Mainstreamová média potvrdila, že DALAI LAMA je majetek CIA

Že je tibetský Dalai Lama majetek CIA byla jen konspirační teorie, ale nyní to bylo potvrzeno jako fakt deníkem Los Angeles Times a samotnou agenturou.

Tím se dostáváme k otázce, kolik z toho, co média považují nyní za teorii, skončí později jako fakt? Kolik z toho, co média považují za „falešné zprávy“ právě teď, skončí později jako přesný popis události?

Stručně řečeno, co jim dává pravomoc určit, co je skutečné a pravdivé, když jejich vlastní žurnalistické normy a morálka zahrnují sdělování na chvíli pouhých polopravd jejich čtenářům?

Zprávy The Los Angeles Times:

Po většinu 60. let 20. stol. CIA poskytovala tibetskému exilovému hnutí 1,7 milionu USD ročně na operace proti Číně, včetně roční podpory ve výši 180.000 USD pro Dalai Lamu, podle nově zveřejněných amerických zpravodajských dokumentů.

Peníze pro Tibeťany a Dalai Lamu byly součástí celosvětového úsilí CIA během studené války na oslabení komunistických vlád, zejména v Sovětském svazu a Číně. Ve skutečnosti, vládní výbor USA, který schválil tibetské operace také povolil katastrofální invazi v Zátoce Sviní na Kubě.

Dokumenty, které byly zveřejněny minulý měsíc ministerstvem zahraničí, dokládají historické pozadí dnešní situace v Tibetu, v niž Čína nadále obviňuje Dalai Lamu z toho, že je agentem cizích sil, které usilují oddělit Tibet od Číny.

Program CIA zahrnoval podporu tibetských partyzánů v Nepálu, tajného vojenského výcvikového prostoru v Coloradu, „tibetské domy“ založeny na podporu tibetských kauz v New Yorku a Ženevě, vzdělání pro tibetské agenty na Cornell University, a zásobování pro průzkumné týmy.

Zkráceno.

Zdroj: Geopolitics.co

Články na toto téma: (1) (2) (3) (4)

 

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 3

 1. Maroš napsal:

  Môže to byť aj o niečom inom – súdiac podľa záujmu Hitlera o tibetskýký okultizmus a Tibetom utajované dávnoveké vojenské technológie, ako sú tajomstvá zničujúcich frekvencií, tajomstvo energie Vril, psychotronické zbrane, antigravitácia a vôbec „čojaviemčoešteukryté“ na tajných miestach Tibetu, Dalajláma môže mať pre amíkov rovnakú cenu ako Braun so svojím raketovým výskumom.
  Ako si neúplne spomínam – v čase konfliktu s Čínou v 50-tych rokoch, obrancovia akéhosi tibetského kláštora zničili značné veľké čínske oddiely akousi rezonančnou zbraňou – kvázy Jerichovymi trúbami. Vojaci sa rozpadli na prach. Podobnú zbraň vyvinuli na konci vojny Nemci – radiačné delo, ale jeho vývoj bol stopnutý niekym mocnejším, ako Hitler. Zrejme ako technologickú rezervu pre prípad 3WW.
  Treba si uvedomiť, že moc v USA je úzko prepletená so satanizmom a okultizmom.

  ODHALENÍ: Temný Mesiáš & Okultní praktiky Třetí říše dokument – CZ
  https://www.youtube.com/watch?v=mLKwTGIlMsE
  „Geheimnis Tibet“ Aka „Secret Tibet“ (1943) ↯↯ Schutzstaffel Expedition to Tibet
  HourOfDecision777’s channel
  https://www.youtube.com/watch?v=J1FDAOGxKbg
  https://www.youtube.com/watch?v=Vmh4GLddGG8
  Hitlerova tajná veda

 2. Jarek* napsal:

  Ono to je přeci jen trochu jinak. Není jednoduché se v tomto orientovat, ale jsou určitá vodítka, která je nutno sledovat. Základem všeho je návrat do historie. Celé USA bylo založeno a doposud je řízeno z Vatikánu, to je fakt. Vatikán je pod kontrolou jezuitů celá staletí. To je fakt. Kuba, Severní Korea, Tibet a další, jsou samostatné projekty Vatikánu, jezuitů. To je fakt. Akce jako první a druhá světová válka byly naplánovány a řízeny z Vatikánu. To je fakt. Projekty SSSR, EU, Čínský komunismus, kapitalismus, tzv. demokracie, systémy parlamentních stran ve všech zemích světa, Islám se svým Koránem byly připraveny a postupně implantovány právě z Vatikánu. Daly by se dohledat konkrétní osoby, které se na tomto podílely. To je rovněž fakt. Dalším faktem je, že pro uplatňování veškeré moci byla „zřízena a vychována armáda židů“před tisíci lety na Sinaji. Jejich představiteli je britská koruna a v poslední době touto zřízený stát Izrael. Myšlenka je jednoduchá. Podchytit všechno a všechny a to kdekoliv a jakkoliv. K tomuto jsou vypracovány metody dle intelektu jednotlivých „druhů obyvatelstva“ planety. Je to postaveno následovně, uvedu jednoduchý příklad. Jsou „vypěstováni“ lidé „A“ a lidé „B“. Lidem A je vtlučeno do palic, že oni jsou hodní a lidé „B“ jsou špatní a je nutno tyto zlikvidovat. Totéž je provedeno s lidmi „B“ ve vztahu k lidem „A“. Použito je náboženství a veškerý vzdělávací aparát, který mají ve všech zemích pod kontrolou. Ve všech zemích a to bez vyjímky. Jistě si každý dovede představit, jakou mají moc. A ti kašpaři na obrázku v článku jsou jejich dětičky, nástroje, které využijí a po použití je nechají zabít jinými svými „vypěstovanými“ dětičkami, které budou prosazovat zase jiné bláboly, tak, jako byli např. v Rusku Trockisti. Je jedno východisko z tohoto velmi umně zhotoveného kolotoče. A to studium K.S.B. a na ni navazující D.V.T.Ř.. Jiné cesty není. Tato dostatečně jasně popisuje co tady bylo na lidi tisíce let připravováno, jak s nimi je manipulováno a kam je lidstvo vedeno. Záleží jen na každém člověku, jak se staví sám k sobě, své rodině a svému okolí. Pokud si nechá namluvit, že je nutno všem škodit, hledět jen na sebe a své potřeby, nemá šanci. Zhouba se řídí heslem „účel světí prostředky“. Přemýšlejte trochu, ne moc, aby se Vám z hlav nekouřilo.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *