A máme to tady, skoro přesně dle předpovědi

A máme to tady, skoro přesně dle předpovědi

…..v roce 2016, když Amerika vydala 4 násobného vraha zpět do Česka, psali jsme, že se nejedná o skutečného vraha ale jeho dvojníka…..

00:27

V roce 2013 ještě na OSUDU jsem konstatoval, že nikdy skutečného vraha nevydají. A kdyby ho vydali, byl by to dvojník. Opět na jiném webu jsem se zmínil o směšné frašce jeho vydání do Čr. Lidé by museli být slepí, aby nepoznali, že je to někdo jiný. Také jsem zde tvrdil, že údajný vrah po odsouzení do dvou let spáchá sebevraždu a odvezou ho zpět do USA.  No a máme to tady. Podvádějí nás naprosto ve všem…..

Původní vrah byl totiž pokusný králík, byl to buď spící voják nebo bytost ovládaná z Montauku. Napíšeme k tomu ještě pojednání, jak se takové bytosti řídí. Mohou použít kohokoliv. Je to děsivé….

Žijeme v ŠÍLENÉ DOBĚ šílenější, než můžete jenom myslet…..

Protože k tomuto webu nemám přístup a všechny moje články jsou vymazané, dávám link na web aluska.org, kde se článek v jejím podání nachází:

Přesně podle očekávání: Ten, kdo se vrátil z Ameriky, není pravý Kevin Dahlgren!

20. července 2016 v 0:54 | Alue K. Loskotová |  Ze světa

Když se v květnu 2013 stal Masakr v Brně, dost jsem ho sledovala, protože jsem v té době bývala nedaleko, uličku kde dům stál jsem znala z procházek a velice mne znervoznilo, že se taková hrozná věc stala kousek ode mne…
Pro veřejnost v podstatě skutečné vysvětlení nebylo nikdy zveřejněno. Zabíjel totiž postupně (což moc neodpovídá scénáři vraždícího amoku a ztráty soudnosti) a ještě ve dne… No řekněte, kdybyste plánovali něčí vraždu, dělali byste to ve dne, nepočkali byste až se setmí? Neodlákali byste oběť třeba do lesa, kde by se líp uklízely stopy? Zkrátka to moc nedává smysl.
… Ale vezmeme to postupně a připomeneme si, co se vlastně tehdy stalo:
,,22. květen 2013 se stal osudným čtyřem členům rodiny Harokových v jejich domě v Brně-Ivanovicích. Těla matky, otce a dvou synů, z nichž jeden ani nedosáhl dospělosti, objevili hasiči, které zavolali sousedé. Požár podle policie založil právě Kevin Dahlgren, když se snažil těla spálit a zničit tak důkazy.
Ale od začátku. Dahlgren žil v americkém Sacramentu se svou rodinou bývalých českých emigrantů. V roce 2013 se rozhodl navštívit rodinu své sestřenice v Brně.

A tady máte dnešní zprávu:

Dahlgren spáchal sebevraždu

Američan Kevin Dahlgren, který byl odsouzen na doživotí za čtyřnásobnou vraždu v rodinném domě v Brně z roku 2013, spáchal ve čtvrtek večer ve věznici Valdice na Jičínsku sebevraždu.

Dahlgren u olomouckého soudu

 Dahlgren u olomouckého soudu

FOTO: Luděk Peřina, ČTK

Dnes 21:04
(Aktualizováno: 21:22 )

Podle důvěryhodného zdroje Práva se Dahlgren oběsil na prostěradle. Případ šetří hradecká kriminálka.

„Policie šetří úmrtí jednoho vězně na Jičínsku. Totožnost ani příčinu úmrtí zatím nemůžeme sdělit. Výjezdová skupina je na místě a případ řeší. Přesnou příčinu určí až soudní pitva,” řekla Právu mluvčí hradecké policie Alena Kacálková.

Mluvčí Vězeňské služby Petra Kučerová rovněž potvrdila úmrtí vězně ve Valdicích, ale s ohledem na běžící vyšetřování rovněž odmítla uvést jméno i příčinu.

Dahlgren loni v září podal dovolání k Nejvyššímu soudu. Jeho obhájce v něm navrhoval, aby Američan místo výkonu trestu zamířil do zabezpečovací detence, a to zvláště s ohledem na jeho psychický stav, případně aby dostal mírnější trest vězení. Dovolání nepolemizovalo s rozhodnutím o vině.

Čtyřnásobný vrah

Dahlgren v květnu 2013 zabil v Brně-Ivanovicích všechny členy rodiny, u níž dočasně bydlel – otce, matku a jejich dva syny, z nichž jeden byl nezletilý. Poté odjel do Rakouska, kde nasedl do letadla mířícího do USA.

Mladík byl 23. května zadržen na letišti ve Washingtonu na základě zatykače vydaného českými orgány. Americké soudy poté rozhodly o jeho vydání do ČR.

Video

Rozsudek nad Kevinem Dahlgrenem

Loni Dahlgrena brněnský krajský soud poslal za čtyřnásobnou vraždu do vězení na doživotí. Zároveň mu uložil zabezpečovací detenci a povinnost zaplatit nemajetkovou újmu pozůstalým. [celá zpráva]

Ve Valdicích spáchal v roce 2010 sebevraždu doživotně odsouzený tzv. lesní vrah Viktor Kalivoda, v roce 2016 pak v téže věznici ukončil svůj život Lumír Moric, který si odpykával doživotní trest za vraždu manželů z Bohumína.

Zdroj: https://www.novinky.cz/krimi/460297-dahlgren-spachal-sebevrazdu.html

3 komentáře

  1. Krásně načasované, v den voleb hlavní zpráva ve všech mediích.

    Odpovědět
  2. Ušáci sem poslali jiného,o kterém věděli,že hodlá spáchat sebevraždu. Poslali ho do ČR a protože tady jsou státní orgány zabržděné jako odstavená tramvaj a navíc postrádají přirozených reflexů tak jim krásně vše uteklo ostatně jako vše na co sáhnou. právo naprosto nefunguje a potažmo vše,co se kolem točí. Proto toho galérka využívá a mnohdy s nimi nic netušící a hloupí policajti spolupracijí. Výsledky vyšetřování pak jsou zmanipulované,jako naše volby.

    Odpovědět
  3. No je to každopádně zajímavé, ale nechce se mi věřit, že by mu policie neodebrala vzorky DNA a otisky prstů…

    Odpovědět

Napište komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

PENĚŽNÍ PODPORA

Připojte se prosím k ostatním a staňte se i Vy sponzorem tadesca.

Potěší i částka v hodnotě jedné kávy měsíčně.

Bankovní spojení ČR: 3211078872 / 6800

Bankovní spojení SK: 2901269209 / 8330
IBAN: SK0683300000002901269209
BIC: FIOZSKBAXXX

Děkujeme.

Rubriky

Odběr článků e-mailem

Odebírejte novinky e-mailem

Dostávejte články a novinky z tadesca rovnou do Vaší emailové schránky!

Přihlášení k odběru proběhlo úspěšně!

Pin It on Pinterest

Share This

Sdílejte tento článek se svými přáteli!

Pokud se vám tento článek líbil, sdílejte jej se svými přáteli!