Masakr: V Rakousku imigrant zavraždil „pro výstrahu“ voliče protiimigrantské strany FPÖ

…..multikulturní obohacování u sousedů v Rakousku jede na plné obrátky. Copak nám připraví dále za diktát????? Jak EU tak „UTEČENCI“????

00:05

Masakr: V Rakousku imigrant zavraždil „pro výstrahu“ voliče protiimigrantské strany FPÖ

Ilustrace

Jako v Islámském státě. V pátek v rakouském Linci zavraždil 54-letý tunisský imigrant dva starší manžele za to, že oni a jejich syn byli voliči protiimigrační strany svobodných FPÖ. 85-letou starou paní uškrtil, jejího 87-letého manžela umlátil a ubodal. Pak jejich byt zapálil. Prý pro výstrahu jako odrazující příklad.

Před tím byl Tuniso-Rakušan odsouzen za týrání zvířat a byly mu rovněž sníženy sociální dávky, za což prý může zejména FPÖ.

Rakouský kancléř, socialista, Christian Kern prohlásil, že je prý zdrcen, a že takovéto případy ohrožují důvěru ve (multikulturní) společnosti, a je zapotřebí je co nejrozhodněji odsoudit. Konspirační teorie ovšem nevylučují instrumentalizaci imigrantů socialisty na vyvražďování posilující opozice. Tomu by nasvědčovalo i zamlčování události některými médii, včetně českými, jakož i to, že to nepopírá ani CTHH…

Zdroj (1)

Zdroje:

krone.at

oe24.at

unser-mitteleuropa.com

truth24.net

kurier.at

 

Mohlo by se vám líbit...

komentáře 4

 1. jirik napsal:

  Itálie: oslavy konce ramadánu vypadají jako bychom se ocitli v nějaké arabské zemi. Tohle už není Evropa. Například v zatím ještě italském Turíně se v parku Dora se starostkou Hnutí 5 hvězd Appendino v neděli sešlo 25 000 muslimů.
  JAKÁ JE BUDOUCNOST ITÁLIE?

  Zdroj: http://pilloni.blog.idnes.cz/blog.aspx?c=611310
  ——
  Nehledě na oficiální prohlášení pokračují jednotky Severoatlantické aliance systematicky v přípravě na vojenskou konfrontaci s Ruskem.

  Vojenská cvičení NATO v oblasti Baltského moře se konají tak pravidelně, že jen stěží můžete pochybovat o mírovém charakteru aktivit našich „západních partnerů“. Operace „Spring Storm“ se proměnila v operaci „Summer Shield“. Sotva dospěje „Spring Storm“ ke konci, okamžitě je následována operací „Shot of the sword“, kterou nahradí „Iron Wolf“ a tak dále. Všechno jsou to názvy manévrů, které mají vyděsit nepřítele. A jen jedna země je přirozeně považována za nepřítele, země, která podle západních stratégů v minulosti i v současnosti pokrývá příliš velké území a „nespravedlivě“ vlastní největší zásoby přírodních zdrojů na světě.
  http://zvedavec.org/komentare/2017/07/7312-barbarossa-20-nato-otvira-baltskou-frontu.htm

 2. jirik napsal:

  Skupine migrantov zabránila polícia prekročiť hranice do Francúzska, rozhodli sa teda založiť improvizovaní tábor pod nadjazdom kúsok od mesta Ventimiglia. Tento tábor sa však začal veľmi rýchlo rozrastať.
  http://www.hlavnespravy.sk/situacia-v-taliansku-sa-zhorsuje-migranti-si-zalozili-tabor-vo-ventimiglii-pretoze-im-policia-zabranila-odist-francuzska/1058872

 3. zdeněk540 napsal:

  Rozjíždí se uprchlická krize 2.0
  https://zpravy.tiscali.cz/rozjizdi-se-uprchlicka-krize-2_0-299832?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu

  Mě tam zaujala ta fotka teda, skoro na každém lístku 5 a na jednom je dokonce 504.

 4. jirik napsal:

  EK vytvoří plně funkční centrum pro koordinaci záchranných akcí na moři v Libyi

  5.7.17
  Evropská unie:

  Evropská komise v úterý představila konkrétní návrhy, jak rychle pomoci Itálii s řešením situace a ulevit tak Římu. Plán počítá s vytvořením plně funkčního centra pro koordinaci záchranných akcí na moři v Libyi za 35 mil. EUR.

  ________
  To se Itálii, a zejména Italům skutečně uleví.
  http://zvedavec.org/vezkratce/14477/
  zdroj – http://www.ceskatelevize.cz/ct24/svet/2172301-penize-pro-libyi-i-italii-ek-navrhla-opatreni-jak-ulevit-rimu-v-migracni-krizi
  v diskuzi – Podrobnosti zde – http://europa.eu/rapid/press-release_IP-17-1882_cs.htm
  Jeden z bodů:
  Komise začne ve spolupráci s Úřadem vysokého komisaře OSN pro uprchlíky znovu přijímat závazky pro znovuusídlování osob, počínaje osobami, které potřebují mezinárodní ochranu, z Libye, Egypta, Nigeru, Etiopie a Súdánu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *