal:

  Jak jde vidět někteří z těch co ovládají český jazyk mají tak „zavirovaný“ mozek, že vlastně ani nemohou rozeznat podstatu informace a tudíž jsem „potěšen“, že se elity v ČR rozhodli vynalézti resp. obnoviti ministerstvo pravdy….

 2. marmaris napsal:

  tm:
  Všechny ty nesmysly co jste marmaris napsal jsou do nebe volající. Když něčemu nerozumíte a nemáte o tom ani poněntí, raději nic nepište…..
  tm

 3. milan napsal:

  Zdravim. Osobne to muselo byt asi dost zabavne a usmevne zaroven, jak koukam. No nekdo by snad i rekl, tak to si musim dat panaka :-)…..to vypada na dvojnasobnou davku z chemtrails a v ni sajrajt jmenem : HLOUPOST….osobne by me tomasi zajimalo, jak vypada situace ohledne Antarktidy, ( proc vsichni opet strasi valkou?), jestli letos dojde k setkani se strazci a jak probudit cesky narod, ktery se boji vyjadrit, ma strach treba i poslouchat skupiny Ortel….vsem je chyba a proc ted strikaji streptokoka, kdyz uz mel byt konec chemtrails? Teda mam v tom docela velky nesrovnalosti a pripadam si jako : ALENKA V RISI DIVU…..mila

 4. orwella.g napsal:

  Antoine Marie Roger de Saint-Exupéry: „Tady je moje tajemství. Je jednoduché. Správně vidíme jedině srdcem; to nejdůležitější je očím neviditelné.“

  Sofoklés: „Jenom čas ti zjeví muže spravedlivého, zlého však poznáš za jediný den.“

  Platón: „Moudří lidé mluví, protože mají co říci; hlupáci mluví, aby něco řekli.

  Šalamoun: „Někdo má zlato a množství perel, ale nejdrahocennější skvost jsou rty plné poznání.“

  George Orwell: „Mluvit pravdu v čase všeobecného klamu je revoluční čin.“

  • V.A.M. napsal:

   V techto citatech je hodne pravdy.

   • orwella g. napsal:

    Díky Vám za odezvu, V.A.M.! Nežila jsem zbytečně! 😀 Inu, nevděk světu vládne a i „vidoucím“ se někdy kalí zrak. Proto ty citáty, nejen proto, že jsou moudré ale i proto, abychom je my nezapoměli číst, přivázat si je na své srdce a připomínat si je a čerpat z nich v každodenním životě. Ti moudří lidé (naši praotcové a naše pramámy) je předse napsali pro nás – budoucí generace. Nenechali si je ješitně sami pro sebe. Ještě přidávám pár hezkých a ducha osvobozujících citátů od mé oblíbené, velice lidské a laskavé spisovatelky Boženy Němcové (pozn. existují dohady, že pravou matkou Boženy Němcové byla hraběnka Dorothea von Biron / de Talleyrand-Périgord a jejím pravým otcem byl kníže Karl Clam-Martinic a Božena prý pocházela z jejich mimomanželského vztahu): „S hloupostí se nepouští do boje ani Pánbůh.“ „Není na světě člověk ten, aby se zachoval lidem všem.“ „Nemohu nenávidět toho, kdo mi už byl jednou milý.“ „Chladná žena je taková, která ještě nepotkala muže, jehož by mohla milovat.“ Tak ty posílám specielně pro Vás. Přeji krásný víkend! orwella g.

 5. Šel jsem s manželkou na katastr 28.12 s tím, že tam měli vyvěšen leták vyjádření hlavního katastru, že jde o hoax. Měl jsem obavu, že se budeme dohadovat, ale asi tím, že já jsem se nechtěl dohadovat-tak-pán byl nakonec v pohodě, dokonce nám sám nabídl, že si můžeme orazítkovat sami a zkusit si to nanečisto…pohoda,klid..na můj dotaz kolik lidí to nechalo udělat sdělil, že z cca 10000 nemovitostí se jednalo o desítky lidí-paráda-všichni nejsou hloupí:-)))

 6. Majsan napsal:

  at je to nebo neni hoax je to uplne jedno myslite si ze jako nejaky papir vam dava pravo na nejaky pozemek? pokud ano je to na zaklade prav a zakonu a pokud by vam je nekdo opravdu chtel zabavit tak i kdyby jste meli stosy papiru tak neudelate nic….navic vam dava pravo na pudu nekdo kdo ji ani nevlastni patri vsem lidem tak jako voda

 7. nemám rád nějaké hromadné přeposílání mejlíků, ale tento mi připadne zcela příhodný ke kauze vyvlastňování pozemků…pořád jsem přemýšlel jak odpovědět majsanovi apod. a dnes mi v poště přistálo tohle
  https://www.email.cz/web-office/lVsi00iuiJgSbveKpIsAdZ_CoREGQDq0XBCIawUJk_G__2mD3EwYdJDHWkmcU2bVmd9yJUU/Uvidime__kdo_to_neposle.pps…když tak to vymažte, nebo nějak upravte, ale nic lepšího mě v tuto chvíli jako reakce nenapadá…zdraví martin

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *