Jak lidé prodali navždy svoji duši. Tak už to začalo! Nemyslící lidé s vymytými mozky

…..je zbytečné miliónkrát upozorňovat co se děje na planetě Zemi. Vše se bere na lehkou váhu….

19:54

V případě že by video nešlo, můžete ho najít i ZDE.

Mohlo by se vám líbit...

komentářů 9

 1. Pablo napsal:

  Juhuhůů:)))
  Když ptáčka lapají pěkně mu zpívají!!!
  Až se vzbudí bude už pozdě,holt nevědomst je sladká a pravda bolestivá!!!

 2. renata napsal:

  Tohle nikdy nepochopím,jsou fakt tak vygumovani??! K čemu..Ušetří jim to čas nebo peníze? Žijeme v době milionů vymoženosti a je to stejně k ničemu.. vzdalujeme se víc přírodě, sobě samým i navzájem. A v případě téhle h*vadiny je to o to horší,že další mentálně zaostalí se k nim z důvodu „být in“ budou přidávát.

 3. Jara napsal:

  Člověk svou Duši nemůže ztratit jen tak.Ale jak se přiklání a rozhoduje pro neduchovní a zcela materielní směr,do kterého nás denně láká i reklama,televize,touha po zisku a moci a z toho vyplývající sobectví,nenávist,neláska,neůcta ke předkům…apod tak se Duše stále víc a více uzavírá do sebe,zmenšuje se, je bez Světla.Takový člověk je v pasti Ahrimana a zcela pod vlivem živočišného-materiálního rozumu a myšlení s totálním odklonem od Boha-Tvůrce.Je zcela pod vlivem Ahrimana (satana) a pokud se včas takový člověk nezmění a neodkloní,může se jeho Duše zcela ,,rozpadnout=zaniknout“-to znamená ale totální KONEC(žádné nové převtělení,žádná naděje na skutečný,reálný rozvoj vysoce vyvinuté vesmírné bytosti dle Plánu Stvořitele. Zatím bohužel pro materiální živočišný rozum pracující pro Ahrimana pracují skoro všechny složky včetně televize,která je dnes přímou ahrimanskou troubou(reklamy,neštěstí,rvačky a vraždy denně,nebo ty jidášské kecy,jako: ,,Svobodu získáš prostřednictvím peněz“ ap,což je totální nesmysl a podvod…atd..Duše pochází ze zcela jiného,nemateriálního světa,světa vyššího,ze světa Boha.Nemá vůbec nic společného s touhou po moci a vládnutí,včetně peněz,které vymysleli otrokáři pro svůj svět pro otroky,oklamané a zbidačované lidské bytosti.Přímo slouží Ahrimanu všichni Svobodní Zednáři (ktrých je opět v ČR jako hub po dešti)A pokud vím,tak většina členů řádu Zeleného Draka už v podstatě Duši stratili,to už nejsou ani lidské bytosti ( ty měl ve své ochrance i Hitler,byl jimi kontrolován…byli to ti,co nosili zelené rukavice,nebo žluté čepice a byli bezprostředně s ním v jeho bunkru…)

  • tomáš marný napsal:

   Milý jaro,
   velký omyl. Očipování a k tomu povinným PODPISEM jim svou duši odevzdáš. Je o tom dost literatury. Nemohu vše opakovat…..
   tm

  • krémeš napsal:

   Tuším od roku 2012 sa zvyšuje duchovná frekvencia ľudí po svete.. nielenže majú vízie, proroctvá.. ľudia si začínajú uvedomovať pravdu, že nie je všetko také, aké nám predkladajú vlády sveta, náboženstva.. Pravda sa nedá držať večne.

   RFID mikročip, je posledným a dokonalým aktom k absolútnemu zotrečeniu človeka (klinec do rakvy). Tento čip (dnes sú to ešte len prototypy, 2023 – komerčné zotročenie) bude posledná kvapka, kedy už nezadržia ruku Peruna, Boha a bude obrat/ očista a následovné zahúbenie Satana.

   Nespomína to „pre srandu, ale ako varovanie“ Baba Vanga, Sybília, biblia, Anastázia, Nostradámus, posledné fatimské proroctvo ?! a mnoho iných osvietených (vyšší level čakier)… Všetko sa musí obrátiť, spoznať Pravdu.

   Čas je u konca (posledná generácia), ktorá zažije obrátenie/ zmenu, nové kráľovstvo.. Preto treba byť pripravený, opona už padá.

 4. Michaela K. napsal:

  Smějí se jak kdyby vyhráli miliony, hlupáci zoufalí.

  • tomáš marný napsal:

   Milá michalo,
   jsou pomatení a do hlavy mají nahrány různá podprahová data. Mnoho lidí s mobily u hlavy nevědí ani co dělají. Už je ovládají pomocí elektromagnetických vln. Jejich mozky…..
   tm

 5. Video nejde ve stránce, ani na uvedeném odkazu

  • anna napsal:

   Video na odkaze funguje. Možno vám chýba flash prehrávač, niektoré internetové prehliadače ich majú v sebe, aj keď velmi nerada musím spomenúč chrome. Ak je chyba vo flashy tam by sa vám to malo prehrať.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *