Le Penová: Přestaňte vést smuteční řeči a konečně něco dělejte!

…..jak jinak. Naši údajní“politici“, podpindosnící a řitní alpinisti, budou raději v celé EU kecat o nesmyslech, než by něco začali činit. Ano, přesně takto dopadneme….

11:27

Le Penová: Přestaňte vést smuteční řeči a konečně něco dělejte!

Le Penová: Přestaňte vést smuteční řeči a konečně něco dělejte!

Předsedkyně Národní fronty Marine Le Penová chce velkou konferenci Velké Británie, Německa, USA, Ruska a Francie, aby se státy dohodly na způsobu společného boje proti terorismu.

Marine Le Penová, předsedkyně Národní fronty

Marine Le Penová v neděli vyzvala Emmanuela Macrona, aby se postavil do čela nové „ Jaltské konference proti terorismu“, spíše než aby se chlubil.

„Kdy budeme jednat? ˇÚtoky jsou podobné a množí se, aniž by politici přijali  opatření a učinili politická rozhodnutí,“ stěžuje si Le Penová v rozhovoru  na France 3.

„Chtěla bych, aby prezident, spíše než aby se celé dny chlubil, ujal vedení nové „Jaltské konference“  proti terorismu za účasti Británie, Německa, USA a  Ruska,“ pokračovala Le Penová.

„Nad kolika dalšími úmrtími budeme ještě naříkat než přijmeme opatření k vymýcení islámského fundamentalismu?“  upozorňuje šéfka Národní fronty.

Při teroristickém útoku v Londýně bylo zabito nejméně sedm lidí

„Máme diplomaty, policii, právo … Jediné, co chybí, je politická vůle,“ odsoudila  Le Penová chování politiků. Podle Le Penové by to měla být Francie, která by měla být v čele této bezpečnostní konference.

„Viděli jsme soutěž „svalů“ během uplynulých dní,“ krtizuje Macrona Le Penová, „nesmí být nezdvořilý, ne se chlubit, ale nebýt ponížený,“ dodala na  adresu na Macrona.

K odpovědnosti za útoku v Londýně se přihlásil Islámský stát.

Zdroj (1)

(rp,prvnizpravy.cz,europe 1,foto:arch.)

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 2

 1. jirik napsal:

  K roku 2014 se váže ještě jedno podivné proroctví. Je kupodivu velice starého data. Vyslovil ho středověký ruský astrolog a prorok Vasilij Nemchin. O tomto muži, kterému pozdější generace přiřkly přezdívku Ruský Nostradamus, toho víme jen velice málo. Víme jen to, že se narodil v Polotsku v roce 1376 přesně v den, kdy se na nebi objevila pověstná Halleyova kometa. Po uplynutí 76 let, opět přesně v den jejího návratu, pak i zemřel.
  Nemchin podle dochovaných zpráv napsal okolo dvaceti knih, zabývajících se magií a okultismem. Do dnešního dne se však bohužel zachovala jen jediná z nich – Kniha předpovědí. Její obsah je unikátní. Autor zde rozebírá ruské dějiny a líčí jejich pokračování až do jedenadvacátého století. Přesně předpovídá příchod carů Ivana Hrozného a Petra Velikého, ale i Lenina a Stalina, kterého označuje za nejšílenějšího vraha na ruském trůnu. Ruský Nostradamus však ve své knize přesně předpověděl i bolševickou revoluci, obě světové války a dokonce i to, že z Ruska bude pocházet první člověk, který v kovovém korábu vystoupí na nebesa.
  Všechny tyto události už ale nastaly. Pro nás je proto důležitější, co prorokuje astrolog Vasilij pro současnost. Jeho vize je velice zajímavá. Podle ní se celý svět ocitne v těžkých nesnázích, až na trůn zámořské velmoci dosedne čtyřicátý čtvrtý král, který bude černochem. Podle mnoha vykladačů jde o jasný odkaz na Baracka Obamu, který je skutečně 44. presidentem USA. Co se ale má dít dále?
  Vasilij Nemchin předpovídá, že ještě před začátkem roku 2015 se Rusko dostane do konfliktu se svým nejbližším západním sousedem. Spor prý započne záborem důležitého vojenského přístavu. Snad je zde míněna ruská anexe Krymu. Autor bohužel nerozebírá, zda se bude jednat jen o nepřátelství, anebo přímo o válku. Uvádí ale důsledky, které tato situace přinese.
  Východní nepřítel Ruska bude nakonec udolán a rozpadne se na kusy. Podobně prý skončí i jeho západní spojenci, na které tvrdě dopadne ruská odveta. I samo Rusko však prožije velice těžké a chmurné časy. Ruský národ se bude doslova zmítat v horečce, některé oblasti odmítnou poslušnost caru Vladimírovi (snad presidentu Putinovi) a vypukne takový hlad, že i věrné ženy se budou za peníze nabízet mužům, aby mohly nakrmit své děti.
  Stejně jako závěry Globy končí i proroctví Vasilije Nemchina optimisticky. Po pěti strastiplných letech se prý podaří všechny problémy zažehnat a Rusko vyjde z této zkoušky silnější, než kdy předtím. Předtím si však východní velmoc projde doslovným peklem. Vyplní se tato a další vize? To záleží s největší pravděpodobností na rozumu a citu politiků. Věřme, že ho budou mít více, že trojice vizionářů předpokládala.
  http://www.magazin2000.cz/index.php?option=com_content&view=article&id=978:bude-rusko-velmoci-islo-jedna&catid=87:ma-15-2014&Itemid=17

 2. Vlad din Transilvania napsal:

  Magie a okultismus? – Satanismus…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *