Letenka a 70 tisíc za dobrovolný odchod, nebo vězení. Izrael zahájil odsun migrantů

Do e-mailovej schránky mi prišiel odkaz na tento skvelý článok s komentárom: „Ako správne jednať s imigrantmi.“

Izrael v neděli odstartoval plánované deportace 40 tisíc afrických běženců do třetích zemí, napsala agentura DPA. Imigrační úřady začaly rozesílat příkazy k vyhoštění. Mluvčí ministerstva vnitra tuto informaci potvrdila.

Rozhodnutí o vyhoštění mají dostat svobodní bezdětní muži, kteří chtějí prodloužit své povolení k pobytu. V příkazu je uvedeno, že dotyčný musí opustit Izrael do dvou měsíců, jinak mu hrozí vězení. Ten, kdo do konce března židovský stát dobrovolně opustí, obdrží 2800 eur (70 500 korun) a letenku. [celá zpráva]

List Times of Izrael v této souvislosti s odkazem na vyjádření vysoce postaveného úředníka vězeňských služeb napsal, že země nemá dostatek cel, aby mohla migranty, kteří se vzepřou příkazu, uvěznit.

Většina migrantů, kteří končí v Izraeli, pochází z Eritreje, druhou největší skupinu tvoří Súdánci. Izrael uděluje azyl jen ve výjimečných případech. Migranti budou deportováni do jiných afrických států, s nimiž má Izrael uzavřenou dohodu. Jsou mezi nimi i Rwanda či Uganda. Rwanda obdrží za každého přijatého migranta 5000 dolarů (110 tisíc korun), napsal izraelský deník Haaretz.

Od roku 2007 se Izrael potýkal s přílivem ilegálních migrantů. Proto se židovský stát v roce 2010 rozhodl postavit na hranici s Egyptem plot. Bariéra je dlouhá 242 kilometrů a vysoká je pět metrů. Obří plot je vybaven kamerami i radarovým systémem. Má ochránit Izrael před ilegálními pracovníky z Afriky, pašeráky i teroristy.

Úřady potvrdily, že do Izraele do postavení plotu na hranici s Egyptem přišlo z Afriky kolem 60 tisíc uprchlíků. Z nich už bylo na 20 tisíc odsunuto.

Zdroj: 1

Loading...
Líbil se vám článek? Sdílejte ho se svými přáteli!

11 komentářů

 1. jirik napsal:

  Vzkaz od anonymního autora, který si dal mravenčí práci s vyhledáváním některých islamisty způsobených lidských tragédií ve jménu Alláha a multikulturalismu: Chtěl jsem se podívat, kolik lidí už muselo zemřít, aby se politici mohli natřásat, jak řeší migrační krizi, a spolu s pomatenci a gaunery z (ne)ziskovek si honit dobroserská trika svých morálních výšin.

  Ale zjistil jsem, že žádná taková databáze neexistuje. Alespoň já jsem na ni nikde nenarazil. To je v době internetu a při existenci desítek a stovek zpravodajských webů včetně těch veřejnoprávních věru zarážející informace. No nic. Co neudělali profesionálové, udělej si sám, řekl jsem si. A gůglil a gůglil.

  Můj seznam zcela jistě není kompletní, přesto už teď je naprosto šílený a nepochybně bude dál a dál narůstat. Takže se oficiální propagandě vlastně ani nedivím, že se s ním nikde nechlubí. Nota bene, když už při prvním nahlédnutí vás doslova udeří do očí akcelerace násilných incidentů v posledních měsících. A raději ani nedomýšlejme, jak by seznam narostl, kdybychom do něj zahrnuli také všechna znásilnění a sexuální obtěžování či zničený majetek a krádeže všeho druhu.

  Všechny případy mají jedno společné: islám. Ne, nezabíjela střelná zbraň, bomba, nůž, sekera či automobil. Vždy zabíjel muslim. Ty evropské případy pak navíc také spojuje nezvládnutá masová migrace, nefungující multikulturalismus a sebevražedná bohorovnost evropských politických (j)elit.

  Až zase bude někdo plkat o mírumilovném náboženství, můžete mu tenhle seznam omlátit o hlavu, aby se trochu probral. A vůbec nejlepší bude gaunerům z (ne)ziskovek zavřít penězovody a neschopné, respektive všehoschopné politiky, kterým z rukou kape krev, krev vlastních spoluobčanů, nekompromisně vykopat z funkcí. Dřív než bude pozdě. Smrtící kombinace importovaného islámu a levičáckého neomarxistického šílenství totiž hrozí zničit naši civilizaci.

  http://www.rukojmi.cz/clanky/5540-anonym-zdar-nechci-strasit-aneb-vrazdy-jako-multikulturni-obohaceni

  A jestli vám to připadá jako moc velké strašení, zamyslete se, zdali by vás ještě před pár lety vůbec napadlo, že budete číst takovýhle seznam:

 2. jirik napsal:

  Německý časopis pro těhotné pokračuje v propagaci míšeni ras …
  Němci byli vždy důkladní. Důkladní rasisté, důkladní komunisté a teď jsou důkladní multikulturalisté. Jak časté je asi v Německu smíšené manželství Afričana s běloškou? Podle německého časopisu Adelene nejspíše hodně, protože obálka jejich časopisu má mít jako hlavní obrázek těhotnou bělošku a afrického muže jenž ji objímá. Obdobně i na webu tohoto časopisu – http://www.adelene-magazin.de – naleznete těhotnou bělošku odejmutou afričanem, asi běžným zástupcem muže v německé společnosti?
  http://www.eurabia.cz/Articles/32052-nemecky-casopis-pro-tehotne-pokracuje-v-propagaci-miseni-ras-.aspx
  ——–
  Utrum: Žádnou Evropskou armádu! rozkázaly USA
  Žádnou podvojnou evropskou armádní strukturu! Američané chtějí mít vše pod svou kontrolou v NATO. Americký ministr obrany James Mattis včera na schůzce států NATO v Bruselu postuloval jednoznačný písemný závazek evropských zemí, že obrana zemí EU bude výhradně doménou NATO.
  http://www.eurabia.cz/Articles/32049-utrum-zadnou-evropskou-armadu-rozkazaly-usa.aspx
  ———-
  Odporně netolerantní Italové zabránili imigrantům v grilovačce… psa
  Ve středisku pro tzv. uprchlíky v Briaticu v italské Kalábrii si imigranti chtěli ugrilovat psa. Hostinu jim přerušila netolerantní policie a ochránci zvířat.

  Policii zavolal zaměstnanec střediska v Briaticu, když si všiml, že imigranti z Nigérie stahují psa z kůže. Když na místo přijela policie spolu s ochránci zvířat, černoši už pokládali připravené maso na gril.

  29letého Nigerijce, který grilovačku uspořádal, návštěva policie překvapila. Tvrdí, že chcíplého psa našel u cesty. Prý je to u nich doma normální jídlo.

  Nakonec byl černoch přestěhován do jiného střediska, které se nachází ve čtyřhvězdičkovém hotelu Miragolfo.
  http://www.freeglobe.cz/Articles/25632-odporne-netolerantni-italove-zabranili-imigrantum-v-grilovacce-psa.aspx
  Zdroj: quotidianodelsud.it

 3. jirik napsal:

  Zadržení migranti na Plzeňsku skončí v uprchlickém zařízení, řidiče stíhá policie

  Celkem 35 cizinců včetně 13 děti, které v pátek večer zadrželi policisté v kamiónech při nelegálním převozu přes Českou republiku na Plzeňsku, bude převezeno do zařízení pro zajištění cizinců. Zadržení řidiči kamiónů a jejich spolujezdci jsou podezřelí z organizování a umožnění nedovoleného překročení státní hranice.
  https://www.novinky.cz/krimi/463710-zadrzeni-migranti-na-plzensku-skonci-v-uprchlickem-zarizeni-ridice-stiha-policie.html

 4. Milan napsal:

  Moc se s těmi invazními negry Izraelci serou. Jakých 70 tisíc za dobrovolný odchod? Svět se úplně zbláznil.
  Buď potáhneš negře,odkud jsi přišel,nebo bez pardonu okamžitě kulka.

 5. jirik napsal:

  Juncker: Jednomyseľnosť v zahraničnej politike EÚ sa musí skončiť. Kleine Zeitung: Mnohé vlády kladú dôraz na národnú suverenitu
  redseda Európskej komisie (EK) Jean-Claude Juncker vyzval na ukončenie praxe jednomyseľných rozhodnutí v zahraničnej politike EÚ. EK v blízkej dobe predloží návrhy smerujúce k tomu, ako sa v tejto oblasti prešlo k hlasovaniu kvalifikovanou väčšinou, povedal Juncker v sobotu na Mníchovskej bezpečnostnej konferencii
  https://www.hlavnespravy.sk/juncker-jednomyselnost-v-zahranicnej-politike-eu-sa-musi-skoncit/1315874

 6. jirik napsal:

  Biele ženy nemajú dobrú povesť medzi Afričanmi: Somálčan, ktorý znásilnil tínedžerku, oponoval obeti, že aj tak istotne nie je panna, pretože je biela
  https://www.hlavnespravy.sk/biele-zeny-nemaju-dobru-povest-medzi-africanmi-somalcan-ktory-znasilnil-tinedzerku-oponoval-obeti-ze-aj-tak-istotne-nie-je-panna-pretoze-je-biela/1315964
  Somálčan bol uväznený po tom, čo držal ostrý kus dreva tínedžerke pri krku a znásilnil ju
  Ahmed Abdoule uviedol, že dievča nemohlo byť pannou „pretože je biela.“ Súd mu udelil 11 ročný trest, uvádza Hull Daily Mail, podľa serveru Breitbart.

  Správy neuvádzajú, aký čas reálne Abdoule strávi vo väzení a súd tiež nereagoval, aby túto informáciu bližšie objasnil, avšak ak bude rozsudok nasledovať v štandardnom vzorci, môže byť prepustený zhruba po piatich rokoch.

  Napriek svojmu radikálnemu postoju opovrhnutia obeťou nevyzerá to, že by sa Abdoulov zločin bral ako rasovo motivovaný, čím by mohol získať prísnejší trest.

  Tiež nie je jasné, či bude deportovaný. Už predošlé prípady ukázali, že je takmer nemožné deportovať kriminálnych migrantov s veľkými rodinami, kvôli interpretácii európskeho „práva na rešpekt na súkromie a rodinný život“.

  Sudca si vypočul, že 33-ročný násilník sa s obeťou poznal, vzal ju domov, a potom čo „zamkol dvere,“ zatiaľ čo dievča „prosilo a plakalo,“ aby ju nechal, Abdoule „jej ostrým kusom dreva smeroval na brucho,“ prinútil ju ísť hore po schodoch, a proti jej vôli jej držal zbraň pri krku a znásilnil ju.

  Sudca Mark Bury povedal obžalovanému: „Povedala vám, že je panna, aby vás donútila prestať. Vy ste jej povedali: ´To nie je pravda, si biela´. Povedali ste jej, nech sa na vás nepozerá a zakryli ste jej tričkom tvár s tým, že sa na ňu nechcete pozerať, kým ste ju znásilňovali.“

  Po útoku jej mal povedať, že sa mu to páčilo, a že ona “nebude jediné dievča, ktoré on potrestá”. Tiež sa jej mal vyhrážať, že ju zabije ak o skutku niekomu povie.

  Tínedžerka uvádza, že sa už ani doma necíti bezpečne. Uvádza: „Nedokážem sa už s chlapcami a mužmi ani rozprávať. Mama mi vždy hovorila, čo sa mi všetko môže stať, keď zostávam večer vonku, no nikdy som ju nepočúvala. Mala pravdu.“

  Matka obete uviedla, že mala pocit, že „zlyhala ako matka,“ a dodáva, že teraz, keď jej dcéra ide iba do obchodu, cíti úzkosť a strach.

 7. jirik napsal:

  Sociální úřad přiznal migrantce s dětmi 7.345,45 eur měsíčně. Lidé, kteří to rozlobeně komentovali, budou stíháni pro nenávistné podněcování
  —–
  Dovolená jen pro černé Američanky

  18.2.18
  USA:

  Andrea X. odešla v roce 2014 z Brooklynu, aby založila sdružení léčebný útulek barevných žen v Puerto Viejo na Kostarice, protože těžko komunikovala s bílými lidmi, kteří jí neustále způsobovali „mikroagrese“ a „pasivní agresivitu“ (tento nový politkorektní blábol má už i záznam na wiki: Pasivní agresivní chování je charakterizováno nepřímým odmítáním požadavků druhých a vyhýbání se přímé konfrontaci.)
  ——
  Berlín: Protestní pochod žen proti islamizaci k belínskému federálnímu kancléřství

  18.2.18
  Německo:

  Protestní pochod žen „Za práva žen“ proti importovanému násilí migrantů a proti islamizační politice Merkelové zorganizovala členka AfD, Leyla Bilge:

  „Jsme zde v Německu v 21. století. Nesmíme připustit návrat do středověku a sílící propagaci práva šaría.“
  ———

  Viersen: Afričan znásilnil 65 letou Němku

  18.2.18
  Německo:

  Ve Viersenu zatáhl africký migrant 65 letou Němku na opuštěnou cestu ke hřbitovu a tam ji brutálně znásilnil.

  Migrant již má jeden záznam o napadení.Zajímavé je , jak o tom informuje mainstream.

  Express Dusseldorf a policejní zpráva však podávají zločin velmi zavádějícím způsobem:

  Podle Express Dusseldorf znásilnil 20 letý muž mladou ženu.

  Podle policejní zprávy zatkla policie 20 letého muže. Poté, co policii zavolali kolemjdoucí, kteří zaslechli pláč, našla policie na zemi ležet „pár“. Muž utekl, ale byl zadržen.
  ——————
  Více od odkazu http://www.zvedavec.org/vezkratce/15158/

 8. jirik napsal:

  Pokud EU bude osidlovat naše území jiným etnikem, stane se okupační mocí. A tu musí slušný národ vypudit, i kdyby měl žrát trávu, prohlašuje Petr Hampl
  http://www.czechfreepress.cz/cfp-doporucuje/pokud-eu-bude-osidlovat-nase-uzemi-jinym-etnikem-stane-se-okupacni-moci-a-tu-musi-slusny-narod-vypudit-i-kdyby-mel-zrat-travu-prohlasuje-petr-hampl.html
  ———
  Co se stalo s naší dobou? MUDr. Jaroslav Maxmilián Kašparů
  Obyčejní smrtelníci v této zemi trpí oprávněnými pocity nespravedlnosti a křivdy, ale parní válec politiky a byznysu si vesele jede dál. A proč by ne! Sliby, fráze a široké úsměvy těch (všeho)schopných z…
  http://www.czechfreepress.cz/podoteky/co-se-stalo-s-nasi-dobou-mudr-jaroslav-maxmilian-kasparu.html

 9. jirik napsal:

  EÚ odkazuje maďarskému mestu: Nemôžete byť hlavným mestom európskej kultúry, máte príliš veľa šťastných bielych ľudí, krížov, kostolov a málo imigrantov
  https://www.hlavnespravy.sk/eu-odkazuje-madarskemu-mestu-nemozete-byt-hlavnym-mestom-europskej-kultury-mate-prilis-vela-stastnych-bielych-ludi-krizov-kostolov-malo-imigrantov/1319970
  Nemôžete byť hlavným mestom európskej kultúry, odkázala porota EÚ maďarskému Székesfehérváru.
  Maďarské mesto Székesfehérvár sa prihlásilo do súťaže o titul “Európske mesto roku” a spolu s ďalšími siedmymi uchádzačmi sa dostalo až do semifinále. Mesto pre porotu pripravilo propagačné video, ktoré ukazuje najkrajšie časti mesta, šťastné páry a hrajúce sa deti. Video na YouTube má viac než 3000 zhliadnutí.
  https://youtu.be/cCBUouBU_Oo

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..